Atmosfera w ZSZ nr 3

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
dlamojejdumy
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:53

Atmosfera w ZSZ nr 3

Post autor: dlamojejdumy »

jakie panują tam zasady i ogólnie jaka atmosfera? gdzie odbywają się tam lekcje wychowania fizycznego, skoro nie ma żadnej hali? trzeba tam mieć buty na zmiane ? czemu ta szkoła jest brudna ? jacy ssą tam ludzie i nauczyciele ?
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: atmosfera w zsz3

Post autor: skutekk »

dawno konczylem ta szkole jeszcze za panowania dyrektora a nie dyrektorki... jako czasy wspominam milo, nauczycieli.... powiem tak jak masz honor i nie lubisz wlazic komus w tylek to daruj sobie ta szkole bo bedziesz miec ciezko jak ja:) poziom wcale nie byl taki niski jak legendy glosza. Zajecia w-f odbywaja sie na hali golasia i trzeba tam zasowac na przerwie do tego zima trzeba oczywiscie pierw sie ubrac, na hali przebrac i wracajac od nowa. buty na zmiane zima musza byc latem... zalezy od widzi mi sie nauczyciela, a sa tam upierdliwi. Ludzie sa ok nauczyciele jak pisalem wczesniej. Ogolnie milo wspominam jako szkolne czasy.. jako nauke nie bardzo, mam kilku nauczycieli ktorym chetnie bym powiedzial co o nich i ich metodach mysle ale okazji nie bylo do spotkania kogo kolwiek. Ze jest "brudna" pierwsze slysze.
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: atmosfera w zsz3

Post autor: Fajrant »

w tym roku ukończyłam tą szkołę, maturę zdałam elegancko, byłam w liceum profilowanych. Miło wspominam ten czas. buty trzeba zmieniać ale nie na kapcie :) a wf odbywa się na hali Gołasia :)
Szkoła jest czyściutka, a pan woź ny spoko koleś :D!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: atmosfera w zsz3

Post autor: malykazio »

Dziwna jest ta nasza młodzież... problemem jest dla nich jeśli trzeba mieć buty na zmianę a z drugiej strony narzekają kiedy jest brudno w szkole...
tomek_kotarski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 08 sty 2014, 11:22

Re: Atmosfera w ZSZ nr 3

Post autor: tomek_kotarski »

Zmiana obuwia to chyba coś normalnego w szkołach. Gorzej się pewnie aktualnie prezentuje sytuacja ze środkami odurzającymi i przemocą :(
Anuszka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2013, 17:46

Re: Atmosfera w ZSZ nr 3

Post autor: Anuszka »

Lekcje wychowania fizycznego odbywają się na hali im.A.Gołasia. Atmosfera w szkole jest bardzo przyjemna.Uczę się w niej drugi rok i nie zauważyłam nigdy żeby Panie Woźne zaniedbały kiedykolwiek swoje obowiązki. Wręcz przeciwnie. Obuwie należy zmieniać, w pewnym okresie nie jest to już konieczne. A co do kadry nauczycielskiej uważam że jest całkiem spoko chodź zdarzają się wyjątki.
ODPOWIEDZ