Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: Modzel »

Może ma ktoś z Was namiar na jakąś sprawdzoną ekipę budowlaną do postawienia domu w stanie surowym.
Pozdrawiam
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Re: Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: kropek19 »

witam . posiadamy firmę z ponad 40 letnim doświadczeniem . wszystko zgodnie z terminem i sztuką budowlaną . ( możliwość obejrzenia wykonanych przez nas budynków w ostrołece i okolicy )

kontakt : 502725521 lub 692458577
Harry
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 23 lut 2011, 12:30

Re: Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: Harry »

Polecam Pana Zbyszka z Kordowa 502952727 solidna robota buduje u nas jesteśmy zadowoleni.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: mondeo »

Zna ktoś fachowcuw od wylewania posadzek, koniecznie dajoncej obliczenia obciążeń sił , wytżymałości, no i z profesjonalnym sprzentem bo wysoko 4 pientro i spory metraż
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: sylwor »

mondeo pisze:Zna ktoś fachowcuw od wylewania posadzek, koniecznie dajoncej obliczenia obciążeń sił , wytżymałości, no i z profesjonalnym sprzentem bo wysoko 4 pientro i spory metraż
Może ktoś znajdzie MONDEO dziewczynę bo nudzi biedaczyna i troluje przy komputerze.
Oderwie się chłopiec i może razem poćwiczą ortografię.

A wracając do tematu...
Sam ostatnio "przerobiłem" kilka ekip i z przykrością stwierdzam że ciężko o solidną.

Życzę udanych poszukiwań.
Awatar użytkownika
Alexandra
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:23

Re: Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: Alexandra »

Mogę z czystym sumieniem polecić swoją ekipę, która budowała mój domek. Ekipa terminowa, solidna, bardzo dokładna.. No i myślę, że na każdą kieszeń. Jeśli jesteś zainteresowany(a) daj znać to podam nr telefonu na email. Nie za bardzo chcę podawać nr telefonu tak publicznie bo nie jestem pewna czy ta osoba by sobie tego życzyła. Więc jeśli jesteś zainteresowany(a) odezwij się: bizuteriab@gmail.com
Ostatnio zmieniony 10 mar 2013, 22:26 przez Alexandra, łącznie zmieniany 1 raz.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Sprawdzona ekipa budowlana-budowa domu

Post autor: dobrusia33 »

ja mam namiary na dobrych fachowców, jeśli chodzi o więźbę dachową i wykończenie wnętrz, mogę podać numer do ekipy od dachów bo ten mam 604 130 617, pozostałe można ustalić z tym panem... solidnie, uczciwie, nie piją, co się teraz mało zdarza hehe, no i cenowo nie szaleją ...pozdrawiam
ODPOWIEDZ