In-Grid w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

szkoda mi będzie na bilet. Zjawię się tam tylko jak będzie wstęp wolny :lol:
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

A pare dni przed impreza oglosza ze In Grid zlamala sobie paznokiec i nie wystapi w naszym miescie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Chemik pisze:A pare dni przed impreza oglosza ze In Grid zlamala sobie paznokiec i nie wystapi w naszym miescie
właśnie takiej sytuacji się obawiam bo to jest bardzo mozliwe. np. w wakacje odwolali wystep wilkow wiec tu tez moga to zrobic

a swoja droga. kto jest sponsorem tego koncertu ? czyzbysmy byli to my podatnicy ?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

mArCiNq ile ty masz lat, że takie pieprz*ysz głupoty ???? Z jakiego niby powodu za koncert mieliby płacic podatnicy i skąd wogóle ten Twój pomysł ??
Co do wiarygodności osób "większego formatu" goszczących w naszym miastku to straciłem ją niedawno... I miomo że chętnie przeszedłbym się na In-Grid będę planował sobie coś jeszcze, żeby w razie odwołania koncertu nie zostać z kobitką na lodzie... dosłownie
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

marcinq :arrow: :lol: podatnicy :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fajnie by było gdyby In-Grid się pojawiła w naszej mieścinie.. To dosyć ciekawe że z pośród tylu miasteczek w Polsce Ostrołęka została 'wybrana'... czy napewno :?: to się okaze :wink: oby :wink:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

no przeciez ludzie placa podatki a za te podatki prezydent robi rozne rzeczy nie np. stawia pomnik komuś albo jak ostatnio zorganizował wigilę dla radnych. to jesli ten koncert organizowaloby miasto to chyba rownie z tych pieniedzy ? TAK CZY NIE ?

jesli cos zle rozumiem to mnie oswieccie bo byc moze jestem malo inteligentny w tym temacie. tylko bez obrazliwych slow prosze !
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

A wiec cię oświecam i mówię ze jesteś mało inteligentny, ale nie tylko w tym temacie :| Patrzac po twoich innych postach to trochę ciężko cię zrozumieć:
mArCiNq pisze:no przeciez ludzie placa podatki a za te podatki prezydent robi rozne rzeczy nie
Prezydent nie moze za naszą kasę zorganizować koncertu !! To tak samo jakby chciał zaprosić reprezentację Brazyli na sparing z Narwią :roll: Od tego są sponsorzy...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Jednak wigilie dla siebie i kogos tam jeszcze zorganizowal ale mniejsza juz o to. nie interesuje sie takimi rzeczami i dlatego moge gadac glupoty o takich rzeczach ale dobrze ze sa tu tacy inteligentni ludzie ktorzy moga mi powiedziec jaki to jest glupi...

co do In-Grid bilety po 9 zł ostrooo spodziewałem się co najmniej 50zł wiec cena jest zniewalajaco niska i bardzo dobrze a nawet jakby in-grid jednak nie przyjechala to na wrone tez sie mozna przejsc
Pozdrawiam 4ll the people of the world
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

straaaaaaaaaasznie tanio...ale to dobrze...nawet jak by bylo 30zł by było tanio...a te 9zł zupełnie mnie zaskoczyło :)
Kylu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: emigracja

Post autor: Kylu »

Nie ekscytujcie się tak 8) Ta gwiazdka grała już m.in. w Wieluniu (info od znajomej z roku),a supportował ją Skaner :D
Ostrołęka nie pęka!
RaQ

Post autor: RaQ »

heh wy to macie chyba jakies kompleksy, jak nie ma koncertów to narzekacie, ale jak już są to tez nie dobrze, zastanówcie sie troche :)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

nikt nie mówi że niedobrze, że In-Grid bedzie w O-ce... chyba że oślepłem, to mnie popraw...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
jammin
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2006, 22:14

Post autor: jammin »

No nie no spoko bedzie a zwlaszcza jak bedzie tez Baaaaaaaartek Wrona... ahahahahah wez przestan z takim czyms.. dlaczego jakies szajstwo bedzie, nie pamietam juz kiedy byl jakis dobry koncert Hip Hopowy;p cos mi sie daje ze jak In-Grid bedzie w Polsce to sobie zachoruje i nie bedzie mogla wystapic bo unas jest tak i tak:p
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Podobno ta wielka gwiazda In-Grid znana jest tylko w Polsce, wiec wcale mnie nie dziwi to, ze jezdzi po takich miescinach jak Ostrołeka. A na koncert jak zwykle przyjdzie 200 osob.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
kate_kate
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2006, 15:29

Post autor: kate_kate »

Hehe..jak te wasze posty przeczytalam...
In-Grid oczywiscie wystapi w Ostrolece, a tak w ogole nie jest to Gwiazda znana tylko w Polsce :shock: nie wiem skad macie takie informacje.
In-Grid jest to gwiazda swiatowa wydaje swoje albumu nie tylko w europie, rowniez w Afryce. I na pewno nie bedzie tak ze nie wystapi z byle jakiego powodu. W ciagu tych...ponad trzech lat znam tylko jeden przypadek ze koncert sie nie odbyl i to nie prtzez In-Grid.

