Najlepszy stomatolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Najlepszy stomatolog

Post autor: kml700 »

Witam serdecznie .
Gdzie w Ostrołęce znajdę najlepszego stomatologa .
Najprawdopodobniej leczenie kanałowe.
Wstyd się przyznać ale strasznie boję się dentysty .
Bardzo zależy mi na miłej obsłudze , braku bólu itp .
Czytałem już inne tematy ale są trochę starawe .
Czytałem pozytywne opinie o pani Bieńkowskiej i pani Czaplińskiej .
Z góry wielkie dzięki . :D
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Najlepszy stomatolog .

Post autor: głęboka otchłań »

kml700 pisze:Witam serdecznie . Gdzie w Ostrołęce znajdę najlepszego stomatologa . Najprawdopodobniej leczenie kanałowe.

Ja chodzę prywatnie do M. Janczewskiej , gabinet przy ul. 22 lipca 23 . Jestem zadowolona z "jakości leczenia".
I też się boję potwornie dentysty i wszystkie zęby leczę " w znieczuleniu", bez... nie pozwoliłabym się dotknąć:).
gg 33063013
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: bastylia »

jesli sie boisz to polecam Ci dr Czaplinska wlasnie.ja tez sie boje,wlasciwie balam dopoki nie poszlam do dr Czaplinskiej.nie mam problemow z zebami,ale przez strach tak zaniedbalam jeden zab,ze trzeba bylo leczyc go kanalowo.Pani doktor jest super mila,tak rozluznila atmosfere,ze zapomnialam o strachu.mialam oczywiscie znieczulenie,a potem to juz bajka.tak mi dobrze bylo,ze prawie zasnelam:)dzieki dr Czaplinskiej polubilam dentystow:)
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: wiki88 »

Ja również polecam dr Czaplińską. Miałam właśnie u niej leczony kanałowo ząb. Dostajesz tyle znieczulenia ile potrzebujesz. Pani doktor jest naprawdę przemiłą kobietą więc nie ma się czego bać. (ja też strasznie się bałam dentysty a teraz z uśmiechem chodzę do pani dr)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: sKaLpeL »

ja ze swojego doświadczenia moge polecić doktora Cezarego Korzyńskiego, przyjmuje w bloku na 11 Listopada, bodajże nr 5, wejście od tyłu, z tego co kojarze to za kanałowe bierze chyba 200zł, ale nie jestem pewny. Ja u niego kanałowego nie robiłem, tylko zwykle drobne "usterki" w uzębieniu, zawsze ze znieczuleniem, ogólnie zawsze wychodziłem zadowolony.

głęboka otchłań, poleca Janczewską, nie byłem u niej nigdy, ale też słyszałem sporo pozytywnych opinii

w każdym razie, nie bój się, teraz dają bardzo dobre znieczulenia i prawie nic się nie czuje przy takich zabiegach, też jestem z tych bojących, ale przeżyłem :) ostatnio nawet ósemkę miałem wyrywaną i też poszło dobrze
croldin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007, 22:12

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: croldin »

Centrum Stomatologii na Goworowskiej naprzeciwko księgarni pedagogicznej ;). Młody, dokładny dentysta i poświęca dużo czasu na pacjenta. Bardzo nowoczesny sprzęt. Ma rentgen. Miałem kanalowe, chyba jako jedyny w Ostrołęce używa mikroskopu. Polecam
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: sKaLpeL »

croldin pisze:Centrum Stomatologii na Goworowskiej naprzeciwko księgarni pedagogicznej ;). Młody, dokładny dentysta i poświęca dużo czasu na pacjenta. Bardzo nowoczesny sprzęt. Ma rentgen. Miałem kanalowe, chyba jako jedyny w Ostrołęce używa mikroskopu. Polecam
jeżeli używa mikroskopu to na pewno jest jedyny, bo do tej pory nikt nie miał i jestem tego pewny, jaka jest cena leczenia kanałowego u tego dentysty przy użyciu mikroskopu ?
croldin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007, 22:12

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: croldin »

