Gdzie tani dekoder DVB-T?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: wilczur »

Wiem że można to kupić w każdym sklepie rtv/agd ale pytanie brzmi gdzie go kupić go najtaniej i z sensem?
malymis
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2011, 8:34

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: malymis »

Ja ostatnio kupiłem w internecie dla rodziców. 117 z odbiorem osobistym w warszawie. Producent manta, jeżeli jesteś zainteresowany modelem to daj znać.
brudnyharry
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2011, 19:32

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: brudnyharry »

Ja polecam z Cyfrowego Polsatu (ostatnio nawet w sklepie dla bogatych był). 99zł do tych 15 kanałow jeszcze dodatkowe od CP.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: PIq5 »

z tym od Cp jet jeden problem z tego co słyszałem, podłączenie dysku twardego nie będącego ich produktem jest podobno niemożliwe. Sprawdź to najpierw, bo przydatna to sprawa.
pol
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:19

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: pol »

Polecam sklep elektronik na gorbatowa obok pizzy rica ,mają kilka modelów .wiwa ,ferguson,cabeltech,opticum oraz niezbędny osprzęt a co do dekoderów polsatu to na terenie ostrołęki i okolic nie działają wszyskie kanały tzn dodatkowe niby 3-lub 6 mc za darmo.... tylko w wiekszych miastach ...trzeba mieć zasięg tzw. tv mobilnej.
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: oueah »

Posiadam dekoder WIWA HD 90 najtaniej wyszło mi poprzez allegro 110zł, nie wiem czy w Ostrołęce można znaleźć taniej.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: Mies »

ja kopiłem za 110 zł w Media Expercie, działa i śmiga jak ta lala , więc polecam, nawet jakiś tam wybór też jest
Awatar użytkownika
knoxville
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: knoxville »

Doskonale sprawdza się wspominana tutaj wcześniej Manta. Do kupienia np. w Mixie, podejrzewam że i w Media Expercie się znajdzie. Można również znaleźć ją na Allegro. Ja za swoją zapłaciłem 110 zł i sprawuje się więcej niż dobrze.

Bez problemu podłączałem już do niej dysk twardy i różne pendrive'y.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: sKaLpeL »

czy ktoś kupował ostatnio ten dekoder dvb-t na ternie ostrołęki ? jak tam ceny i gdzie największy wybór ?
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: a1257a »

Widziałem w Eclerku są, cena poniżej 100zł nie pamiętam dokładnie.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: sKaLpeL »

zakupiłem wczoraj w media expert dekoder marki manta za 99zł99gr - wybrałem jeden z dwóch najtańszych chociaż wybór był spory - około 10 może nawet więcej dekoderów (większość 109zł, 119zł)

podłączyłem wczoraj pod tv i pod antenę, i widać że dekoder działa bo na tv pojawiło się menu od dekodera ale niestety nie wyszukało ani jednego kanału telewizyjnego :( czy u was telewizja cyfrowa już działa ? jak widać po skrzynce skarg na MO i artykułach na innych ostrołęckich stronach wiele osób ma problem z nową telewizją
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: malykazio »

sKaLpeL pisze:czy u was telewizja cyfrowa już działa ?
Nic nie działa, trzeba czytać książki. Ja swoje odkurzyłem :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: elfik »

U mnie działa, ale tylko 8 kanałów...
chociaż dzisiaj jakies problemy były i ciągle pokazuje menu i nie chce przełączyć na inny kanał :/ ale to pewnie wina dekodera...
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: sKaLpeL »

czy ktoś może zainwestował w taką antenę zewnętrzną jak radzą Ci z Warszawy ? i czy to pomogło ? bo ja mam antenę pokojową i codziennie sprawdzam ale nie wyszukuje żadnych programów i nie wiem czy inwestować w tą zewnętrzną , bo podobno problemy zgłaszają osoby również z takimi antenami
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie tani dekoder DVB-T?

Post autor: elfik »

Ja mam antenę zewnętrzną (w sumie to wisi w pokoju, w oknie i jest skierowana na Ławy). Mam 8 kanałów, tak jak pisałam.... Muszę poszukać innych, może już działają.
ODPOWIEDZ