szkoly językow obcych

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

szkoly językow obcych

Post autor: lolo0151 »

Witam, poszukuje opini o ostroleckich szkolach jezykow obcych, głownie chodzi mi o jezyk angielski. Chcę zapisać dziecko 13 letnie, i nie wiem gdzie uderzyć. Może znajdzie się ktoś , i zechce wydać opinie i coś polecić. Głownie chodzi mi o to zeby dziecko moglo sie czegos nauczyc, a nie tylko chodzic na zajęcia z marnym wynikiem i nie zadazaniem za materiałem. Pozdraiwam
Piotrek00
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:42

Re: szkoly językow obcych

Post autor: Piotrek00 »

Chyba nie ma lepszego nauczyciela w Ostrołęce niż pan Wojtek Załuska. Jego szkoła nazywa się EnglishTop.
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

Re: szkoly językow obcych

Post autor: lolo0151 »

zajrzalam tam, ale z tego co widze zapisy byly do wrzesnia..
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: szkoly językow obcych

Post autor: samanta »

tak było w większości szkół, zostały już stworzone grupy, ale spokojnie można się dopisać do już istniejących, o ile jest miejsce. nie czekaj, idź do szkoły, która cię interesuje i spytaj, jak wygląda sytuacja. na pewno trzeba będzie podać plan dziecka, poziom zaawansowania, podręcznik, z którego korzysta w szkole, itp. myślę, że najlepiej popytać znajomych, bo na forach roi się od reklam. znajomi powiedzą ci, kto i czego uczył, jakie były oczekiwania, a jakie efekty, ogólne wrażenie i poziom satysfakcji. sporo osób korzysta z kursów językowych, więc nie powinno być problemu z zasięgnięciem opinii.
ODPOWIEDZ