... właśnie całkiem przyzwoicie. Znieczulenie jest bezpłatne, a leczenie kanałowe 150zł.
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: zabka »

To forum jest chyba tylko po to , żeby każdy sie sam zareklamował.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: głęboka otchłań »

zabka pisze:To forum jest chyba tylko po to , żeby każdy sie sam zareklamował.
Moim zdaniem ten wątek jest po to, aby każdy kto ma ochotę wypowiedział swoje zdanie ( subiektywne oczywiście ) na temat tego, kto w jego odczuciu jest "dobrym stomatogiem" tudzież u kogo leczył ubytki i może polecić znajomym :).
gg 33063013
Awatar użytkownika
jovika
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2013, 12:26
Lokalizacja: Warszawa <=> Ostrołęka

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: jovika »

Proszę Was? leczenie kanałowe 150 zł. - to nie może być dobrze zrobione (chyba że to jakiś kanalik).
Nie będę pisała u kogo i za ile ale było dość szybko i tanio czyli 200 PLN leczenie kanału. Po 3 latach ledwo uratowałam zęba, na prześwietleniu wszystko wyszło (ząb dobrze nie doczyszczony czyli niedoleczony kanał i stan zapalny korzenia) leczeni trwało później 8 godzin, sam materiał użyty do wypełnienia zęba kosztował więcej a niżeli te 200 zł.
To że nie boli i że szybko sprawnie to nie znaczy że ząb jest zaleczony prawidłowo.
Ja już to wiem i niestety zęby leczę obecnie w Wa-wie u stomatologa który zdaje relacje kolejnych etapów leczenia.
Leczenie zębów z mikroskopem, wypełnienia Enamel(mercedes w stomatologii).
mag28
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:36

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: mag28 »

Witam.
Trochę nie w temacie, ale muszę się pożalić- omijajcie szerokim łukiem panią Ewę Bar. Ząb po założeniu plomby boli 5 razy bardziej niż przed leczeniem. nie moge nic gryźć lewą stroną po leczeniu przez panią doktor. Co prawda na wizytę nie czekałam długo,teraz wiem dlaczego. 220zł wywalone w błoto a teraz muszę szukać specjalisty do poprawki bo do niej nigdy w życiu nawet za darmo.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: głęboka otchłań »

mag28 pisze:Ząb po założeniu plomby boli 5 razy bardziej niż przed leczeniem. nie moge nic gryźć lewą stroną po leczeniu

znam to z autopsji. Nie jestem stomatologiem ale z tego co mi wiadomo przyczyn bólu może być kilka: przede wszystkim niedokładne doczyszczenie próchnicy, nałożenie zbyt dużej ilości materiału i nie zdjęcie nadmiaru, uszkodzenie szyjki, bądz też problem z próchnicą w kanale. Proponuje poszukać "Stomatologa" przez duże S, zrobić RTG owego zęba.
Nie ma nic gorszego nic potworny ból zęba:(
gg 33063013
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: ikea888 »

[quote="mag28"]Witam.
Trochę nie w temacie, ale muszę się pożalić- omijajcie szerokim łukiem panią Ewę Bar. Ząb po założeniu plomby boli 5 razy bardziej niż przed leczeniem. nie moge nic gryźć lewą stroną po leczeniu przez panią doktor. Co prawda na wizytę nie czekałam długo,teraz wiem dlaczego. 220zł wywalone w błoto a teraz muszę szukać specjalisty do poprawki bo do niej nigdy w życiu nawet za darmo.[/quote]

Mam również złe wspomnienia odnośnie doktor Ewy Bar na Madalińskiego, ogólnie też nie polecam, bardzo nieprzyjemna, niemiła osoba, aż ciarki przechodzą jak wspomnę.
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: mini505 »

a gdzie przyjmuje ta dr Czaplińska ? i ile kosztuje taka wizyta i jak długo trzeba czekać na wizytę ? i czy przyjmie od razu z bólem ?? :)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: głęboka otchłań »

dr W. Czaplińska przyjmuje vis a vis budynku ZUS przy ul. Kuklińskiego 4, w domku jednorodzinnym, jeśli prywatna wizyta to nie ma większego problemu z zapisem. Jeśli chodzi o koszt to w zależności od tego, co jest robione, standardowe wypełnienie - koło 100 zł.

