Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
michciu111
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2012, 12:37

Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: michciu111 »

Witam,

Aktualnie jestem w 2 klasie technikum (zsz nr 1)
Czy przeniesienie się do III LO od 2 semestru
nie byłoby problemem? jeśli oceny są bardzo dobre.
Może ktoś z was przenosił się z technikum do LO,
i mogłby mi ktoś powiedzieć więcej na ten temat.
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: An_2 »

Jesli jestes w technikum to chociaz bedziesz mial zawod, a po liceum nie.. Sama skonczylam ogolniak i wiem ze to teraz nic nie daje. Moze lepiej przemysl swoja decyzje. Co prawda chodzisz rok dluzej ale masz juz jakis fach w reku, a jesli bedziesz chcial się czegoś nauczyć to przy odrobinie zaangazowania i w technikum Cie naucza.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: aga1009 »

Najlepiej to dowiedzieć się osobiście w szkole. Licz się też z tym, że jeśli w ogólniaku był jakiś inny przedmiot , którego nie buło w ZSZ1 to musisz go zaliczyć.;)
milionrazy
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2012, 21:30

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: milionrazy »

wydaje mi się, że nie będzie problemu, ale tak jak napisała aga, będziesz musiał zaliczyć te przedmioty.
Z ciekawości zapytam, do jakiej klasy chcesz się przepisać?
michciu111
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2012, 12:37

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: michciu111 »

mat-fiz-inf
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: malykazio »

Ja bym się nie przenosił. Biorąc pod uwagę to, że uczelnie techniczne i zawodowe kształcą ludzi, którzy mają większe szanse na pracę, to technikum a liceum ma się tak jak studia uniwersyteckie z informatyki (mgr) a politechniczne z tego samego przedmiotu (mgr inż.). Informatyk z inż. ma większe szanse na pracę niż z samym mgr. Analogicznie człowiek po technikum będzie miał, moim zdaniem, większe szanse niż taki po liceum.
milionrazy
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2012, 21:30

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: milionrazy »

dodam, że w IIB (mat-fiz-inf) uczy najlepszy nauczyciel matematyki w szkole, pan Niemira. Nie słyszałam o nim żadnego złego słowa ;)
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Przenieść się z ZSZ nr 1 do III LO

Post autor: aga1009 »

Skoro ktoś chce się przenosić w II klasie to ma poważny powód. Więc nie oceniajcie po co....... i jak .......... i co dalej ma po danym kierunku.Czasami liczy się to co wynosimy z danej szkoły. Coś mi się obiło o uszy , że to niby najlepszy ZSZ nrI :lol: :lol: to jakie są inne ..............:(Wow wow..... nie do pomyślenia.
ODPOWIEDZ