klinika w Białymstoku

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

Potrzbuje opinii na temat leczenia w Klinice w Białymstoku u dr Mrugacza .Jesli ktoś chciałby na ten temat porozmawiać podzielic się refleksjami to z chęcia porozmawiam na Priv bo samemu cięzko jest to wszystko znosić. Pozdrawiam Magda
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

nie polecam... ale polecam szpital na Karowej Warszawa i dr Rudnicką
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: trampella »

wiem co nieco o leczeniu u wspomnianego doktora w Białymstoku- nie polecam zdecydowanie!!!Tam liczy sie tylko kasa i jeszcze raz kasa a pacjent/pacjenci? Że nie wspomnę o dylematach natury moralnej.Polecam klinikę "NOVUM" w Warszawie.Pół roku przyjmowania leków i efekt murowany- jaki cudny!!!Życze powodzenia i trzymam za Was kciuki.Serdecznie pozdrawiam, doskonale rozumiem co przeżywacie.Głowa do góry- będzie dobrze.
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

kurcze to się zaniepokoiłam :( no dobra cos będę myśleć . Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i boje się ze z tym schorzeniem to nigdy się nie uda. Wiecie jak to jest jak się co miesiąc czeka na coś innego a tu okres...ech Czasem już naprawdę nie mam siły, mam zamiar odpuścić...Pytałam o opinię o Białym bo już tam się leczę pół roku i tak jak mówicie mam wrażenie ze tylko kasa się liczy...a miałam tyle nadziei....
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: XXXX »

Ja prowadzilam swoje dwie ciże u dr. Mrugacza i jestem zadowolona z pracy dr jaj i calej kliniki. U nas partacze powiedzieli jak poszlam po z\robionym tescie " ze cos tam jest, niewiadomo co z tego bedzie, a jak bedzie to pewnie bedzie uszkodzone genetycznie" - to sa slowa dr z Ostroleki. Za 3 dni w klinice powiedziano ze najnormalniejsza w swiecie ciaza. Wiec ja pod tym wzgledem polecam dr i cala klinike bo atmosfera tam jest naprawde wyjatkowa.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: Pedro »

Ja tam doktora i jego specyficzny humor lubiłam. Pielęgniarki tez. Atmosfera tam była bardzo miła.
Ja nie miałam pco, wiec w tej kwestii sie nie wypowiem, ale mnie doktor wyleczył skutecznie.
Moje bliźniaki rodziłam w białostockiej klinice. Na porodówce warunki są ok, ale personel nie nadąża. Za dużo pacjentek (w tym takich jak ja,spoza miasta).
Wcześniej miałam przeprowadzany drobny zabieg i lezałam na ginekologicznym. Warunki były super, personel miły, ale też zapracowany. Mimo wszystko myślę, że opłaca się tam pojechać ze względu na fachowość lekarzy i sporo niższe ceny niż w Warszawie.
Powodzenia!
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: XXXX »

ja tam dr tez lubie za jego poczucie humoru i ciagly usmiech na twarzy:) nawet ja go widze na jakis fotkach to buzia sama sie smieje:)
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

jego humor sposób bycia są specyficzne ale nie narzekam, mi tez to nie przeszkadza, zależy mi po prostu na skuteczności leczenia.
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dzięki muszelka-dobra duszyczka z Ciebie:) już zapisałam namiary na tą Siostrę chociaż powiem Ci szczerze że szykując się na pierwszą wizytę do Białego, poszperałam w necie i właśnie o niej czytałam i zastanawiałam się nad nią. Co do badań męża to mamy zrobione wszystkie możliwe są bardzo dobre. Wykresów nie robiłam bo lekarze twierdzili że to nie pomoże, ale w sumie zacznę je robić jak nie pomogą to przecież nie zaszkodzą. Cieszę się ze Twojej znajomej się udało i to w takim momencie. Ja nie mam nikogo z kim mogłabym o tym pogadać wszyscy maja malutkie dzieci albo właśnie są w ciąży, dlatego postanowiłam założyć ten wątek. Może podasz mi swój nr gg to się odezwę i pogadamy?
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: muszelka »

Nie ma za co kochana. Ja sama próbuję zaciązyć ze skutkiem marnym jak na razie. Mam juz poronienie na koncie za dwa tygodnie minie rok od tego. Potem mielismy przerwę w staraniach teraz kilka cykli i nadal nic. Wiesz wykresy same w sobie może nie pomoga zajśc w ciąże ale napewno sporo rozjaśnia. A jak trafisz na lekarza który potrafi je czytać- interpretować to moga powiedziec dużo więcej niż wyniki badań. Ja własnie dzięki siostrze zaczęłam je robic i mierzyc tępkę. Na początku z bardzo duzym dystansem do tego i sporo czasu upłynęło zanim się w nich odnalazłam by wiedziec co z czym się je ale teraz jest ok i nie żałuję. robię je sama dla siebie. Czasem też siostra w nie zerką jak zadzwonie i podam login by zobaczyła co i jak.
Nie mam gg na priv wysyłam swojego maila możesz pisac do mnie. A jak się zalogujesz na skarbie odezwij się do mnie.
Nie wiem na temat białegostoku nie doradzę bo nie mam doświadczenia. słyszałam wiele dobrego jak pisałam o invimedzie w warszaiwe. Na temat novum w białym tez podobno jest ok a o Bocianie nie znam opini.
Ale jeśli finansowo ok u Ciebie to jedź do siostry (numer znajdziesz w internecie, trzeba się najpierw zapisać), jak Ci nie podejdzie i nie spodoba jej leczenie nie musisz jechać wtedy możesz na klinikę się zdecydować.
A jeszcze jedno? czy po tych lekach pęcherzyki Ci pękały czy nie?
Trzymam mozno kciuki by okres nie przyszedł... :)
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: Mawashi »

