Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
zalando
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2012, 12:22

Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

Post autor: zalando »

Czy któraś z dziewczyn mogłaby podać namiary, gdzie w Ostrołęce można zrobić makijaż i paznokcie na półmetek ? Macie swoje sprawdzone adresy? Podzielcie się, proszę:)
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

Post autor: Aneta »

A nie lepiej zrobić samej delikatny makijaż? To nie slub ze musisz wygladac jak gwiazda.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
zalando
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2012, 12:22

Re: Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

Post autor: zalando »

Problem w tym, że ja nie bardzo umiem się malować. A tym bardziej na imprezy. Przy okazji można podpatrzeć i czegoś się nauczyć:) Wolę te parę złotych przeznaczyć na makijaż i nie wkurzać się potem na siebie.
eish
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 05 lip 2010, 19:12

Re: Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

Post autor: eish »

ojeju, i znowu to samo. Ktoś zadaje konkretne pytanie i zaraz "a po co? nie lepiej zrobić inaczej?". Przypomnijcie sobie dziewczyny jak same miałyście lat naście i też nie potrafiłyście się malować. Wtedy nawet delikatny makijaż jest problemem.

A co do makijażu to dobre opinie mają pani Sylwia Skrzypczak i pani Dorota Chodkowska. Paznokcie - polecam Vernis.
zalando
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2012, 12:22

Re: Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

Post autor: zalando »

Dziękuję za podpowiedź. Poszperałam trochę w necie i znalazłam na Facebooku kilka zdjęć z makijażem zrobionym przez panią Sylwię Skrzypczak. I już się zapisałam:) Na paznokcie też, bo również to robi. Jak szaleć to szaleć:)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Półmetek - gdzie zrobić makijaż i paznokcie?

Post autor: shelly »

zalando pisze: Jak szaleć to szaleć
jestem za ;)
ODPOWIEDZ