Najtańsza apteka

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
gmk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:32

Najtańsza apteka

Post autor: gmk »

Witam !
Chciałabym się spytać gdzie znajdę najtańszą aptekę w Ostrołęce?
W najbliższym czasie zamierzam kupic wyprawke dla noworodka ( gaziki,waciki itd) i nie wiem do jakiej apteki się wybrać. Pomóżcie
narew
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 gru 2012, 9:04

Re: Najtańsza apteka

Post autor: narew »

Tania apteka znajduje się na ulicy Bogusławskiego -obok sklepu spożywczego STODOŁA .
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Najtańsza apteka

Post autor: smerfetka26 »

Witam. Ja polecam aptekę Nova przy ul. Hallera.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Re: Najtańsza apteka

Post autor: justek »

a ja zawsze zakupy robie nawet z recept na doz.pl zaloguj sie i zamawiaj odbierz w wybranej aptece doz-u w oce niektóre leki czy buteleczki sa o wiele tańsze nawet o 10 zl ja wyprawke dla swojej corci wlasnie tam robilam
pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Najtańsza apteka

Post autor: elfik »

Ja też zamawiam na doz.pl i odbieram za 1-2 dni w aptece (np. przy Leclercu, przy salonie kwiatowym, przy carrefourze). Jeżeli coś mi jest potrzebne na "JUŻ", to wybieram aptekę NOVA na Hallera, tam moim zdaniem mają najlepsze ceny.
orzeł
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:48

Re: Najtańsza apteka

Post autor: orzeł »

Polecam Aptekę Rodzinną na 11 Listopada obok Neonetu, ceny są dobre a obsługa jeszcze lepsza, zawsze znajdę tam miła i fachową poradę. Może i ceny na Hallera są dobre ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza apteka

Post autor: Qrzysio »

doz.pl oraz Nova na Hallera.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Najtańsza apteka

Post autor: samanta »

a ja nigdy się nie zawiodłam na aptece przy Kabanosie na centrum. swoją drogą, musze wypróbować doz.pl skoro piszecie że warto
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Najtańsza apteka

Post autor: robertdeniro »

Qrzysio pisze:Nova na Hallera.
Zgadzam się z tą opinią.
Natomiast ten post
narew pisze:Tania apteka znajduje się na ulicy Bogusławskiego -obok sklepu spożywczego STODOŁA.
mnie dziwi. Zdarzyło mi się raz kupować w tej aptece leki bez recepty, średnio o 25% droższe niż w aptece Nova.
Apteka przy Leclercu też jest droga, jeśli chodzi o leki bez recepty (25% - 30% droższe niż w Nova).
Natomiast w aptece przy Leclercu polecam kupować kosmetyki Vichy (to nie dotyczy wyprawki dla noworodka, ale podaję tak przy okazji).
HopeNeverDie
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2013, 19:20

Re: Najtańsza apteka

Post autor: HopeNeverDie »

Zdecydowanie polecam aptekę samoobsługową na sikorskiego 37, niskie ceny i szeroki asortyment nie tylko leków ale również kosmetyków. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Najtańsza apteka

Post autor: balboa »

Wątek reklamowy się zrobił.

Nie zauważyłem znacznych różnic w cenach leków na receptę. Poza kilkoma aptekami, o których wiadomo że są drogie.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Najtańsza apteka

Post autor: Modzel »

A ja napiszę tak, żona zamawia leki przez internet, na drugi dzień są do odbioru w wybranej aptece, przy dwójce dzieci jak zachorują i zamówieniu domowym ,oszczędność jest duża -około 50-70 zł, ale też trzeba sprawdzać ceny w ostrołęckich aptekach, bo czasami mogą mieć promocję na jakiś asortyment leków i wtedy bardziej opłaca się kupić w aptece.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Najtańsza apteka

Post autor: netespl »

DOZ jest zdecydowanie droższy od pozostałych aptek, nawet biorąc pod uwagę ceny w internecie. Dość długo tam zamawiałem dopóki nie zorientowałem się o ile przepłacam (a także potrzebowałem wyprawki dla noworodka). Przy niektórych produktach to nawet 10zł - np. emulsja do kąpieli Emolium. Polecam natomiast Novą na ul. Hallera, ceny mają bardzo dobre.
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Re: Najtańsza apteka

Post autor: Ramage »

Jako, że moi rodzice plus dziadkowie biorą dużo leków, a ja prawie zawsze im kupuję leki, to wiem jedno. Niższych cen niż w aptece Nova, nie ma. Wystarczy zobaczyć jakie czasem są tam kolejki.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza apteka

Post autor: sKaLpeL »

Dzisiaj potrzebowałem kupić pewną maść którą już kupowałem w aptece centrum II (ul. Piłsudskiego) i płaciłem nie całe 10zł, no a dzisiaj apteką dyżurującą była apteka "Przy parku" (ul. Piłsudskiego) kupiłem tę maść pewnie w podobnej cenie, kosztowała 9,89zł, jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem że na przeciwko jest czynna ta nowa apteka na rogu (również ul. Piłsudskiego - duże napisy na szybach HURTOWE CENY) wszedłem i z ciekawości zapytałem czy mają to maść i w jakiej cenie, pan mi podał i kosztowała ok. 6,30zł!!!

także wydaje mi się że jest to najtańsza apteka w Ostrołęce
ODPOWIEDZ