tel. 694 321 141, (029) 761 00 23;
Godziny przyjęć: pn-pt 10.00-18.00, sobota 9.00 - 12.00
gg 33063013
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: mini505 »

dziękuję ślicznie zaraz po wizycie dam wam znać jak było

A wiecie może coś na temat pogotowia stomatologicznego gdzie to jest dokładnie i jacy stomatolodzy mają tam dyżury ?
ala9338
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2012, 17:37

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: ala9338 »

Witam. Kiedyś chodziłam do dr Pawła Duszyc (a?) ale wtedy jeszcze przyjmował na centrum.... czy możecie dokładnie napisać gdzie teraz przyjmuje? Mam jakiś nr z netu ale od 2 dni nie mogę się dodzwonić - nikt nie odbiera, może tylko tak niefortunnie dzwonie w złych godzinach. Proszę dajcie też znać czy nadal przyjmuje na kasę ch. czy już tylko prywatnie. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam! :)
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: dobrusia33 »

mag28 pisze:Witam.
Trochę nie w temacie, ale muszę się pożalić- omijajcie szerokim łukiem panią Ewę Bar. Ząb po założeniu plomby boli 5 razy bardziej niż przed leczeniem. nie moge nic gryźć lewą stroną po leczeniu przez panią doktor. Co prawda na wizytę nie czekałam długo,teraz wiem dlaczego. 220zł wywalone w błoto a teraz muszę szukać specjalisty do poprawki bo do niej nigdy w życiu nawet za darmo.

ŚWIĘTA RACJA ta baba nie ma pojęcia o stomatologii, przez układyu męża weszła w branżę ale nietrafioną
Bzyk
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 27 kwie 2010, 0:13

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Bzyk »

Może nie na temat ale i tego pseudo lekarza jej męża też lepiej omijać szerokim łukiem
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: noviceek »

dentysty boję się jak ognia ;) a nawet gorzej, także z całą świadomością polecam Paweł Duszyc, przyjmuje na ulicy Sienkiewicza na przeciwko zakładu pogrzebowego. Nr telefonu aktualny: 792 714 716. Oczywiście należy dzwonić o ludzkich godzinach ;) , ale lekarz zna się na rzeczy! doskonale tłumaczy co trzeba zrobić, co będzie robić, jaki priorytet obrać w leczeniu. Ogólnie jestem pod bardzo miłym wrażeniem podejścia do pacjenta i sposobu leczenia. POLECAM!!!! ps. dodam tylko, że znieczulenie jakie stosuje podczas leczenia jest naprawdę konkretne, działa, i naprawdę nie boli!
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: mini505 »

Nie dawno byłam na wizycie u pani Czaplińskiej obok ZUS-u za leczenie kanałowe zapłaciłam 380 zł ( nie przyjmuje na NFZ ). Leczenie składało się z trzech wizyt. Pani doktor bardzo miła , znieczulenia dostałam naprawdę dużo , nic nie czułam . Do pacjenta ma super podejście i pewnie zawitam u niej jeszcze nie raz . :)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: głęboka otchłań »

mini505 pisze:za leczenie kanałowe zapłaciłam 380 zł
mini505 pisze:Leczenie składało się z trzech wizyt.
też płaciłam podobnie - co prawda u innego stomatologa.

Jeśli chodzi o dr Czaplińską to moja koleżanka leczy u niej zęby, jest zadowolona: doktor miła, co do jakości usług to nie ma zastrzeżeń i terminy w miarę szybko.
gg 33063013
maxx
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2013, 13:47

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: maxx »

Witam! Czy mógłby mi ,ktoś powiedzieć czy w Ostrołęce znajduje się stomatolog ,który stosuje znieczulenie ogólne?.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: głęboka otchłań »

ręce mi opadają...... bez komentarza...
gg 33063013
ODPOWIEDZ