Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Kaska_03
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2012, 21:24

Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: Kaska_03 »

Witam,
Prosze o opinie na temat tego lekarza przy prowadzeniu ciąży, czy ten lekarz przy porodzie interesuje się swoją pacjentką? chodzi mi o to czy przy jakiś kompilacjach po prostu pomaga
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: elfik »

Pytanie powinno brzmieć: Czy jeśli trafię na dyżur lekarza, to...

:)
Ja słyszałam same dobre opinie o Panu Szkółce, ale sama nigdy u Niego nie byłam, ani nie przyjmował mojego porodu :)
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: Olqaa »

moja koleżanka do niego chodziła prywatnie i przy porodzie sie wgle nie interesował. Być może gdyby mu w trakcie porodu coś sypnęła to było by inaczej. Ogólnie to on taki pro sn jest , nawet jak komplikacje są .
Kaska_03
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2012, 21:24

Re: Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: Kaska_03 »

jak jest dobrze to mi będzie bez różnicy kto przyjmie poród ale słyszałam że w ostrołęce jest nacisk na porody naturalne, moja koleżanka też poleciła mi tego lekarza, zobaczymy jak to wyjdzie
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: Qrzysio »

W Ostrołęce bardzo łatwo urodzić przyduszone dziecko. Tak uważam.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: samanta »

Nie wiem jak przy ciąży, ale przy okazji obchodów nie interesuje się pacjentkami w ogóle, nie można się od niego nic dowiedzieć na temat swojego stanu i ogólnie robi wrażenie takiego, co to tylko chce odwalić robotę i iść do domu. Trochę leżałam w szpitalu, więc się naoglądałam. Mój lekarz prowadzący ciążę był przy porodzie, bo akurat miał dyżur. Nie zauważyłam, żeby się jakoś więcej mną interesował z tego względu. Gdyby nie miał dyżuru, nie sądzę, żeby leciał do szpitala tylko dla mnie. Może gdybym zapłaciła, byłoby inaczej. Smutna prawda u nas w mieście jest taka, że za darmo niewielu lekarzy chce się starać.
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Dr Tomasz Szkółka - ginekolog

Post autor: agacomplete »

a czy inny lekarz typu chirurg, ortopeda, internista przychodzą do swocih pacjentów poza godzinami swojej pracy mimo tego, że chodzi sie do nich prywatnie?? chyba nie..., a doktor Szkółka jest ordynatorem i myślę że nie ma on czasu dla każdej z 40 pacjentek w oddziale.
ODPOWIEDZ