Gdzie ubezpieczyć samochód?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Bolek21 »

Witam.
Poleci mi ktoś miejsce, w którym mogę najtaniej ubezpieczyć prywatny samochód?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Qrzysio »

rankomat.pl
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Mies »

Ubezpieczenia na przeciwko SP Nr 6 w takim starym baraku. Polecam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Infom »

żaden rankomat

Idź do kolesia na przeciwko sp6 tak jak kolega wyzej pisze
Mieści sie na przeciwko szkoły, taniej niż u niego juz sie nie da gwarantuje ci w 100%
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Bolek21 »

Mówicie o Szkole Podstawowej przy ulicy Henryka Sienkiewicza, tak? Zajrzę tam. Dziekuję.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: TRUE »

Ja polecam Axa za auto z 4 litrowym silnikiem OC+kradzież+pożar+ASS+opony zapłaciłem 460 pln za rok, samo OC ok 300.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: majster »

Witam
Udało mi się znaleźć to w sieci-nie wiem czy to jeszcze działa mi się wydaje że najtańsze nie znaczy najlepsze .
A to z komentarzy w sieci " Jak wynika z rankigu „Rzeczpospolitej”, najtaniej auto używane można ubezpieczyć w Liberty Direct. Podpowiadam, jak kupić OC jeszcze taniej. Wystarczy przy zawieraniu umowy podać kod 69399569. Dostaniesz gwarantowany rabat 50zł. A jeśli kupisz też AC, Twój rabat urośnie do 100zł. Polecam kod 69399569.
Skopiuj kod programu partnerskiego Liberty Direct 69399569 i wklej go na stronie internetowej - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki (https://www.libertydirect.pl/libertyapp ... ie_skladki).
Rozmawiasz z konsultantem przez telefon? Kod ten można również podać podczas rozmowy.Trzeba tylko powiedzieć, że chce się powołać na Kod zniżkowy 69399569. Numer telefonu do Liberty Direct to 195 21 lub 22 589 91 91
Tak kupisz taniutkie OC i AC!


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: TRUE »

Liberty jest bardziej opłacalne w dużych miastach, warto korzystać z porównywarek (jak np. polecany przez Qrzysia rankomat) dla ogólnego zarysu cen. Co do przywołanego przez Ciebie "kodu promocyjnego" to podejrzewam, że to Twój lub kogoś innego nr polisy dający zniżkę Tobie i osobie "z polecenia" podobne promocje mają też inne TU np. przywoływana przeze mnie AXA. Co do zasady wyboru ubezpieczyciela jest ona prosta OC kupujemy najtańsze a AC najlepsze i tyle. Z OC i tak nie my korzystamy tylko ew. poszkodowany więc nam wystarczy, że mamy wykupioną polisę (bo jest taki obowiązek).
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: mIcHaLos »

POLECAM -> SIGMA visa vi komendy na Kościuszki - porównują ceny u 20 ubezpieczycieli.

Odziwo będąc u konkretnego ubezpieczyciela kalkulacja była dużo wyższa niż u pośrednika - ciekawe ale tak jest.

Przejdź się sprawdź - poproś o kalkulacje a za to nic nie płacisz - miłe Panie wybiorą dla Ciebie najbardziej odpowiednią ofertę mówiąc i odpowiadając na wszystkie zadane przez Ciebie pytania.

Ogólnie polecam ! Nigdzie taniej w mieście nie znalazłem.

Generalnie jeżeli chcesz tylko samo OC - szukaj po prostu najtańszej opcji - gdyż tak naprawdę w razie draki to poszkodowany będzie walczył z Twoim ubezpieczycielem o $$ :) a jeżeli OC + AC to już inna bajka :)
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Bolek21 »

Dokładnie tak. W sobotę postaram się obskoczyć te firmy. Już kilka osób polecało mi tą SIGME. Zobaczymy kto miał rację. ;)
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: imaginacja »

Zanim ubezpieczysz najtaniej samochód, poczytaj o likwidacji szkód, ponieważ od przyszłego roku nawet jeśli w Ciebie ktoś uderzy, Twoja ubezpieczalnia będzie Ci wypłacać odszkodowanie, a później ściągać z ubezpieczenia sprawcy, więc teraz nie ubezpieczasz samochodu "dla kogoś".
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: hallerak »

Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Bart3kk »

Też polecam przejść się do firmy naprzeciw Komendy. Za OC z max zniżkami za auto 2008 rok 1,4 pojemności płacę 260 zł, tanio jak barszcz ;)
ODPOWIEDZ