zespół na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: zespół na wesele

Post autor: Domka »

MRW nie doszła do Ciebie wiadomość? :?
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

Re: zespół na wesele

Post autor: mrw »

nic nie doszlo:(
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: zespół na wesele

Post autor: Domka »

MRW......ORŁY FM- 500 444 428 :D
gaja2012
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2009, 22:23

Re: zespół na wesele

Post autor: gaja2012 »

Witam,szukam kontaktu do zespołu Horyzont i poproszę o opinine o tym zespole a także o Ateście, Live i Mamzelu?
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: zespół na wesele

Post autor: sudoku »

Live przereklamowany- dawniej grał super teraz nie za bardzo. Mamzel- nic nowego nie robi, stare zabawy, drętwo- bardziej nadaje się na zabawy niż na wesela.
Proponuję zadzwoń do 608575861. Będziesz zadowolona.
magdonia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2012, 20:46

Re: zespół na wesele

Post autor: magdonia »

Czy słyszeliście coś o zespole Markiz? Wiem że to młody zespół. na studniówkach grają fajnie, ale jak na weselach? Umieją różne przyśpiewki? jakieś fajne zabawy na oczepiny? No i co z zespołem Atest? jakoś słuch o nim trochę zaginął
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: zespół na wesele

Post autor: swieczkos »

Słyszałem o Markizie, grał na moim weselu we wrześniu. Mogę z czystym sumieniem polecić. Wszyscy dobrze się bawili.
Bo mi się należy!
magdonia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2012, 20:46

Re: zespół na wesele

Post autor: magdonia »

A czy ktoś wie coś na temat VERTIM lub LIVE? Czy ten MARKIZ gra na żywo czy mają gotowe podkłady?
_AAA_
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:45

Re: zespół na wesele

Post autor: _AAA_ »

Osobiście polecam zespół SELEN. Grali w te wakacje na weselu mojej siostry. Przy zabawach i nagrodach prawie płakałam ze śmiechu. Było wspaniale. A co do MAMZELA to żenada. Byłam na imprezie, na której grali. Jeśli ze dwie piosenki były na żywo to dobrze. Wszystko na jedno kopyto. Może kiedyś byli super, ale teraz by musieli mi zapłacić za słuchanie ich
ostroga
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2012, 12:14

Re: zespół na wesele

Post autor: ostroga »

Orły FM jeszcze grają????? Być może tak, tylko na nieodpowiednich weselach jestem :) Co do zespołu Domino to wokalista jest w porządku, naprawdę bardzo na miejscu człowiek i z tego co wiem mocno współpracuje z restauracją Aleksandria (nawet ich wizytówki tam leżą). Natomiast ja byłam na weselu w Białymstoku i grał zespół Dekada Band. Kobieta prowadząca i śpiewająca zarazem zaskoczyła wszystkich, nie spodziewałam się takiego telewizyjnego prowadzenia imprezy typu "wesele". Wszystkim bardzo się podobało, i granie i śpiewanie i podejście całego zespołu do uroczystości i poczucie humoru wokalistki. I grają naprawdę na żywo i przerwy są u nich sporadyczne. Wybawiłam się przednio! Ale chyba każdy powinien wybrać taki zespół który mu się podoba, bo nie wszystko co podoba się dla mnie musi podobać się innym. I osobiście radzę spotkania z danym zespołem a nie posiłkowanie się opiniami z forum jakiegokolwiek... Ale to jest tylko moje zdanie :)
Awatar użytkownika
Beti_B
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2012, 12:01

Re: zespół na wesele

Post autor: Beti_B »

Domino- są ok :) faktycznie wokalistka jest bardzo charyzmatyczna. Cały czas wesoła i uśmiechnięta :) Nic tylko brać :)
Pozdrawiam
Beti

Jeśli masz problem, poznaj jego przyczynę a będziesz szczęśliwszy.
marylka455
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2011, 21:35

Re: zespół na wesele

Post autor: marylka455 »

FONTON to porażka grają słabo i bez żadnych przyśpiewek a oczepiny do kitu. Polecam zespół IMPACT.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: zespół na wesele

Post autor: malykazio »

marylka455 pisze:Polecam zespół IMPACT.
A ja nie polecam, bo tak mi się akurat dziś widzi. Argumentów żadnych nie przedstawię, bo nie.
olaole
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:22

Re: zespół na wesele tylko nie Live!

