Bolące nogi i ręce. Szukam specjalisty

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
monika11
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:57

Bolące nogi i ręce. Szukam specjalisty

Post autor: monika11 »

Witam, szukam lekarza specjalisty, jestem osobą w średnim wieku, bolą mnie nogi, ręce, ciężko jest mi stać i chodzić, ostatnio puchną mi kostki, mój lekarz rodzinny mówi że to stawy ale leki mi nie pomagają. Dziękuję
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: szukam specjalisty

Post autor: steward »

Powiedz to swojemu lekarzowi, niech zmieni leki albo skieruje do specjalisty. Forum ci nie pomoże.
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: szukam specjalisty

Post autor: Marcelinka »

Poproś lekarza o skierowanie do Reumatologa. W szpitalu przyjmuje dr Pomorska. Może ona Ci pomoże?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: szukam specjalisty

Post autor: steward »

Marcelinka a to już zdiagnozowałaś, że to problem po stronie stawów? A może niewydolności krążenia? Może zakrzepicy żylnej? Może jeszcze inną chorobą? Po co skierowanie do reumatologa?
marcus
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2007, 9:20

Re: szukam specjalisty

Post autor: marcus »

Proponuję zrobić prywatnie w nowym szpitalu w Alab laboratoria wyniki tj.morfologia,CRP,RF,OB i zobaczyć wskaźniki czy odbiegają od normy.Jeżeli tak to świadczyłoby to którejś z chorób reumatycznych ( oby nie reumatoidalne zapalenie stawów ).Wtedy udaj się do dobrego reumatologa.Weź skierowanie od lekarza POZ i proponuję Instytut Reumatologii w Warszawie na Spartańskiej 1 ( znajdziesz w necie ).Na początku jest tzw.kwalifikacja robiona przez reumatologa czy położyć cię do szpitala czy też nie.Ale sama rozmowa z lekarzem wiele już ci wyjaśni a może nawet rozpoczniesz w tym momencie już leczenie.Wiem jak jest z wydawaniem przez lekarzy POZ skierowań na wyniki laboratoryjne ( nóż w serce ) , dlatego sugeruję zrobienie ich prywatnie i analizę m.in. poprzez internet.W Ostrołęce nie ma reumatologa z "prawdziwego zdarzenia".Jeżeli to jest któraś z chorób reumatycznych to należy ją szybko leczyć i "uśpić".Są to niestety choroby przewlekłe.Dają o sobie znać.Zdrowia życzę.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: szukam specjalisty

Post autor: malykazio »

Monika, ogarnij się kobieto! Idź do lekarza! Tylko hipochondryk albo osoba skrajnie nieodpowiedzialna i naiwna szuka diagnozy na forum dyskusyjnym. Po prostu w głowie się nie mieści.
Jeśli jednak szukasz diagnozy na forum to ja od siebie powiem (a co, skoro każdy może diagnozować to ja też): Idź do laryngologa, bo może coś połknęłaś, co poszło w nogi. Nie, nie wyśmiewam się z choroby tylko z tego, że ktoś szuka leczenia na forum.
xxxaneta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2011, 10:12

Re: Bolące nogi i ręce. Szukam specjalisty

Post autor: xxxaneta »

witam to nie jest takie dziwne ze kos szuka porady mnie rowniez bolą nogi i ręce również kręgosłup chociaż mam 31 lat stwierdzona kilka lat temu dyskopatia miedzykregowa .Porada o zrobieniu prywatnie wyników jest słoszna bo jesli poprosisz lek rodzinnego o skierowanie to stękania konca niewidac,a wiec życze duzo zdrowia i cierpliwości dla pani
Awatar użytkownika
zWiatrem
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:26

Re: Bolące nogi i ręce. Szukam specjalisty

Post autor: zWiatrem »

malykazio pisze:Monika, ogarnij się kobieto! Idź do lekarza
Tekst napisany przez monika11 można różnie zinterpretować,
może nie potrafimy odczytać prawidłowo pytania moniki.
A wypowiedzi tutaj mogły odstraszyć pytającą przed dalszą aktywnością na forum.

Ja zinterpretuję te pytanie tak:
Monika pyta się do kogo "imiennie" ma się udać , by uzyskać pomoc.
Nie każdy ma szczęście do lekarza. Niektóre ich diagnozy wywołują "zamieszanie".


Łatwo jest zabłądzić i stracić zdrowie w systemie medycznym jaki nam zgotowano :(
--
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Bolące nogi i ręce. Szukam specjalisty

Post autor: Marcelinka »

steward pisze:Marcelinka a to już zdiagnozowałaś, że to problem po stronie stawów? A może niewydolności krążenia? Może zakrzepicy żylnej? Może jeszcze inną chorobą? Po co skierowanie do reumatologa?
Skoro lekarz stwierdził jej że to stawy, to niech da jej skierowanie do reumatologa, a nie leczy ją na własną rękę lekami bez zrobienia jakichkolwiek wyników krwi i badań. Tak uważam. Ja przynajmniej tak bym zrobiła.
ODPOWIEDZ