Mycie podwozia

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Mycie podwozia

Post autor: MłodyGSX-R »

Czy ktoś się orientuje, która z ostrołęckich myjni oferuje mycie podwozia?
029
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2010, 13:56
Lokalizacja: O-ka

Re: Mycie podwozia

Post autor: 029 »

Na pewno myjnia automatyczna na Orlenie, a czy gdzieś jeszcze to nie mam pojęcia
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Mycie podwozia

Post autor: TRUE »

Benzol ul. Graniczna
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Mycie podwozia

Post autor: zuko »

Na myjce w restauracji "Wizja" (niedaleko WORD) mają myjkę i tam Ci umyją autko + podwozie i ładnie wysuszą, teraz mają promocję, dajesz autko do mycia to herbatkę dostajesz gratis, Panowie dbają Ci o autko a Ty popijasz herbatkę :)
Byłem tam, miła i sympatyczna atmosfera, od siebie polecam :)
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Mycie podwozia

Post autor: Tanatos »

A zapytam z ciekawości: jaki jest koszt mycia samego podwozia na wspomnianych myjniach?

I czy w ogóle jest możliwosć umycia samego podwozia? Czy też mycie podowzia wchodzi w skład jakiegoś lepszego i droższego programu?
przemouk84
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 kwie 2011, 8:59

Re: Mycie podwozia

Post autor: przemouk84 »

Tylko jak już wybierzesz opcję z myciem podwozia a zwłaszcza na myjni automatycznej to zwróć uwagę na podłogę na której bedzie stało twoje auto podczas mycia. Na żadnej ostrołęckiej myjni tak naprawde nie ma opcji umycia podwozia. Kiedyś, kiedyś po zimie postanowiłem umyć podwozie w swoim aucie , pojechałem na graniczną bo pamiętałem, że mają taką opcję w wyborze za którą jak podkreślę trzeba dopłacić. Podczas całego programu kucałem przed autem i obserwowałem czy coś oprócz skorupy umyje także pod skorupą i uwierzcie mi, że nie poleciała nawet kropla pod ciśnieniem. Po zakonczonym programie pytam goscia co z podwoziem i kiedy zostanie umyte a on na to, że zostało umyte tylko niewidziałem. Wyjechałem autem przed myjnie i wróciłem się aby zwrócić uwagę na podłogę i nie bylo tam nic , żadnych dysz sprykiwaczy czy cokolwiek innego oprócz odpływu.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Mycie podwozia

Post autor: zuko »

W "Wizji" płaciłem 15 zł (Mondeo III kombii) to umyty + wysuszony + podwozie wypłukane.
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Re: Mycie podwozia

Post autor: MłodyGSX-R »

przemouk84 pisze:Tylko jak już wybierzesz opcję z myciem podwozia a zwłaszcza na myjni automatycznej to zwróć uwagę na podłogę na której bedzie stało twoje auto podczas mycia. Na żadnej ostrołęckiej myjni tak naprawde nie ma opcji umycia podwozia. Kiedyś, kiedyś po zimie postanowiłem umyć podwozie w swoim aucie , pojechałem na graniczną bo pamiętałem, że mają taką opcję w wyborze za którą jak podkreślę trzeba dopłacić. Podczas całego programu kucałem przed autem i obserwowałem czy coś oprócz skorupy umyje także pod skorupą i uwierzcie mi, że nie poleciała nawet kropla pod ciśnieniem. Po zakonczonym programie pytam goscia co z podwoziem i kiedy zostanie umyte a on na to, że zostało umyte tylko niewidziałem. Wyjechałem autem przed myjnie i wróciłem się aby zwrócić uwagę na podłogę i nie bylo tam nic , żadnych dysz sprykiwaczy czy cokolwiek innego oprócz odpływu.
Dlatego powstał ten temat, bo wszystkie Ostrołęckie automaty, z których do tej pory korzystałem mycie podwozia wykonują chyba wirtualnie.
Wychodzi na to, że nie ma w Ostrołęce myjni myjącej podwozia, bo płukanie, o którym pisze Zuko to dla mnie nie mycie :roll:
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mycie podwozia

Post autor: miley »

Odnośnie mycia podwozia macie racje, byłem na kilku myjniach można powiedzieć każdej w Ostrołęce i każda myje pseudo podwozie, tylko na cenniku :jupi:
ODPOWIEDZ