Zespół Impact - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
rybka94
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 lis 2011, 22:00

Zespół Impact - opinie

Post autor: rybka94 »

Proszę o opinie zespołu IMPAKT.Jeżeli ktoś był na weselu co grał ten zespół to proszę o opinie.Ważna muzyka super oczepiny.
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Zespół IMPAKT-opinie

Post autor: Aneta »

Ja byłam i osobiscie polecam
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Qrzysio »

Jak dla mnie bomba.
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Matmajk »

A ja powiem, że zależy od środowiska. Grają chyba za dużo disco polo, wiem że niektórzy to uwielbiają ale mi średnio, no i przede wszystkim nie grają na żywo, tzn muzyka leci z podkładu. Za to głosy mają świetne.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Qrzysio »

Ja mam inne doświadczenia. Disco polo nie było praktycznie wcale. Zależy to zapewne od państwa młodych, którzy wybierają repertuar.
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Matmajk »

Pewnie tak jest, dla mnie największym minusem jest gra z podkładu. Niestety zespołów, które grają całkowicie na żywo jest mało. Ale ma to też odzwierciedlenie w cenie. ALe jeszcze raz powtarzam, głosy mają świetne.
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: asiula »

Mnie osobiście się nie podobają. Mojemu ciotecznemu bratu się podobali to ich wziął na swoje wesele. Dla mnie spiewają przeciętnie. Brak mi w tych głosach takiego męskiego, niskiego, ciepłego brzmienia. Takie świetne vocale to dla mnie poprostu nie są. Grać to trochę grają przy stołach na dwóch akordeonach, reszta to kicz - udają że grają. Prowadzenie na średnim poziomie. Szału nie ma, katastrofy też nie. Dla mnie DOSTATECZNIE.
Osobiście uważam, że są lepsze zespoły w Ostrołęce i okolicach obsługujące wesela.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Qrzysio »

Ok, jutro się upewnię i ewentualnie sprostuję.
rybka94
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 lis 2011, 22:00

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: rybka94 »

Dzięki. A jak przeprowadzają oczepiny ? U mojej znajomej na weselu zespół zagrał ciotkę z ameryki podczas oczepin . Było super i dużo śmiechu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Qrzysio »

asiula dziś się upewniłem i niestety to Ty nie masz racji. Byłem na weselu, na którym grał Impact, we wrześniu br. Repertuar był znakomity, kawałków disco polo było zaledwie kilka, ale nawet hit zespołu Weekend - Ona tańczy dla mnie uważam, że zaśpiewali lepiej niż oryginał.

Od niedawna śpiewa tam Monika Batogowska, która wygrała jeden z odcinków "Szansy na Sukces". Impact w wydaniu z wokalistką Moniką gra świetnie. Życzę wszystkim, żeby mieli okazję się bawić na weselu przy ich muzyce.
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Trzciniak »

Chcesz świetny zespół na wesele ?
Napisz PW nie będę tu reklamy robił, chłopaki są z PISZA wymiatają. Grali u mnie miesiąc temu na weselu. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Co do zespołu kiedyś słyszałem, ale ciężka mi jest przypomnieć sobie jak grali.
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: asiula »

Qrzysio pisze:asiula dziś się upewniłem i niestety to Ty nie masz racji. Byłem na weselu, na którym grał Impact, we wrześniu br. Repertuar był znakomity, kawałków disco polo było zaledwie kilka, ale nawet hit zespołu Weekend - Ona tańczy dla mnie uważam, że zaśpiewali lepiej niż oryginał.

Od niedawna śpiewa tam Monika Batogowska, która wygrała jeden z odcinków "Szansy na Sukces". Impact w wydaniu z wokalistką Moniką gra świetnie. Życzę wszystkim, żeby mieli okazję się bawić na weselu przy ich muzyce.
Widzisz Qrzysiu też byłam na weselu gdzie grali, a tak naprawdę to dwukrotnie. Za każdym razem to samo... "... Majteczki w kropeczki...". Piszesz, że kawałków disco polo było zaledwie kilka. Takie kawałki disco polo też są potrzebne bo różni są goście na weselu, ale bardziej preferuję te klasyczne hiciory a nie nowości łubu dubu. Impact próbuje grać, a właściwie to odtwarzać nowości dokładając do np. dobrze zrobionej mp3 swój vocal. Kiedyś podeszłam do nich i mówię, że tylko odtwarzacie więc może coś sami zagracie... . Usłyszałam tylko ... wszyscy tak grają!!!!!!!!!

Proponuję każdemu kto szuka zespołu kontakt osobisty z zespołem czy to Impact czy inny bo na forum można dużo pisać i niekoniecznie opinie forumowiczów są potwierdzeniem faktów, nawet gdy pisze je moderator forum moja-ostroleka.pl.

Widzę Qrzysio że Monikę Batogowską lubisz bardzo. Życzę jej dużego rozwoju vocalnego, ale nie życzę jej by śpiewała w tym zespole i swoją karierę skończyła tylko na chałturze!

Qrzysio ja ciebie znam od lat! Ty mnie też. Znam się trochę na muzyce. I ja wiem i ty to wiesz, że twoje ucho doskonałe nie jest!! :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: Qrzysio »

Mi się podobało głównie dlatego, że Monika śpiewa kapitalnie. To czy grali z podkładu to już dla mnie sprawa drugorzędna, jeśli śpiew był naprawdę ekstra. I tu chyba muszę się zgodzić z Tobą, że moje ucho nie jest doskonałe, bo ja mam inne priorytety, a ty to widzisz szerzej. Ale mimo wszystko warto zwrócić uwagę, że raczej rzadko weselni goście mają ucho lepiej niż przeciętne ;)
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Zespół Impact - opinie

Post autor: lalka »

rowniez fajny zespol i godny polecenia
ODPOWIEDZ