Stomatolog w sobotę

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Madzia92
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:12

Stomatolog w sobotę

Post autor: Madzia92 »

Mój narzeczony zapomniał zrobić porządku ze swoimi zębami przed świętami, więc dokuczają mu po świętach. Dziś z samego rana wyjechał w delegację i wraca jutro bardzo późno. Stąd też mój wątek na forum.
Czy w sobotę (29.12.2012r.) przyjmuje w Ostrołęce jakiś stomatolog prywatnie?
Bardzo prosiłabym o pomoc, ponieważ boli go nieziemsko od wczoraj, a zaraz po sylwestrze znów rusza w delegację.

Pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Stomatolog przyjmujący między świętami a nowym rokiem.PO

Post autor: Infom »

Pojedziesz z nim na pogotowie stomatologiczne znajdujące się w nowym szpitalu powie, że bardzo boli i powinni pomóc.
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Stomatolog w sobotę

Post autor: zabka »

W Nowym Szpitalu jest pogotowie stomatologiczne od poniedziałku do piątku od 19-7 rano, a w soboty,niedziele i święta całodobowo, muszą go przyjąć.
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Stomatolog w sobotę

Post autor: oka-1 »

jakoś jak mojego męża bolał ząb, to go ze szpitala odesłali, mówiąc, że już nie mają stomatologa
polecam Dr Ciszkowską, mnie nawet po 19 przyjmuje jak trzeba, w sobotę też zdarzyło mnie się być u niej, do tego miła, spokojna, uśmiechnięta
Kuba123
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:57

Re: Stomatolog w sobotę

Post autor: Kuba123 »

A ja jej nie polecam rozwaliła mi zęba zamiast go naprawić to znaczy jest teraz nadwrażliwy i jak coś piję tą stroną co jest ten ząb boli jak cholera.
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Stomatolog w sobotę

Post autor: smerfetka26 »

Stomatolog Paweł Duszyc, ul. Jagiełły 3 (w tym samym budynku co fryzjer Cezar tylko wejście od strony apteki), Telefon : 792-714-716, naprawdę polecam i z tego co wiem to przyjmuje również w sobotę, trzeba zadzwonić i spróbować się dogadać ;)
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog w sobotę

Post autor: Qrpiana »

29 761 32 11 dr Suchocka, Olszewo - Borki. Nie wiem czy akurat jutro Cię przyjmie, ale mnie nigdy z kwitkiem nie odprawiła. Najlepiej zadzwoń i dopytaj się
croldin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007, 22:12

Re: Stomatolog w sobotę

Post autor: croldin »

Centrum Stomatologii - dr Łukasz Kucharski, Goworowska 2C, 730 800 901
W razie potrzeby można dzwonić o każdej porze.
ODPOWIEDZ