Post autor: olaole »

przestrzegam wszystkich przed zespołem LIVE z Ostrołęki. Nie jestem ani z konkurencji, ani nie mam w tym żadnego ukrytego celu. Po prostu chce ostrzec innych przed tym jak potraktowali nas. Dużo wcześniej zadzwonilam do nich, bylismy umowieni na podpisywanie umowy, po czym tego dnia którego byliśmy umówieni zadzwonił do mnie Pan z zespolu i powiedzial ze oni jednak już mają zarezerwowany ten termin i trudno. Porażka, zero profesjonalizmu, a my zostaliśmy tym sposobem na lodzie...
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: zespół na wesele

Post autor: dobrusia33 »

vertim ok zespół
_AAA_
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:45

Re: zespół na wesele

Post autor: _AAA_ »

Mi osobiście podoba się zespół SELEN. Grają na żywo, dostosowują się do klientów i mają pełno zabaw w trakcie
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: zespół na wesele

Post autor: sudoku »

Popieram. Mi tez podoba się Selen. Te śmieszne zabawy, super muza i NIE PIJĄ na weselu. Pełna kultura.
beauty
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, 9:55

Re: zespół na wesele

Post autor: beauty »

Świetny zespół jest z Makowa Maz. (nie ma problemu z dojazdem do np. Ostrołęki czy innego miasta) nazwa - ONYX - z tego co wiem są 2 zespoły o tej nazwie, ten który mam na myśli to skład 3 osób (w tym małżeństwo), śpiewa blondynka. Miałam ich na ślubie i byłam bardzo zadowolona. Goście do dzisiaj wspominają wesele jako jedne z najlepszych ;)
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: zespół na wesele

Post autor: sudoku »

Onyx -to jest tylko jeden taki zespół. A gra w różnych składach- jeśli chcesz taniej to będą 3 osoby, a jak zapłacisz więcej to jest pełen skład z perkusją, gitarami. Mi osobiście podoba się ich pełny skład, 3 osoby to już nie to samo. A propos, wszystkie zespoły dojeżdżają do różnych miast na wesela. Nie ma tak że zespół z Ostrołęki gra tylko w Ostrołęce, a z Makowa tylko w Makowie. Od czego są samochody?
karmelek0
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2012, 22:33

Re: zespół na wesele

Post autor: karmelek0 »

a czy ktoś miał do czynienia z zespołem MARKIZ? Dobrzy są, grają na żywo?
pawcio555
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2013, 16:45

Re: zespół na wesele

Post autor: pawcio555 »

Markiz extra! Tylko napięty kalendarz:D Jak komuś szczęście dopisze to podpisze umowę!
piórko
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2013, 19:21

Re: zespół na wesele

Post autor: piórko »

Nie słyszałam jak wszystkie zespoły grają, więc ciężko porównywać który jaki jest, ale zespół SELEN może być. Mają bardzo szeroki repertuar (grają różne piosenki w zależności od gustu gości), nie robią co pół godziny 20-minutowych przerw, śpiewają na żywo i jest bardzo zabawnie. Najlepiej zadzwonić i samemu się dopytać o szczegóły.
beauty
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, 9:55

Re: zespół na wesele

Post autor: beauty »

świetny zespół jest z makowa maz. ONYX - z tym że wiem o 2 takich zespołach z tego miasta. W zespole który mam na myśli gra małżeństwo, jest ich 3 a wokalistką jest przesympatyczna blondynka. Cudownie bawią gości i nikt nie siada!
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Re: zespół na wesele

Post autor: Kalcia26 »

ma ktoś może jakieś namiary na zespół Markiz i Onyx?? byłabym wdzięczna
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: zespół na wesele

Post autor: sKaLpeL »

był ktoś na weselu na którym grał zespół Holiday z Przasnysza ? jeśli tak to napiszcie czy wam się podobało
ODPOWIEDZ