zespół na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: zespół na wesele

Post autor: sudoku »

.... lat temu to był świetny zespół. Ale teraz to nie wiem czy jeszcze grają.
nowa23
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2013, 21:25

Re: zespół na wesele

Post autor: nowa23 »

Witam. Czy ma ktoś może jakiś namiar na zespół Vegas z Nowego Sielca???
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: zespół na wesele

Post autor: sKaLpeL »

a więc tak, mimo braku na ostrołęckich forach o zespole Holiday zdecydowałem się na niego

Zespół ten grał u mnie na weselu na żywo w składzie 6-osobowym z saksofonistą, grali bardzo fajnie, wokalistka rewelacyjna świetny głos i świetne prowadzenie wesela i oczepin. Zespół można powiedzieć wybrałem w ciemno ponieważ nigdy nie widziałem ich na żywo, jedynie na podstawie dwóch 40-minutowych filmików które mi podesłali i tego co mają na stronie internetowej http://www.zespolholiday.com/
Wyboru nie żałuję zespół spisał się naprawdę bardzo dobrze i każdemu z czystym sumieniem mogę polecić, kilka albo kilkanaście osób z moich gości weselnych pobrało wizytówki od zespołu i bardzo chwalili nas za wybór zespołu, nie usłyszeliśmy ani jednego słowa krytycznego, wszyscy się dziwili że taki fajny zespół pochodzi z małej miejscowości jaką jest Przasnysz
młodaPARA
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, 20:35

Re: zespół na wesele

Post autor: młodaPARA »

Czesć !
Czy moglibyście wyrazić swoją opinie na temat zespołu Selen z Drożdzewa ? Zastanawiam się nad wzięciem ich na swoje wesele.
Może grał u kogoś z Was lub byliście na weselu gdzie owy zespół grał ?
Z góry dziekuje za pomoc. Będe wdzięczna za szczere opinie :) Pozdrawiam
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: zespół na wesele

Post autor: sudoku »

Byłam 24 maja na weselu w Myszyńcu w sali Marysieńka gdzie grał ten zespół. Rewelacyjnie prowadzą całe wesele, super kawałki, bardzo kulturalnie i wesoło. Na żadnym innym weselu nie wybawiłam się tak bardzo. Polecam.
_AAA_
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:45

Re: zespół na wesele

Post autor: _AAA_ »

Bardzo polecam. Byłam w 2012 na weselu gdzie grali. Profesjonalna obsługa, dużo zabaw i mają bogaty repertuar
Random
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2014, 19:15

Re: zespół na wesele

Post autor: Random »

Również polecam, grali na moim weselu w tamtym roku.
Świetne zabawy, dobra muzyka i wokal. Umieją rozbawić ludzi.
Polecam!
zosia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2014, 18:16

Re: zespół na wesele

Post autor: zosia »

a Znacie zespół BONUS z Oki?
młodaPARA
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, 20:35

Re: zespół na wesele

Post autor: młodaPARA »

Hejka a co moglibyście powiedziec o zespole JOKER z okolic Myszyńca ?
malgos310789
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, 18:34

Re: zespół na wesele

Post autor: malgos310789 »

Czy ma ktoś kontakt do tego zespołu z Makowa Mazowieckiego - ONYX? Nie mogę ich znaleźć w necie, a bardzo mi zależy, żeby zagrali na moim weselu.
LHenry
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2014, 12:04

Re: zespół na wesele

Post autor: LHenry »

Aż dziwi mnie że nikt nie słyszał o zespole California z Ostrołęki. Byłem na weselu u kuzyna w sierpniu gdzie oni grali. Pełen szał i to bez przesady. Największe hity były, prowadzenie rewelacja, mało przerw, nie widziałem żeby pili, już wiem że będę na następnym weselu z nimi bo od razu kontakt członkowie rodziny sobie przekazali.
Mogę polecić bo się naprawdę wybawiłem i było bardzo wesoło. Co do repertuaru to z tego co się dowiedziałem to grają wszystko co komu się podoba i DP i światowe hity. Można z góry wybrać co się chce słyszeć na weselu. Fajne dema mają na swojej stronie która łatwo znaleźć wpisując "zespół California z Ostrołęki" bo nie pamiętam dokładnego adresu.
majmaj
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2014, 1:25

Re: zespół na wesele

Post autor: majmaj »

słyszeliście opinie na temat zespołu MARGO z Wołomina ? bądź ktoś był na weselu gdzie grał ten zespół?
_PaBlooo_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2015, 10:29

Re: zespół na wesele

Post autor: _PaBlooo_ »

Witam !!!!! jesli ktos z Was szuka zespołu na wesele to NIE POLECAM zespołu ECHO z Ostrołęki działają tez pod nazwą DE FACTO ale numer jest ten sam 515 236 521 zespół jak zesółl ale nie polecam . Podpisując umowę w umowie trzeba napisać dokładnie kto gra w zespołu, u NAS skład zmienil sie po podpisaniu umowy, nikt nas nie poinformowal o zmianie.a co najlepsze rano po wesel wokalistka powiedziala ze gra z nimi pierwszy raz. Obiecuja przyspiewki i zabawianie ludzi przy stolikach a potem tego brak. Podczas przerw na jedzenie nie puszczają żadnego podkładu ciągle trzeba im przypominać o wlączeniu czegos bo była by cisza na sali. Graja strasznie głośno nie da sie rozmawiać i jeszcze jak sie chce aby troszke sciszyli to Odpowiadaja ze to na zywo i nie da sie sciszyc :):):) chyba chca hałasem ukryć swoje kiepskie glosy. NIE POLECAM.
beatrycze
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2015, 22:00

Re: zespół na wesele

Post autor: beatrycze »

Oj , dziweczyny , dziweczyny, wszystkie moje kochane i szanowne przyszłe mężatki! Czy naprawdę na ślubie musi koniecznie rządzić disko polo? Ja oczywiście rozumiem... prawie z e rozumiem;) , że ktoś jest fanem takiej muzyki, ale wielu nie może tego sluchać!
Watermelon
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2015, 11:47

Re: zespół na wesele

Post autor: Watermelon »

Ja polecam zespół Holiday z Przasnysza. Nie mogłam wybrać lepszego zespołu na swoje wesele, sa zabawni, profesjonalni i z pewnością moge ich śmiało polecić.
aniaaa05
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2015, 21:07

Re: zespół na wesele

Post autor: aniaaa05 »

Co sadzicie o zespole Taks z Goworowa?
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: zespół na wesele

Post autor: nusiaczek »

aniaaa05 pisze:Co sadzicie o zespole Taks z Goworowa?
Grali u mnie w lipcu, znamy ich, jesteśmy zadowoleni, gościom też się podobało.
ODPOWIEDZ