meczet w Ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: meczet w Ostrołęce?

Post autor: sebczyk »

Mój "komętarz" jest taki, że pokojowy islam to raczej koloryzacja i propaganda, żeby ludzi ogłupić. Wystarczy zagłębić się nieco w tej dziedzinie i poczytać, co się dzieje w Niemczech, Francji lub Wielkiej Brytanii w ostatnim czasie. Agresja, żerowanie w wyniku wysokich zasiłków socjalnych, rozmnażanie się w zawrotnym tempie, odrzucanie istniejącego prawa i próba narzucania swojego.

Co do Ostrołęki i meczetu - prędzej mieszkańcy znajdą tutaj dobrze płatną pracę i spadnie bezrobocie do minimum.

Może ostrołęcka Młodzież Wszechpolska wyrazi jakieś stanowisko w tej sprawie, bo wierzę, że będzie się ona rozwijać. Pozdro.

bicykl
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 01 kwie 2006, 22:32

Re: meczet w Ostrołęce?

Post autor: bicykl »

Witam. Tu nie chodzi tylko o Ostrołękę. Islamistów należy zmusić do opuszczenia Europy. Dlaczego? - bo to nie tylko inna religia, ale całkowicie inna kultura, zupełnie nam obca, inne wartości społeczne itp. Islam zupełnie nie przystaje do wartości reprezentowanych przez chrześcijańską Europę. Wyznawcy tej religii korzystają w bogatych krajach z wysokiego socjalu, ale zupełnie się nie asymilują z tymi społeczeństwami. Niewiele dają sami, ale mają coraz większe roszczenia materialne i i społeczne w stosunku do krajów w których się osiedlili SIĘGAJĄC OSTATNIO PO ŚRODKI PRZEMOCY I TERRORU. Głośna była sprawa obchodów Świąt Bożego Narodzenia w Duńskiej gminie gdzie Muzułmańska większość nie chciała wydać kilku tysięcy Euro na choinkę Bożonarodzeniową ale nie szkoda im było kilkunastu tysięcy Euro na obchody Ramadanu. Obyśmy My lub nasze Dzieci któregoś dnia nie obudzili się w Islamskiej Europie gdzie obowiązującym prawem byłby SZARIAT.

marbac
sierżant
Posty: 284
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: meczet w Ostrołęce?

Post autor: marbac »

Nie wszyscy muzułmanie są leniwi i źli, ale nie sposób nie zgodzić się z tym, co napisał bicykl.

ODPOWIEDZ