NarewPicnicFans

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
NarewPicnicFans
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:11

NarewPicnicFans

Post autor: NarewPicnicFans »

Hej. Co Twoim zdaniem mógłoby zwiększyć frekwencję na meczach Narwi? Jak zachęcić ludzi do przychodzenia na mecze? Czego Tobie brakuje na meczach Narewki itp.? Napisz! Masz ochotę czasem pokibicować? Lajkuj nas na fb
https://www.facebook.com/narew.picnicfans
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: NarewPicnicFans

Post autor: Infom »

Zachęcicie I bądź II ligą :)
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: NarewPicnicFans

Post autor: TRUE »

Mnie do przyjścia zachęciłby egzekwowany zakaz stadionowy dla takich kiboli-debili jak tu http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-k ... nId,973679 bo wtedy wiedziałbym, że moje dziecko z którym przyjdę na mecz będzie bezpieczne, a niestety w O-ce coraz więcej "kibiców" utożsamia się z kibolami legii (jak ten w przytoczonym artykule). Sam mocno kibicowałem 10-20 lat temu jednak czasy się zmieniły i z kibicowania została tylko nazwa.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: NarewPicnicFans

Post autor: malykazio »

H___G pisze:Jaki Ty ograniczony jestes umysłowo to przechodzi wszelkie pojęcie.Jakiś przypadkowy debil nieodpowiedzialny rzuca petardę a Ty juz uważasz wszystkich kibiców za kretynów którzy pragną Twojej krwi żeby Ci łeb urwać a Twoje dziecko pobić lub wysadzić w powietrze.
Bo taki jest obraz polskiego kibica. Ograniczonym może być ktoś kto tego nie dostrzega. Dopóki na mecz będzie przychodziło chociażby kilku podobnych do tego, który rzucił petardę to będzie to niebezpieczne dla innych ludzi.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: NarewPicnicFans

Post autor: TRUE »

H___G pisze:na stadionie ten człowiek by pewnie musiał jesć teraz przez słomkę
Ta część twojej wypowiedzi wystarczy mi. Potwierdza, że debile na stadionie to norma w dzisiejszych czasach. Gratuluję również wrzucania wszystkich do jednego wora (określenie lemingiem itd.). Ja napisałem o jednostkach, które skutecznie zniechęcają do przychodzenia na mecze. Przy okazji dam ci możliwość przeproszenia za obraźliwe określenia pod moim adresem. Na przeprosiny czekam 48 h od umieszczenia twojego posta więc masz czas do 15:02 30.06.2013.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
Awatar użytkownika
NarewPicnicFans
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:11

Re: NarewPicnicFans

Post autor: NarewPicnicFans »

Dyskusja trochę odbiegła od tematu. Moim zdaniem idiotów nie brakuje nigdzie, natomiast "TRUE" przyjdź na mecz Narwi, usiądź na krzesełkach a przekonasz się, że nikt twojemu dziecku krzywdy nie zrobi. Sam mam córkę i była ze mną na meczu, wróciła do domu cała i zdrowa ;) Uważam, że jeden czy dwóch idiotów nie może doprowadzić do tego, że normalni ludzie przestaną chodzić na mecze (nie jeździjmy samochodami bo zawsze znajdzie się na drodze jakiś pirat). Jeżeli natomiast jak pisze "Infom" powodem nie przychodzenia na mecze jest słaby poziom sportowy to warto zauważyć, że kibice mają istotny na to wpływ. Na pewno szybciej pojawi się jakiś sponsor, który podniesie poziom sportowy gdy na trybunach będzie co mecz 700-1000 osób. P.S. Wracając do tematu to co sądzicie o np. jakiś konkursach w przerwach meczu tak jak to jest obecnie na meczach Pekpolu, oczywiście wiązałoby się to z wprowadzeniem biletów.
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: NarewPicnicFans

Post autor: H___G »

TRUE chyba sobie żartujesz :lol:
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: NarewPicnicFans

Post autor: TRUE »

Swoje dziecko obronie w każdej sytuacji (taka jest rola rodzica), natomiast w poście pokazałem problem braku kultury i myślenia pewnych jednostek (czego przykład mamy kilka postów wyżej) co skutecznie zniechęca do wizyt na stadionie. Poziom gry również nie jest rewelacyjny chociaż Roman (pamiętam jako piłkarza) robi dobrą robotę. Bilety pewnie bardziej zniechęcą nawet mimo losowań w przerwie. Może miasto np. poprzez MOSiR (nie pamiętam jak teraz się nazywa) połączyłoby mecz z festynem czy piknikiem rodzinnym, oczywiście jeżeli pogoda im nie przeszkadza jak w przypadku dni Ostrołęki.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: NarewPicnicFans

Post autor: H___G »

W Sobote będzie loteria ,konkurs rzutów karnych i dla każdego najmłodszego kibica który przyjdzie na mecz bedzie przygotowany mały upominek z okazji dnia dziecka.Początek meczu o 16.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: NarewPicnicFans

Post autor: palipies »

Obejrzyjcie "Bunt stadionów" jest na yt, "media oczy mydlą, wychowując bezmyślne bydło.."
ODPOWIEDZ