Najlepsza szkoła nauki jazdy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: Believe »

Która szkoła ma najlepszych instruktorów w Ostrołęce - chodzi o takich, który wszystko dokładnie wytłumaczy bez wydzierania się na kursanta :) ? Jakie są ceny?
adamek
starszy szeregowy
Posty: 81
Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:59

Re: Najlepsza szkoła jazdy [L]

Post autor: adamek »

Poszukaj sobie, było pisane o tym wielokrotnie. Każdy instruktor jest dobry jeżeli chcesz się Ty nauczyć jezdzić. Wykorzystaj wyszukiwarkę.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: grs »

'osła' nawet najlepszy jokey nie nauczy galopu, popieram kolegę wyżej poprostu musisz chcieć i to czuć.
ja osobiście polecam p. Tryniszewskiego z PKS-u
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: Olqaa »

pan Zdzisław Piotrowski, mzk. Polecam ja zdałam z 1szym razem.
marysiaaa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2013, 19:02

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: marysiaaa »

Również polecam p. Piotrowskiego z MZK :D wszystko dokładnie wytłumaczy, niesamowicie cierpliwy i sympatyczny. Uwielbiałam z nim jeździć, można mu mówić, czego się nie umie z jazdy, on to dokładnie przećwiczy, omówi. Naprawdę, polecam:):)
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: oka-1 »

ostatnio ze szkoły na S z Ostrołęki, L-ka wymusiła na mnie pierwszeństwo , "Pan" instruktor podstarzały, z rozpiętą koszulą i wywalonym brzuchem był bardzo arogancki w odpowiedzi na pytanie:" czy tak uczy się jeździć młodzież?". Czego on może młodego człowieka nauczyć za kółkiem?
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: Bolek21 »

Tak przy okazji powiem, że "szkoła nauki jazdy" jest niepoprawną formą wypowiedzi. Powinniśmy mówić: "szkoła jazdy" lub "nauka jazdy".
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: skoczek004 »

Ja polecam Speed, jeździłem i całkiem przyjemnie się lata z "chłopakami". Uważam, że do nauki też potrzeba podejść z jajem :)
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: Ramage »

Polecam Henryka Wołosza, bardzo zabawny starszy Pan. Wydziera się, ale na przechodniów i rowerzystów. Wpisz w google Wołosz Ostrołęka.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: pudeleQ »

Sam uczyłem się w Speedzie i nie mogę nic zarzucić panu Leszkowi Krajewskiemu, egzamin zdałem za pierwszym razem. Ale miałem taką nieprzyjemną sytuację w tamtym roku, że również auto ze Speedu jechało od strony Wordu w stronę kościoła Zbawiciela Świata i nagle zaczęło zjeżdżać na przeciwny pas ruchu, gość przede mną ominął auto, żeby nie iść na czołówkę, ja natomiast już byłem o włos od czołówki, po użyciu klaksona kursant wrócił na swój pas, instruktora nie widziałem tam i nie wiem czy nie było, czy był, ale zajęty czym innym. Sytuacja trochę niecodzienna, że aż się zatrzymałem w miejscu i zastanawiałem się, czy to stało się na prawdę. Żałuję, że nie pojechałem za tą eLką, może instruktorzy troche bardziej by się przykładali do swojej roboty, a nie byleby zrobić 30h i dziękuję, następny.
beauty
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, 9:55

Re: Najlepsza szkoła nauki jazdy

Post autor: beauty »

W Ostrołęce najlepszą szkołą według mnie jest Speed. Natomiast znam bardzo dobrego instruktora nauki jazdy (z Wyszkowa) P. Jerzy Puchta. Bardzo cierpliwy, życzliwy, opanowany i konkretny instruktor. Ma bardzo wysoką zdawalność.
ODPOWIEDZ