lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
krzyziel
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 16 lut 2007, 16:20
Lokalizacja: Ostrołęka

lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Post autor: krzyziel »

Witam. temat wałkowany na forum, ale ja mam trochę inne wymagania. Chcę zrobić samochód dobrze, cena specjalnie nie ważna (oczywiście w granicach rozsądku). Kogo polecacie w naszym regionie ? Z poprzednich wątków widzę jakieś informacje o: Mrozek Warszawska, Laskowiec, Tobolice... Czekam na opinie, Dzięki z góry!
krzyziel
Awatar użytkownika
rafal4x4
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:25

Re: lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Post autor: rafal4x4 »

ZALEŻY JAKĄ NAPRAWE CHCESZ WYKONAĆ, LAKIEROWANIE NOWYCH ELEMENTÓW CZY NAPRAWA STARYCH I LAKIEROWANIE ICH. JAK CHCESZ TO MOGĘ POLECIĆ LAKIERNIE TOYOTY CAROLINA CAR COMPANY W OSTROŁĘCE NA WARSZAWSKIEJ 36 ROBIĄ TAM DOBRZE
LC 120 3D 3.0 D4D 203 KM
ZMOTA ZUZIA EVO3 PILOT
moto28
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2013, 14:10

Re: lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Post autor: moto28 »

Rafal4x4 masz rację. Jeżeli chodzi o naprawy lakiernicze to w Toyocie robią bardzo dobrze. Miałem szkodę z AC i jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Post autor: skutekk »

polecjacie polecajcie bo tez na wiosne bede szukal lakiernika co by mi pomalowal nadkole bo sa roznice w odcieniu po poprzednim lakierniku
Kruk
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:41

Re: lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Post autor: Kruk »

Przyłączę się do tematu, mam do wymiany próg, więc i mi się przyda namiar na dobrego blacharza - lakiernika. :wink:
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: lakiernik samochodowy dobry poszukiwany

Post autor: miley »

Przyłączam sie do tematu moja E30 Cabrio potrzebuje reperaturki tylnich nadkoli , a w drugim aucie lekkie zaprawki lakiernicze.Dzwoniłem juz do jednego który ogłasza sie na Portalu ale moim zdaniem cena troche wygórowana za Reperaturki tylnich nadoli w e30 chce 800zl plus materiał.
ODPOWIEDZ