Męski Fryzjer

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
brudnyharry
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2011, 19:32

Męski Fryzjer

Post autor: brudnyharry »

Witam. Temat był już wałkowany ale raczej wśród kobiet. Jakiego możecie polecić dobrego fryzjera męskiego,który potrafi zaproponować jakieś fajne fryzury itp. ?
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Męski Fryzjer

Post autor: mlody91 »

kazdy fryzjer jest dobry :) ja zawsze chodze do Tomasza na centrum przy poczcie i polecam :) zawsze ostrzyze wedle zyczenia :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Męski Fryzjer

Post autor: Qrzysio »

mlody91: I ostrzyże cię samą maszynką. Jeśli golisz się zawsze na 3 mm to dla Ciebie jest jak znalazł. Dla mnie niestety nie.

Polecam "U Ewy" przy Cymesie, cena 17 zł.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Męski Fryzjer

Post autor: skutekk »

boki maszynka i gora nozyczkami, solidnie, mila atmosfera i przyjemne panie:) ja chodzie do le scher przy rynku na rogu pod dawnym muzykiem. cena 17zl. Ale kto co lubi, ja osobiscie nie chodze do fryzjerow facetow bo mnie to "obrzydza" tak jak facet dentysta :wink:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Męski Fryzjer

Post autor: Infom »

Sam chodzę do fryzjera przy Cymesie, jestem zadowolony moim zadaniem jeden z lepszych fryzjerów.
Polecam też Afrodytę, koleś wie co robi i nożyczki nie są mu obce:), wykańcza fryzurę nożyczkami, a nie jak inny są właśnie maszynką tylko kogoś może odstraszyć cena 30 zł.
Ale ogólnie "U Ewy" przy Cymesie polecam w 100%, tego kolesia.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Męski Fryzjer

Post autor: mlody91 »

Qrzysio pisze:mlody91: I ostrzyże cię samą maszynką. Jeśli golisz się zawsze na 3 mm to dla Ciebie jest jak znalazł. Dla mnie niestety nie.

Polecam "U Ewy" przy Cymesie, cena 17 zł.


no to chyba nigdy tam nie byles skoro gadasz takie cos... na 3mm to ja sie gole sam w domu swoja maszynka nie musze z tym isc do fryzjera... poza tym juz raz bylem u takiej bardzo super wykwalifikowanej fryzjerki i w ogole... tak mnie obstrzygla ze sam musialem to poprawic bo bylo tak trzywo ze chyba wieza w pizie jest prostrza...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Męski Fryzjer

Post autor: Qrzysio »

Nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia. Byłem, widziałem, spróbowałem, więc napisałem swoje doświadczenia, aczkolwiek było to kilka lat temu.
markus119
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2009, 22:26

Re: Męski Fryzjer

Post autor: markus119 »

A który fryzjer męski jest jest najtańszy? Czy jest jedna cena 17 zł.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Męski Fryzjer

Post autor: mlody91 »

Qrzysio pisze:Nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia. Byłem, widziałem, spróbowałem, więc napisałem swoje doświadczenia, aczkolwiek było to kilka lat temu.


czyli nie masz pojecia o danym temacie skoro byles kilka lat temu... tak samo jakbym ja byl np w jakims lokalu kilka lat temu i ktos by pytal o zdanie i bym mowil ze wez tam nie idz i w ogole tam jest zle a ja to tam pare lat temu bylem...
Kruk
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:41

Re: Męski Fryzjer

Post autor: Kruk »

Witam. Ja od dawna strzygę się w salonie Lecher (czy jak się to tam piszę) wejście od strony 'małego rynku'.
Szczerze polecam, włosy są zawsze obcięte dokładnie, nie odstają pojedyncze sztuki, przy obcinaniu maszynką (boki głowy) nigdy nie czułem wyrwania włosów (co u innych fryzjerów się zdarzało). Górę zawsze nożyczkami, również bez żadnych zastrzeżeń. Uszy też całe :mrgreen: Panie tam pracujące chętnie doradzają, są miłe, poza tym, bywam tam co 3 tygodnie i zawsze są klienci :wink:
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Męski Fryzjer

Post autor: wimp »

a jak z cenami? gdzie jest najtaniej? i najlepiej fryzjer kobieta
ODPOWIEDZ