Alarm samochodowy

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

Poszukuje dobrego elektryka elektronika samochodowego nie działa mi w pilocie samochodowym otwieranie i zamykanie drzwi.Baterie wymienione.Posiadam oryginalny kluczyk z integrowanym pilotem gdzie są 2 przyciski do otwierania i do zamykania,diody w pilocie świecą.Nikt w Ostrołęce nie umie tego zrobić.Albo nie chce. Na ul. I Armii Wojska Polskiego też nie umieli.Mamy brak fachowców?
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Szuryga »

Diabeł rzekuń
SKIFCHLIZ
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

Żaden diabeł bo dzwoniłem do niego i tym sie nie zajmuje tylko alternatory itp.Brak fachowców w powiecie
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Alarm samochodowy

Post autor: mondeo »

Napisz Jaki Model i rok bo jak jest to oryginalny tzw. z fabryki to po wymianie baterii trzeba go zakodować, w zależności od marki ałuta jest procedura typu" przekreć 3 razy kluczyk wciśnij klakson zaciągnij reczny , naciśnij guzik na pilocie". itp. wpisz w góógłach procedura kodowania pilota itp. w w angielskim języku jest multum manuali na ten temat. Jeśli ciężko ci dobrzebać jakiś info po angielski może ktoś kto zna niemiecki ci pomoże. jakby co napisz cos w tym temacie może ktoś już zakodowywał na tym forum markę twojego auta. ja wiem jak to się robi w Mercedesie i BMW po 2004 roku
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Alarm samochodowy

Post autor: mondeo »

Generalnie jak się nie znasz podjedz do serwisu autoryzowanego bo czasami jak mówi przysłowie "przesądny płaci 2 x taniej"
bobi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2013, 21:40

Re: Alarm samochodowy

Post autor: bobi »

Z czystym sumieniem polecam Rosembauna na wojciechowicach ,
mi alarm cały samochod zablokował nikt nie chcil tego zrobic tylo on to zrobil za 100zł mi to zrobił
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

Byłem dziś u niego .Powiedział mi tak nie zakoduje bo zamek w drzwiach nie działa.I tyle
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

VW passat nie przekręce kluczykiem w drzwiach auta zamykanie z kluczyka nie działa popsuty zamek w drzwiach.W Ostrołece wszędzie dzwoniłem i nikt nie pomógł.Fachowcy z bożej łaski!Naprawdę tu niema dobrego fachowca od autoalarmów samochodowych?
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

bobi pisze:Z czystym sumieniem polecam Rosembauna na wojciechowicach ,
mi alarm cały samochod zablokował nikt nie chcil tego zrobic tylo on to zrobil za 100zł mi to zrobił
Wyszedł pracownik zobaczył,że zamek w drzwiach nie działa i powiedział,że tego nie da sie zrobić.Oddał kluczyki i poszedł nic innego nie zaproponował .Byłem w szoku
bobi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2013, 21:40

Re: Alarm samochodowy

Post autor: bobi »

Alarm samochodowy pisze:Wyszedł pracownik zobaczył,że zamek w drzwiach nie działa i powiedział,że tego nie da sie zrobić.Oddał kluczyki i poszedł nic innego nie zaproponował .Byłem w szoku
w szoku i ja jestem naprawde mi nikt nie chcial naprawic tego co mi sie sie stalo a on bezproblemu zrobil. W takim razie nie wiem jak ci pomoc
pemek2610
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:08

Re: Alarm samochodowy

Post autor: pemek2610 »

a od strony pasażera ci działa zamek? auto to passat B5?
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

B5fl
pemek2610
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:08

Re: Alarm samochodowy

Post autor: pemek2610 »

opisz dokładnie o co chodzi w twoim aucie? postaram się pomóc jak dam radę;)
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

Wyżej jest opis.pilot nie otwiera i nie zamyka drzwi
pemek2610
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:08

Re: Alarm samochodowy

Post autor: pemek2610 »

z kluczyka tez ci nie działa centralny wcale? przyciskiem w drzwiach kierowcy też nie? i czy oświetlenie wnętrza ci normalnie działa?
Alarm samochodowy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:00

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Alarm samochodowy »

tylko z kluczyka mi nie działa.Przyciskiem działa,wszystko normalnie działa.
pemek2610
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:08

Re: Alarm samochodowy

Post autor: pemek2610 »

czyli to nie moduł komfortu. Myślę, że to będzie niezaprogramowany pilotem. jeżeli byś chciał to możemy pod kablem sprawdzić o co mu dokładnie chodzi ;)
Remek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2013, 11:23

Re: Alarm samochodowy

Post autor: Remek »

Zdarzyło się wam kiedyś żeby alarm sam się włączył w nocy? Mi wczoraj pierwszy raz auto tak wyło , wszytko sprawdziłem nie wiem co mogło go włączyć?Jedyne co zmieniłem w aucie to trochę mocno był bagażnik załadowany walizkami, ale to bez sensu żeby to było powodem.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Alarm samochodowy

Post autor: cichy117 »

Zależy jaki masz alarm. Prawdopodobnie uruchomił go jakiś czujnik. U mnie np. mam czułe czujniki ruch wewnątrz i w lecie wystarczy mucha w samochodzie
ODPOWIEDZ