Gdzie w O-ce można oddać krew?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Witamina
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2010, 14:41
Lokalizacja: Elbląg/Ostrołęka

Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: Witamina »

j.w.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: elfik »

pewnie w szpitalu :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: Infom »

o kurcze szok co za pytanie :) ludzie używajcie mózgu to nie boli :)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: kasia pelasia »

Nowy szpital, Regionalne Centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Wchodzisz przez SOR, idziesz w lewo, wsiadasz do windy oznaczonej Punkt krwiodawstwa, jedziesz na II piętro, wysiadasz i jesteś na miejscu.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: Qrpiana »

w ramach uściślenia Kasi Pelasi - krew możesz oddać codziennie do godz. 11
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: grs »

ewentualnie przez "stary" oddział dziecięcy w bud. A
Witamina
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2010, 14:41
Lokalizacja: Elbląg/Ostrołęka

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: Witamina »

elfik, Infom, nie martwcie się o mój mózg, domyślałam się, że gdzieś w szpitalu, chodziło mi o konkretne miejsce, gdzie mogę oddać krew jako honorowy krwiodawca.

kasia pelasia, Qrpiana, grs dzięki za odpowiedzi. Czy żeby oddać krew trzeba coś posiadać prócz dowodu osobistego? Będę oddawała krew po raz pierwszy.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: elfik »

Witamina pisze:elfik, Infom, nie martwcie się o mój mózg, domyślałam się, że gdzieś w szpitalu, chodziło mi o konkretne miejsce, gdzie mogę oddać krew jako honorowy krwiodawca.

kasia pelasia, Qrpiana, grs dzięki za odpowiedzi. Czy żeby oddać krew trzeba coś posiadać prócz dowodu osobistego? Będę oddawała krew po raz pierwszy.
nie wiem czemu akurat do mnie pijesz skoro ja nic złego Ci nie napisałam (oprócz odpowiedzi na pytanie - gdzie w Ostrołęce można oddać krew - pewnie w szpitalu.)? Krwi nigdy nie oddawałam (bo nie mogę) i strzeliłam, że tam można oddać.

Nie rozumiem skąd ta złośliwość w moją stronę?
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie w O-ce można oddać krew?

Post autor: MoskoU »

Stacja krwiodawstwa z tego co pamiętam jest czynna do 13:30. Wystarczy dowód osobisty. Po przyjściu musisz wziąć do wypełnienia formularz (kartka A3 złożona na 1/2) i wypełnić a potem oddać w rejestracji skąd go brałaś. Potem trafiasz do pobrania krwi (chyba pierwsze drzwi na prawo od wejścia) do wstępnego badania, a następnie do lekarza (kolejne drzwi), który kwalifikuje Cię lub nie do honorowego oddania krwi. Jeśli zakwalifikuje idziesz oddać (drzwi po lewej od rejestracji). Następnie odbierasz czekolady (vis-a-vis jak wyjdziesz z oddania)i baton i idziesz do domu (ew. wcześniej trafiasz znowu do rejestracji w celu odebrania zaświadczenia o dniu wolnym jeśli takie potrzebujesz oraz ew, książeczki dawcy.
ODPOWIEDZ