Ostrołęccy okuliści

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Qrzysio »

Nie chcę nikogo bronić, ale bardziej ufam Gumkowskiemu, niż miłej Pani z VisionExpress. Proste.
jusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:45

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: jusia »

Tylko ta miła pani z Vision Ekspress pracuje w Specjalistycznym Szpitalu w Wołominie i jest specjalistą od chorób oczów.
Mam małą wadę, ale coś się dzieje z moją żółtą plamką w lewym oku (mam jakieś zmiany w niej i częściowo nie widzę). Niektórzy nasi Ostrołęccy lekarze mówili mi że oni nic nie widzą albo że coś tam widzą, tylko karzą mi przychodzić na kontrole co jakiś czas i nic z tym nie robią (chcą tylko sobie nabijać pacjentów), nawet żadnych dodatkowych badań ani żadnego skierowania do specjalisty. Dr Bielak od razu kazała zgłosić się Wołominie na dodatkowe badania, ponieważ powiedział że podstawowe badanie okulistyczne nie wykaże co dokładnie w tej żółtej plamce się dzieje i że dawno powinnam trafić pod fachową opiekę lekarską.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Qrzysio »

Cenna informacja, dzięki.
julia1111
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2009, 22:11

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: julia1111 »

Ja też byłam u Pani Dr Bielak i jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do Pana Gumkowskiego przez 3 lata i tylko mi kropelki przepisywał na które wydałam fortunę i nic nie pomagały a pan doctor nigdy nie pamietał nawet co mi przepisywał przez te lata. Nie wspominam tu innych okulistow :oops: . Poszłam do Vision Express bo mi poradziła moja kolezanka. Pani doktor zapisała mnie do Wołomina na operacje i po miesiacu zobaczylam na nowo (nie wiedziałam wczesniej, że mam tak brudno w domu :lol:). Polecam P. doktor z całego serca.
jusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:45

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: jusia »

Bardzo polecam lekarzy z Vision Ekspres: dr Bielak i dr Wachowicz. To naprawdę dobrzy lekarze. Ja byłam u dr Bielak. Zajęła mną się perfekcyjnie, zbadała porządnie, dała skierowania na dodatkowe badanie, bo coś jest nie tak. Już jestem po tych badaniach i nawet znam przyczynę moich problemów i wiem co mam dalej robić:jupi:. Tak naprawdę za te problemy z moimi oczami powinnam podziękować naszym ostrołęckim okulistom. A szczególnie jednej.
Za to u dr Wachowicz była moja mama i jest bardzo zadowolona z tej wizyty:lol: Tak samo została dokładnie zbadana. W końcu ma dobrze dobrane moce.
Chciałabym też zaznaczyć że przy zakupie okularów miałyśmy te wizyty za darmo. Choć ja trochę miałam więcej wizyt, ale naprawdę warto było za nie zapłacić (one nie są na KCH).
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Qrzysio »

jusia powiedz proszę jakie mniej więcej masz problemy z oczami. Czy są to podstawowe wady np. związane z niedużym zezem czy też konkretne choroby oczu.
jusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:45

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: jusia »

Qrzysio mój problem nie jest związany tylko z podstawową wadą wzroku (mam nadwzroczność). Ja po prostu niedowidzę na jedno oko. Jak wykazały badania mój problem powstał z tego że kiedyś musiałam mieć stan zapalny w oku. Pani doktor z Ostrołęki leczyła mnie na odklejanie siatkówki w oku, ja oczywiście wierzyłam Pani Doktor, bo czemu nie, przecież ja się na tym nie znam. Podawała mi za silne leki i do tego źle dobrała mi korekcję.
Cieszę się że, że trafiłam do Vision Express. Tam naprawdę zajęli się mną jak trzeba. Mojego problemu nie da się cofnąć ale wiem że jak by mnie dalej tak tylko badali ostrołęccy lekarze i nic w tym kierunku nie robili (a nie robili) to mogłoby być gorzej.

______________
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Qrzysio »

Dzięki za informację. To ważna wiadomość dla pozostałych użytkowników. Pisząc, że coś, lub ktoś jest złe fajnie gdy opiszesz swój problem dlaczego tak uważasz. Dzięki temu nie jesteś gołosłowna.
Adorator
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2010, 14:15

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Adorator »

Jak się zapisać na wizytę w Vision Express i ile to kosztuje? Dawno nie byłem w Aliusie i nie wiem czy jest tam jakaś informacja i godziny przyjęć, czy trzeba się umawiać.
Będę wdzięczny za jakiś kontakt, numer telefonu itp.
jusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:45

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: jusia »

Badanie w Vision Express kosztuje 69zł. Trzeba się zapisywać. A oto nr 29 646 55 66. :D
adam_us
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2010, 23:14

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: adam_us »

Ja tam chodzę do doktora Gumkowskiego i bardzo go chwalę. Przy wizycie robi standardowe badanie ale jeśli zwróci mu się na coś uwagę to poświeci zawsze więcej czasu na badanie i wyjaśnieni o co chodzi (wiem bo poza zwykła krótkowzroczności widzę różne dziwne rzeczy ;p ). Dodatkowo na plus zasługuje jego podejście do pacjenta. Nie traktuje nikogo z góry i nie sprawia wrażenia jak wielu lekarzy że przyjmuje cię bo musi.
Eve_717
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2010, 15:59

