Dobry lekarz naczyniowiec w Ostrołęce lub okolicy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Dobry lekarz naczyniowiec w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: skutekk »

Jak w temacie, szukam naprawde dobrego specjalisty od żylaków. Wiem ze na NFZ cos takiego jak "dobry" nie istnieje, dlatego szukam prywatnych. Ktos cos wie lub slyszal?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry lekarz naczyniowiec w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: steward »

Standardowy zabieg wykonywany przez każdego chirurga, serio poszukujesz wybitnego specjalisty do prostego zabiegu?
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry lekarz naczyniowiec w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: ffoczka »

Z doświadczenia mojego męża mogę z czystym sumieniem polecić ci dr Adama Wiszniewskigo. Gabinet prywatny doktora mieści się w klinice Ortho&fit na starym mieście w Warszawie. Koszt wizyty 150 zł , po jednej wizycie mąż dostał listę badań do wykonania przed zabiegiem (które wykonał w ramach NFZ), pobyt w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie ( również w ramach NFZ). Pobyt w szpitalu 3 dni, potem zdjęcie szwów i jedna wizyta kontrolna. Bez kolejek, w świetnych warunkach w Instytucie za nie wielkie pieniądze. Polecam :)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Dobry lekarz naczyniowiec w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: skutekk »

do steward mam doswiadczenie na temat tego zabiegu w ostrolece wiec mi nie zachwalaj bo nawet tak "prosty" zabieg potrafia spartaczyc, do tego tak nacinaja skóre ze po 6latach sa brazowe blizny.
ffoczka to mąż mial ten typowy zabieg polegajacy na wycinaniu z tego co rozumiem. I jak teraz nie ma nawrotów choroby? Juz mialem ciecia i ten miesiac na zwolnieniu troche jest mi nei na reke, czytalem ze mozna pozamykac żyly zastrzykami, sklaroskopia to sie chyba nazywa, bez operacji i blizn, jednak nie moge znalesc gdzie w okolicy mozna to zrobic
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry lekarz naczyniowiec w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: ffoczka »

Mąż miał zabieg metodą standardową, czyli zostały usunięte nieczynne żyły. Zabieg miał wykonany w marcu tego roku, łydka się ładnie zagoiła, do lata chodził w podkolanówce uciskowej i jak narazie nic nowego się nie dzieje. Stan żylaków jakie miał na łydce nie nadawały się do usunięcia inną metodą leczenia.
Z tego co mi wiadomo inne zabiegi wykonywane na żylakach odbywają się w prywatnych klinikach estetycznych i koszt takiego zabiegu waha się w granicach od 500 do 4000 tyś zł.
ODPOWIEDZ