Stomatolog Wioletta Czaplińska

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ewelina19898 »

Czy ktoś może coś powiedzieć o tej Pani stomatolog ? Interesują mnie ceny. Ktoś może miał tam kanałowe ? Czy robi podczas jednej wizyty czy na dwie ? Jaka cena takiego leczenia ?
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Stomatolog WIOLETTA CZAPLIŃSKA

Post autor: emzet »

Kanałowe robi na dwóch lub trzech wizytach. Mi zrobiła na dwóch wizytach. Cena to 120 za kanał. Pani stomatolog bardzo miła, bałem się leczenia zębów, ale pani stomatolog dzięki swojemu podejściu wyleczyła mnie z tej fobii, której to fobii nabawiłem się od państwowych rzeźników nazywających siebie stomatologami. Zrobiłem u niej wszystkie zęby i ani razu nic nie bolało. Zanim poda znieczulenie, znieczula miejsce podania znieczulenia smarując żelem znieczulającym. Naprawdę rewelacja, dentyści z NFZ-tu mogą się schować. Wizyty umawiane na konkretną godzinę, nie trzeba czekać w kolejkach. RTG na miejscu. Naprawdę szczerze polecam. Pozdrowienia dla pani Wioletty :-)
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: mIcHaLos »

Powiewa reklamą :)
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ewelina19898 »

Myślę że ta Pani nie musi sie juz reklamować. W internecie są prawie same pochlebne opinie na jej temat. Interesowała mnie tylko kwestia cen.
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: emzet »

Muszę dopisać, bo może niewyraźnie napisałem i ktoś źle zrozumie. Cena 120 za jeden kanał, a w zębie mogą być nawet trzy.
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: esperoy »

Życzyłbym sobie i innym aby takie podejście, kulturę osobistą i fachowość w stosunku do pacjentów jak P. Czaplińska prezentowali wszyscy lekarze w Ostrołęce.
Od lat cała moja rodzina chodzi do tej Pani i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług. Po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ewelina19898 »

Domyślałam się bo coś za tanio by wyszło :)
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ewelina19898 »

Może jeszcze ktoś coś powie o cenach? Bo mam sporo zębów do leczenia i nie wiem ile pieniędzy będzie mi potrzebne.
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ikea888 »

To zadzwoń i się zapytaj osobiście o ceny.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ewelina19898 »

Zapytam :) ale nie w niedziele : ]
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: shelly »

Ja mogę tylko polecić, z dzieckiem też tam byłam i wszystko ok. Raz nawet przyjęła mnie w niedzielę z bólem.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: ewelina19898 »

Ja usuwałam kamień nazębny. Zapłaciłam 100 zł Zabieg bez znieczulenia, czuć tylko takie psiukanie wodą pod ciśnieniem i odłamuje się ten kamień i odpada. 20 minut i po wszystkim.
czaplinska53
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2015, 14:07

Re: Stomatolog Wioletta Czaplińska

Post autor: czaplinska53 »

Pani doktor jest super polecam wszystkim .
ODPOWIEDZ