I w większości przypadków, niestety, jest tak, że kto nie chce ciąży, zachodzi, kto usilnie pragnie - wtedy się nie udaje. Moja bliska przyjaciółka stara się o dziecko bez rezultatu od dwóch lat. Przez ten czas przez jej ciągłe humory, łzy, że się nie udaje i to pragnienie - zostawiła własny dochodowy biznes - bo nie mogła się skupić na niczym innym niż pragnienie dziecka, skutecznie odstraszyła od siebie znajomych - bo rozmawiała tylko o niemożności zajścia w ciążę - zaniedbała treningi na siłowni i utyła - bo w razie jakby zaszła w ciążę to nie może się przemęczać w początkowej fazie... Stała się nieznośna i bezlitosna dla otoczenia. Mam nadzieję dziewczyny, że Wam się tak nie popieprzy w głowie od tego pragnienia i że mi - jeśli zechcę zajść w ciążę - też się nie popieprzy.
Aniu, pozdrawiam cię :faja:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

mam jeszcze metformax, mogę oddać
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

a jak brałaś ten metformax cały czas czy tylko do któregoś dnia cyklu? czy to jest to samo co glucophage?
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

a jak brałaś ten metformax cały czas czy tylko do któregoś dnia cyklu? czy to jest to samo co glucophage?
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: muszelka »

Glucophage zawiera metforminę więc działanie ma podobne jak metformax. Poza tym metformaxu raczej nie kazałabym brać na własną rekę gdyz reguluje wytwarzanie insuliny w organizmie. Trzeba znać konkretna dawkę jaką przyjąć, którą najlepiej jak ustali lekarz i bardzo często nawet kilka razy dziennie mierzyc poziom glukozy we krwi szczególnie w początkowym stadium leczenia. Przy prawidłowym poziomie i cukru po przyjęciu metformaksu można doprowadzic do jego spadko co ma swoje konsekwencje.
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dzięki dobrusia za podpowiedź , podpytam lekarza. och jak ja ci zazdroszczę ze masz dzidziusia.... no nic może mi tez się kiedyś uda
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

ja też chodziłam do lekarza w o-ce na celnej(kto chce to wie do kogo) i byłam zadowolona... ale nie kierował mnie od razu do Białegostoku, gdzie doją z kasy każdego :-( polecił znaleźć lekarza z karowej, który przyjmie mnie na oddział w Warszawie i zna;lazłam dr która dała iskierkę nadziei :-) mam u niej dług do końca życia:-))))))
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dziewczyny Domka i Dobrusia do kogo chodziłyście? i jakie problemy miałyście? gratuluje tych największych skarbków na świecie.
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dziewczyny dajcie namiary na tych lekarzy w ostrołęce to ja tez się zorientuje co jak.
wiolazz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2013, 12:51

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: wiolazz »

Hej. Ja podobnie długo o dzidzię się starałam, aż w końcu się udało:D Z powodu bezowocnych starań byłam pod opieką dr Jankowskiego (ul.Celna) i jestem bardzo zadowolona. Teraz będzie prowadził moją ciążę:) U mnie wszystko siedziało w psychice - jak to najczęściej bywa, w miesiącu kiedy już odpuściłam bo zwątpiłam, że się kiedykolwiek uda, udało się:) Dr Jankowski zlecił mi tylko badania, stwierdził,że jak minie rok, to wtedy podejmiemy inne kroki. No i na szczęście nie trzeba było ich podejmować.

W czasie starań rozmawiałam z kilkoma kobietami, które również miały problem z zajściem w ciążę. Dostałam namiary na lekarzy w Białymstoku - podobno naprawdę dobrych specjalistów. Sama u nich nie byłam, więc swojej opinii nie mam. Ale może te namiary się Wam przydadzą:


Prywatny Gabinet Ginekologiczno - Położniczy
dr hab.med. Sławomir Wołczyński
ul. Rynek Kościuszki 13/13
tel. 85 7424566

dr Grzegorz Mrugacz
ul. Batalionów Chłopskich 18/1
tel. 602636656

Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam, Wiola
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dzięki wiolazz ja leczę się właśnie u dr Mrugacza.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

ja też byłam od początku do końca pod opieką dr Jankowskiego. w o-ce ufam tylko temu lekarzowi. Badania robione miałam w W-wie na Karowej
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dobrusia33 długo się starałaś?? a problem jaki miałaś?
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

u mnie to generalnie wysoka prolaktyna blokowała wszystko, no i zbyt mało progesteronu ... na zbijanie prolaktyny brałam BROMOCORN tabl. też jedna ciąża zakończyła się w 10 tyg niestety, ale nie trzeba się poddawać!!! druga donoszona :D :D :D
ODPOWIEDZ