Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Post autor: Cadet3377 »

Nie wiem od czego mam zacząć żeby to nie zabrzmiało żle ,mam auto i strasznie zniszczony lakier porysowany kazdy elemęt inny odcień , dla niektórych ludzi to nie problem oddać do lakiernika hmmmm ale to kosztuje a ja po prostu nie mam tyle kasy myślałem o ofoliowaniu auta to troche mniejsze koszty ale i na to mnie nie stać
Jestem kierowcą który lubi jak ładnie i czysto wygląda jego auto i dlatego z powodów finasowych proszę o pomoc w poprawie wyglądu mojego auta
Jak by ktoś mi pomógł w tej sprawie jestem gotowy na współprace mianowicie pomaganiu w dużym stopniu przy malowaniu czy foliowaniu auta,trochę pracowałem przy lakierowaniu aut i mogę zmatować,po szpachlować po prostu przygotować auto do malowania, ale nie mam gdzie i jak to zrobić
Będę bardzo wdzięczny jak by ktoś się odezwał
Z góry bardzo dziękuje
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Post autor: skutekk »

moze zacznij od polerki? jaki masz kolor auta i jaki lakier na nim
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Post autor: alf 78 »

Jeśi chcesz tylko spolerować służę maszyną i miejscem oczywiście za free (warunek że póżne popołudnie albo sobota bo za dużo pracy mam)
Jakby co pisz PW
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Re: Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Post autor: Cadet3377 »

Dzięki za zainteresowaniem się moją sprawą,Polerowanie nic nie da jest porysowany aż do podkładu,kolor to ciemna wiśnia metalik perła
auto to Lanos mam już go trochę czasu ,kupiłem i jak umyłem to dopiero zobaczyłem jak to wyglonda
bitq
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2009, 10:13

Re: Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Post autor: bitq »

Uwierz kolego, polerowanie sprawia cuda.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Propozycja pomocy w renowacji koloru auta

Post autor: skutekk »

dokladnie dobra polerka z glinka oczywiscie zalatwi sporo rys, do tego taki gleboki kolor bardzo ladnie odżywa po polerce
ODPOWIEDZ