Dentysta na NFZ

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Dentysta na NFZ

Post autor: nusiaczek »

Witam. Gdzie znajdę dobrą dentystkę, która leczy na nzf? Przyznam, że przydałaby mi się szybsza wizyta, a znów kupy kasy nie chcę płacić prywatnie.. Poszukuję dobrej, miłej i nie żałującej znieczuleń. :) Z góry dzięki
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta na NFZ

Post autor: steward »

W nowym szpitalu jest normalna przychodnia stomatologiczna. Nie mylić z ostrym dyżurem stomatologicznym. Zapisz się w kolejkę.
adam1234
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2013, 21:25

Re: Dentysta na NFZ

Post autor: adam1234 »

:wink:
ANNA NETKOWSKA / STACJA ZEROMSKIEGO 45 / 0297678924 / POLECAM / SZCZEGÓLNE PODEJSCIE DO DZIECI !!
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Dentysta na NFZ

Post autor: głęboka otchłań »

Z tego co wiem państwo Hołdyńscy , ul. Bernardyńska ( dobrze byłoby zadzwonić i dowiedzieć się jaki jest czas oczekiwania na NFZ ).

Tel. 728 452 195 - Adam Hołdyński
gg 33063013
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Dentysta na NFZ

Post autor: ikea888 »

Czym ktos ma tel na pogotowie stomatologiczne , koleżanka szuka dentysty strasznie ja boli ząb?
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Dentysta na NFZ

Post autor: NEMEZIS »

ja ostatnio chodziłam do pani Radeckiej która przyjmuje na Olszewo-borkach w przychodni, bardzo miła, dokładna, delikatna. poszukaj telefon do tej przychodni i w głównej rejestracji podadzą nr do pani stomatolog, gdzie można się umówić wiem, ze przyjmuje tam jeszcze jedna dentystka, ale jej nie znam. myślę, że zapis nie jest bardzo odległy
ODPOWIEDZ