Helikopter

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Helikopter

Post autor: Infom »

nigdy tak nie byłem ciekawy jak dziś lądowania helikoptera chyba w okolicach stadionu, kto wie w jakim celu :)?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Helikopter :)

Post autor: Qrzysio »

To helikopter prezydenta RP. Przyleciał w związku z przygotowaniami do wtorkowej wizyty.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Helikopter

Post autor: palipies »

Żałuje, że nie moge być w Ostrołece, tak bardzo chciałbym zobaczyć "na żywo" tego wytrawnego polityka i wybitnego intelektualiste, cóż musze obejść sie smakiem.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Helikopter

Post autor: Infom »

ok, dzięki :)
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Helikopter

Post autor: Pan Kracy »

palipies pisze:Żałuje, że nie moge być w Ostrołece, tak bardzo chciałbym zobaczyć "na żywo" tego wytrawnego polityka i wybitnego intelektualiste, cóż musze obejść sie smakiem.

Ja również, z powodów rodzinnych nie będę mógł zobaczyć z bliska tego Giganta Intelektu, Opatrznościowego Męża Stanu, Wielkiego Erudyty... Szkoda... Moja strata...
(PS. A propos... Czy wie ktoś, po ile teraz "chodzą" jaja na rynku? Pytam tak, z ciekawości)
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Helikopter

Post autor: mondeo »

Pan Kracy pisze:
Ja również, z powodów rodzinnych nie będę mógł zobaczyć z bliska tego Giganta Intelektu, Opatrznościowego Męża Stanu, Wielkiego Erudyty... Szkoda... Moja strata...
(PS. A propos... Czy wie ktoś, po ile teraz "chodzą" jaja na rynku? Pytam tak, z ciekawości)
gościu coś w życiu osiągnął jest kimś, a ty tylko jajami na ryniaczu handlujesz, nikt cię nie zna ani nie szanuję a ty tylko złowrogo komentujesz,
Jesteś wzorem do naśladowania dla młodzieży naprawdę wielu osobom imponujesz hahahahha (dla mniej mądrych to sarkazm)
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Helikopter

Post autor: Pan Kracy »

mondeo pisze:gościu coś w życiu osiągnął jest kimś, a ty tylko jajami na ryniaczu handlujesz, nikt cię nie zna ani nie szanuję a ty tylko złowrogo komentujesz,
Jesteś wzorem do naśladowania dla młodzieży naprawdę wielu osobom imponujesz hahahahha (dla mniej mądrych to sarkazm)
Zgodzę się z tobą tylko połowicznie. Otóz, faktem jest, że "gościu coś w życiu osiągnął". Natomiast nie zgodzę się, że "jest kimś". Otóż dla mnie Bul-Komoruski jest zwykłą miernotą. Podobnie jak miernotami jest większość nami rządzących po 1989 roku. Dla przykładu, miernotą jest inny, były "prezydent" którypo zawodówce ledwo, ledwo umie czytać i pisać (Zgadnij kto to?. Lecz największą miernotą, wzbudzającą wręcz moje zażenowanie jest niejaki Borusewicz marszałek Senatu. Słuchając jego "yntelektualnych", głebokich wypowiedzi czuję się naprawdę i zakłopotany i zażenowany i zawstydzony, że na czele naszego Państwa stoją takie MIERNOTY. Niestety, ciebie również muszę zaliczyć do miernot, gdyż zupełnie nie rozumiesz tekstu pisanego. Gdybym handlował jajami na ryneczku, (jak mi imputujesz) nie pytałbym o ich cenę. Jako do niezbyt "kumatego", napiszę, że pytałem o cenę jaj, aby przeanalizować, czy warto wysilać się finansowo na zakup jaj, aby ubrudzic nimi marynarkę Bul-Komoruskiego (Patrz, niedawna wizyta "prezydenta" na Ukrainie).
Markol
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2013, 20:32

Re: Helikopter

Post autor: Markol »

Komorowski przylatuje do naszego miasta? Dobrze wiedzieć
Koneserka
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:34

Re: Helikopter

Post autor: Koneserka »

Nie chciałam zakładać nowego tematu związanego z ... helikopterem. Ale może ktoś mi powiedzieć, co robił wczoraj inny śmigłowiec nad Ostrołęką? Leciał nad samą obwodnicą. Bardzo nisko, jak na śmigłowiec. Pierwszy raz w życiu coś takiego widziałam. I nie był to śmigłowiec medyczny. Wiem o tym, że takie lądują przy szpitalu. Ale to było zupełnie coś innego. Helikopter latał na wysokości 5 piętra w bloku.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Helikopter

Post autor: malykazio »

Koneserka pisze:Wiem o tym, że takie lądują przy szpitalu. Ale to było zupełnie coś innego. Helikopter latał na wysokości 5 piętra w bloku.
Widocznie właśnie wystartował spod szpitala...
Koneserka
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:34

Re: Helikopter

Post autor: Koneserka »

Właśnie nie. Często można spotkać śmigłowce przy ostrołęckim szpitalu. Wykonują zupełnie inne manewry. Ten leciał tak, jakby robił zdjęcia? Nie był to śmigłowiec reporterski raczej. Ani tym bardziej policyjny. A już na pewno nie medyczny. Leciał tak nisko, że widać było numery na nim. Gdybym nie była za kółkiem, zapisałabym.
ODPOWIEDZ