Zapraszam na moja strone o Wloszce:
http://www.ingrid.wot.pl
________________________
http://www.ingrid.wot.pl
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

kate_kate pisze:In-Grid jest to gwiazda swiatowa wydaje swoje albumu (...) rowniez w Afryce
Oczywiście ja nic do In-Grid nie mam, chętnie się wybiorę do hali, ale tą Afryką to swojej idolce marki nie polepszasz... Takie jest moje zdanie :wink:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
kate_kate
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2006, 15:29

Post autor: kate_kate »

Mam nadzieje ze uda mi sie pojechac do Ostrołęki.
________________________
http://www.ingrid.wot.pl
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

a co to afryka gorsza ?
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Post autor: nwar »

Kylu pisze:Nie ekscytujcie się tak 8) Ta gwiazdka grała już m.in. w Wieluniu (info od znajomej z roku),a supportował ją Skaner :D
toc ba, Ingrid we Wloszech/Francji ma taki sam status jak u nas Skaner, to niby z kim innym mieli ja ustawic? :lol:

ciekawam, czy gdybym udala sie ze znajomymi na ten "supermegakoncert" i w trakcie jednego z jej wiekszych "przebojow" zaczela wtorowac "gwiazdzie" przy refrenie po polsku, nastapilaby jakas reakcja ze strony sluzb porzadkowych...? :twisted:
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

A mi sie cos wydaje ze badzie tak jak z walga Salety kupilam tacie bilety a tu nic niebylo to i In-Grid "złamiei paznokieć"
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Niech się wstydzą!

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Byłem na tym koncercie i w pewnym momencie się rozczarowałem reakcją Ostrołęczan. Kiedy Ingrid weszła na trybuny i podeszła do nas, powiedziała, żeby wszyscy wstali. Ja i parę osób się ruszyliśmy, ale zdecydowana większość nawet nie zwróciła na to uwagi. Facet, na którego Ingrid o mało nie weszła i stała przed nim cały czas, pisał SMSa i nie raczył podnieść głowy! To poprostu chamstwo!!! Widziałem, że kobieta wyraźnie się poirytowała, a uśmiech zniknął z jej twarzy, kiedy zobaczyła, że nikt jej nie słucha. Rozumiem, że komuś się nie chce, albo co, ale jeśli już ktoś przychodzi na koncert, to chyba dla jakiegoś artysty, więc ci ludzie powinni się ruszyć. Ingrid zrobiła wielką łaskę, żeby występować za tak małe pieniądze, jakie dostała od Plusa, w takim mieście, jak to. Jeszcze do tego nauczyła się kilku zdań w języku polskim, co dla ludności germańskiej i romańskiej jest bardzo trudne!
Ci, co tam byli i to czytają, powinni się wszydzić - chamy!!! To totalny blamaż dla Ostrołęki...
A teraz grzecznie idźcie spać.
Kylu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: emigracja

Post autor: Kylu »

A teraz przeczytaj to co masz w podpisie i zrób to. A pozostali: "wszydzcie" się. Toż to sodomia i gomoria :lol:
Ostrołęka nie pęka!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:Jeszcze do tego nauczyła się kilku zdań w języku polskim, co dla ludności germańskiej i romańskiej jest bardzo trudne!
powiedzialbym ze bardzo dobrze mowila po polsku

a tego co napisales to nie skomentuje bo nie widzialem siedzialem na dole ale jesli tak bylo no to zastanawiam sie co taki czlowiek tam robil skoro gwiazda wieczoru stala obok niego a on pisal sms'a

ale cóż i tacy ludzie sie rodza
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

No właśnie...

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Pewnie było tak dlatego, że wstęp był od 9 zł. Wiele osób poszło tam tylko dla tego, żeby zobaczyć, czy to prawada, że ktoś taki do nas przyjedzie. Gdyby bilety były po 30 zł, to przyszliby ci, co naprawdę by chcieli posłuchać Ingrid albo chociaż Bartka. Ja odnoszę takie wrażenie.
Rzeczywiście bardzo dobrze mówiła po polsku i to sobie cenię, ale niektórzy chyba nie... No cóż, świata nie zmienię. Pozostaje mi tylko wyrażić swoje ubolewanie w tej sprawie i mieć nadzieję, że kiedyś się to zmieni.
A teraz grzecznie idźcie spać.
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Koncert był Ingrid pojawiła sie ale tak naprawde to nie była ona tylko jej stryjeczna siostra od strony taty bardzo do niej podobna robi kariere podajac sie za nią z tego co wiem nawet impreza sie udała bo jak by miało być inaczej skoro pojawił sie Bartosz Wrona którego jestem wielkim fanem od dziecka początkowo Just 6 pózniej jako spełnionego wokalisty, niestety ja nie mogłem być byłem na nartach ,jezdziłem po łysej górze szczególnie po wałach pozdrawiam wszystkich którzy nie pozdrawiają.....


P.s Jak czytam górne posty to mi nóż w kieszeni sie sam otwiera
ODPOWIEDZ