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Eve_717 »

Polecam pana Gumkowskiego, przyjmuje w szpitalu, można się dostać, ale trzeba wcześnie wstać. Pamiętam moją pierwszą wizytę na NFZ-było to niezwykle przyjemne zaskoczenie, lekarz był uprzejmy, wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie. Kilka miesięcy temu odwiedziłam go prywatnie.Wizyta kosztowała mnie 50 zł, mimo późnej pory, którą zaproponowałam i to również okazało się miłym zaskoczeniem.Pan doktor cierpliwie uczył mnie zakładać soczewki i rozwiewał wątpliwości. Mogę mówić o nim same pozytywne rzeczy:) taki powinien być prawdziwy lekarz:) A propos pseudo-specjalistki Jarząbek- moja opinia na temat tej pani jest negatywna. Skoro płacę za wizytę, to oczekuję,ze pani ta wykaże chociaż odrobinę życzliwości, uprzejmości i podzieli się ze mną swoją wiedzą(nasze spotkanie trwało 10 minut i kosztowało mnie 80zl) Dowiedziałam się, że absolutnie nie mogę nosić soczewek, najlepiej gdybym kupiła kolejne okulary u niej w salonie. Fakt jest taki, że noszę soczewki od ponad pół roku i czuję się świetnie:) Wyrzuciłam okulary, które przyprawiały mnie o kompleksy od najmłodszych lat.
natid
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2011, 22:06

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: natid »

Bylam juz chyba u wszystkich,Cybulska,Jarzabek i pozal sie Boze Bochniak ktory przyjezdza z Przasnysza popsuli mi wzrok do tego stopnia ze nie widze calkowicie na lewe oko...Profesor Władysław Gwóżdz z warszawy-doktor z powolania
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: malykazio »

I co, profesor Gwóżdż naprawił wzrok?
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: antorf »

widzę, że małykazio aktywnie próbuje naprawić cienką reputację ostrołęckich "okulistów". Posłuchaj kolego-jesli idziesz do dentysty to nie po to aby Ci zepsuł ząb tylko aby go naprawił, to samo jak idziesz do mechanika z uszkodzonym autem czy szewca z podartym butem. To samo jest z okulistami-profesjonalista powiedziałby, że nie potrafi w trosce o pacjenta, ewentualnie konsultował z kimś bardziej doświadczonym-w Ostrołęce natomiast, każdy uważa się za znawcę, stosuje te swoje "skuteczne leczenie" w rezultacie czego, pacjent traci wzrok. Taka jest prawda.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: malykazio »

I jak ma się Twoja wypowiedź do tego, co napisałem ja? Jak ktoś pisze, że ostrołęccy okuliści popsuli mi wzrok i poleca kogoś z Warszawy to oczywistym jest pytanie czy ten ktoś ten wzrok naprawił. Tym bardziej, że pewnych rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie naprawić się nie da. Poza tym naprawdę nie dostrzegłeś w mojej wypowiedzi ironii?
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: NEMEZIS »

jeśli ktoś wie, to proszę napisać czy któryś z lekarzy okulistów przyjmuje w soboty lub niedziele w Ostrołęce, kiedyś chyba Gumkowski przyjmował ale nie jestem pewna, proszę o namiar telefoniczny jeśli ktoś ma do niego na prywat. z góry dziękuję.
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: oueah »

Czy w dalszym ciągu polecacie okulistów z Vision Express? Jakieś opinie? bo chciałbym skorzystać z ich usług, aby dobrać sobie soczewki.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: Qrzysio »

Ja byłem kilka miesięcy temu. Wizyta super, okulistka wydawała mi się bardzo ok. Dużo informacji, odpowiadała na moje pytania. Wybrałem opcję zapłatę pełnej kwoty za wizytę, a soczewki kupiłem w internecie. Poprosiłem tylko okulistkę, aby wypisała mi parametry, jakie muszę mieć w soczewkach.

jeśli soczewki kupisz u nich, za wizytę płacisz mniej, ale nie wydaje mi się, aby było to opłacalne nawet przy ich "ogromnych" promocjach.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Ostrołęccy okuliści

Post autor: głęboka otchłań »

NEMEZIS pisze:czy któryś z lekarzy okulistów przyjmuje w soboty lub niedziele w Ostrołęce, kiedyś chyba Gumkowski przyjmował ale nie jestem pewna, proszę o namiar telefoniczny jeśli ktoś ma do niego na prywat.
Prywatny gabinet Pana Gumkowskiego został przeniesiony z ul. Goworowskiej 15 na ul. Goworowską 2C ( piętro I ).
To jest ten nowy budynek zlokalizowany tuż przy światłach na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kilińskiego.
Napewno przyjmuje w soboty, a inne terminy po uzgodnieniu telefonicznym (myślę, że w niedzielę również można zostać przyjętym).
gg 33063013
ODPOWIEDZ