Etui z klawiaturą do tabletu 10.1"

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Etui z klawiaturą do tabletu 10.1"

Post autor: Tanatos »

Witam,

Tak jak w temacie. Prosiłbym o informację, gdzie mogę kupić w Ostrołęce etui z klawiaturą do tabletu 10.1"??? Wiem, że jest sporo sklepów komputerowych w Ostrołęce, lecz nie każdy oferuje tego typu akcesoria. Ja zaś naprawdę nie mam zbyt dużo wolnego czasu, aby obejść je wszystkie.

Allegro i ogólnie kupno bez możliwości wcześniejszego sprawdzenia kompatybilności tabletu i klawiatury odpada. Wiem, że bardzo często okazuje się, że dany tablet "nie widzi" podłączonej klawiatury.

Będę wdzięczny za pomoc.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Etui z klawiaturą do tabletu 10.1"

Post autor: mlody91 »

nie wiem czy nadal to jest bo widzialem dawno temu tak szczerze ale sprawdz media expert bo tam do tabletow maja etui z klawiaturkami :) kiedys sie pytalem to wlasnie facet mi mowil ze to do 10" calowych tabletow mniejszych nie maja ;) wiec mozesz tam sprawdzic :)
Teddy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Etui z klawiaturą do tabletu 10.1"

Post autor: Teddy »

Sprawdź w Komputroniku. Jak nie chcesz do nich iść to najpierw zadzwoń.
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Etui z klawiaturą do tabletu 10.1"

Post autor: Tanatos »

Dziękuję za rady.

W Media Expercie akurat dzisiaj byłem "na prędkości". Mają etui z klawiaturą, ale tylko do tabletów 7" i 9.7". Sprawdzałem to drugie. Okazało się, że mój 10.1" wychodził lekko poza obrys etui na 9.7, nie spełniając zatem swojej podstawowej - ochronnej - funkcji...
ODPOWIEDZ