Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: elfik »

Witam, poszukuję logopedy dla mojego czterolatka. Może ktoś kogoś polecić? Na NFZ najlepiej :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: Qrzysio »

Na Madalińskiego jest logopeda na NFZ w tych zielonych blokach blisko ul. Sikorskiego, jednak nie w pierwszym od Sikorskiego (tam jest alergolog i dentysta), ale nieco dalej, gdzie jest laryngolog Białobrzewska.
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: chatonne »

jeśli Twój maluch chodzi do przedszkola to na pocz. kazdego roku logopedzi z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej badają dzieci i te z wadami zapraszają na darmową terapię (zazwyczaj raz w tygodniu po ok.1/2 godz. takie zajęcia)- wydaje mi sie też, że nawet jesli Twoje dziecko nie chodzi do przedszkola to możesz sama sie tam zglosić i poprosic o badanie i potem ewentualną terapię -najlepiej jesli zadzwonisz to Ci powiedza co i jak
:) :) :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: elfik »

dzięki qrzysio, szkoda, że nie znasz nazwiska, ale zadzwonię do tej poradni laryngologicznej i się dopytam. Ciekawe jak tam z terminami :)

chatonne - mój synek chodzi do przedszkola państwowego, ale nie został nigdzie skierowany. Skierowanie dostałam na bilansie czterolatka. Jutro zadzwonię i się dopytam :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: Qrzysio »

Ja byłem jakieś 2-3 lata temu. Telefon jest ten sam co do rejestracji u laryngolog Białobrzewskiej, więc podaję: (29) 760-89-68. O dziwo kolejek nie było żadnych. Wizytę miałem na drugi dzień bodajże.
wiolaw
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2008, 13:15

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: wiolaw »

A ja zdecydowanie polecam Panią Kozłowską z Poradni Aga na Goworowskiej i Panią psycholog Dorotę Filipiak obydwie są rewelacyjne. Profesjonalistki i mają super podejście do dzieciaków. Przyjmują na nfz.
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: kokoszka »

Age i ja polecam, nauczyciele godni takze polecenia!!!
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: elfik »

wiolaw pisze:A ja zdecydowanie polecam Panią Kozłowską z Poradni Aga na Goworowskiej i Panią psycholog Dorotę Filipiak obydwie są rewelacyjne. Profesjonalistki i mają super podejście do dzieciaków. Przyjmują na nfz.
to są logopedzi?? Bo my mamy skierowanie do poradni logopedycznej (wada wymowy).
wiolaw
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2008, 13:15

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: wiolaw »

Pani Magdalena Kozłowska jest logopedą.
wiolaw
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2008, 13:15

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: wiolaw »

Wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego i przyjmują bez problemu. Z tego co pamiętam to dziecko w wieku 4 lat ma tam zajęcia z dwoma specjalistami. Logopedą i do wyboru pedagogiem, psychologiem, terapeutą SI, bądź jeśli potrzebuje to fizjoterapeutą.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: balboa »

Gdyby psycholog, pedagog lub terapeuta nie przyłożył do tego ręki to leczenie nieważne ? Wszyscy muszą przejść przez ich sito ?
katarzynka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2013, 22:18

Re: Dobry logopeda dziecięcy NFZ

Post autor: katarzynka »

I ja polecam panią Magdę Kozłowską zna się na rzeczy a dzieci ją kochają :P .Synek mój nie może się doczeka spotkań z " ciocią Madzią" która ma fantastyczne podejście do dzieci i do rodziców. Z całego serca polecam.
ODPOWIEDZ