Trwałe usuwanie owłosienia

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: Ramage »

Ostatnio widziałem ogłoszenia salonu kosmetycznego w Ostrołęce, który "trwale" usuwa owłosienie metodą IPL. Chciałbym poddać się takiemu zabiegowi, ale nie wiem na ile to jest skuteczne. W Internecie tylko masa tekstów jak to cudownie działa, a może ktoś z was poddawał się takiemu zabiegowi? Podobno to nie jest skuteczne w 100%...
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: samanta »

jakiś czas temu postanowiłam skorzystać właśnie z tej metody, ale niestety były to pieniądze wyrzucone w błoto, i to niemałe niestety. niedawno znajoma kosmetyczka stwierdziła, że to taki 'pic na wodę' i w ten sposób owłosienia nie usuniesz. także ja na pewno próbować już nie będę.
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: Ramage »

Czy próbowałaś inną metodą? Jeśli tak, to co polecasz? Jakie efekty, przepraszam, że aż tyle pytań mam.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: skutekk »

trwale nie usuniesz
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: dobrusia33 »

można usunąć trwale, ale nie laserem IPL tylko innym, trzeba mieć ciemne owłosienie wtedy najlepiej bierze, ale IPL jest do kitu, są inne lepsze lasery
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: Ramage »

Inna metoda? Jakieś naprowadzenie na sprawdzoną metodę?
Tak, to bardzo ciemne włosy...
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: Soul »

Najlepiej wpisz na youtube "Depilacja laserem", wyskoczy Tobie dużo filmów na ten temat. Wiele dziewczyn wypowiadało się negatywnie na temat lasera IPL, właśnie w tym kontekście, że to pieniądze wyrzucone w błoto, i to tak zwany "udawany" laser.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: samanta »

co do innych metod - naprawdę nie wiem, czy jakoś da się usunąć trwale owłosienie. już się tyle naczytałam i nasłuchałam o laserach, że nie uwierzę w żadną megainnowacyjną metodę :/
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: dobrusia33 »

jest w Warszawie taka klinika SHARLEY, tanio nie jest ale wiem, że skutecznie usuwają tam owłosienie, znam dziewczynę która korzystała. tak czy siak potrzeba kilka zabiegów, efekty są
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: muszelka »

Laser IPL nie jest do trwałego uswuwania owłosienia. Ma szereg innych zastosowań ale nie uwuwanie owłosienia. To jest zwykła zmyła i każdy to powie. Kompetentna kosmetyczka nigdy nie poleci IPL do tego. Sama przetestowałam to na swojej skórze. Wywaliłam 1500 zł na darmo. Najksuteczniejszym laserem na rynku jest laser LIGHT SHEER w Ostrołęce dostępny z tego co wiem w dwóch salonach Vernis w handlowcu i Gabinet Medycyny Estetycznej koło ZUS-u. ja korzystała z usług tego drugiego. Pomogło bardzo ale wszystkiego mi nie usunęło. z tym, że u mnie jest sprawa hormonów. Co prawda leczę sie i mam wszystko ustabilizowane ale owłosienie do końca nie znika i nikt nie wie dlaczego... Prawdopodobnie ludzie z zaburzeniami hormonalnymi mimo bardzo dużej skuteczności lasera nie pozbęda się trwale owłosienia. Poza tym każdy organizm reaguje inaczej tak jak i na leki. Więc, jeśli nie przetestujesz na sobie nie będziesz wiedziała jak jest. Ile ludzi tyle opinii. Ja usuwałam owłosienie z twarzy. Zostało mi jeszcze sporo ale i bardzo dużo znikło. Miałam włosy czarne i grube. Podobno im ciemniejsze i grubsze tym większa skuteczność. Sama wyciągnij wnioski.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: dobrusia33 »

tylko laser light sheer
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Trwałe usuwanie owłosienia

Post autor: muszelka »

dobrusia33 pisze:tylko laser light sheer
jestem takiego samego zdania. tylko zależy to jeszcze od tego czy masz problemy hormonalne. Jeśli tak to raczej nie usuniesz owłosnienia na stałe...
ODPOWIEDZ