Laryngolog - proszę o pomoc

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Laryngolog - proszę o pomoc

Post autor: Akkarin »

witam mam skierowanie do laryngologa ponieważ mam problem z piszczeniem w jednym uchu( miesiąc temu miałem straszną anginę ropną z bardzo wysoką temperaturą 40 stopni i tak się zastanawiam czy to czasem nie pozostałość ). przeczytałem już stare posty o naszych ostrołęckich specjalistach i jestem trochę skołowany , lekarz rodzinny polecił panią doktor Nowis ale sam nie wiem .są pozytywne opinie jak i takie ze to zwykła skarbonka . jeśli macie jakieś świeże doświadczenia z laryngologami to bardzo proszę o jakieś informacje ewentualnie kogo możecie polecić .
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: mam skier. do laryngologa prosze o pomoc.

Post autor: Qrzysio »

Polecam dr. Kantora (ordynator otolaryngologii w szpitalu Bródnowskim w Warszawie). Przyjmuje w klinice Mediq w Legionowie. Przyjmuje prywatnie i na NFZ. Teraz po nowym roku nie powinno być kolejek na NFZ. Prywatnie na bieżąco, cena 105 zł za wizytę.
Tu masz dane kliniki: http://mediq.pl/new/?pl/dane-teleadresowe
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Laryngolog - proszę o pomoc

Post autor: Akkarin »

dziękuje za info.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
logika
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 sty 2014, 12:49

Re: Laryngolog - proszę o pomoc

Post autor: logika »

czy owy doktor leczy zatoki? czy może ktoś podzielić się opinią o ordynatorze z Łomży, niejaki dr Pyd? Niestety w Oce laryngologa dobrego specjalisty brak :(
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Laryngolog - proszę o pomoc

Post autor: Akkarin »

jest na forum tylko trzeba poszukać o tym doktorze z Łomży. ale nikt źle się nie wypowiadał.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Laryngolog - proszę o pomoc

Post autor: Akkarin »

byłem u bednarskiego ( siostra polecała go mówiła że jej pomógł wiec zaryzykowałem )( bo udało mi się wcześnie zarejestrować ) mogę powiedzieć że lekka strata czasu może nadaję się do jakiś lekkich schorzeń . badanie słuchu u niego w gabinecie to jakaś ........ kazał mi założyć słuchawki i puszczał dźwięki co z tego jak ja w tych słuchawkach były słyszalne dźwięki z korytarza . dostałem od niego skierowanie do innego specjalisty .
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Laryngolog - proszę o pomoc

Post autor: Akkarin »

u doktor alinu nowis też nic ciekawego wielka lipa jedyne co mi powiedziała to żeby unikać ciszy i stworzyć sobie tło akustyczne w każdej sytuacji. w trakcie badania miałem bardzo dużo powiększony migdał to tylko go dziobnęła szpatulą i nic . ale teraz już mam skierowanie do kajetan i mam nadzieje ze tam mi pomogą a zawdzięczam to mojemu lekarzowi rodzinnemu .
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
ODPOWIEDZ