Porada prawna

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
patrykpatrykpatryk
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 20:51

Porada prawna

Post autor: patrykpatrykpatryk »

Witam wszystkich.

Chciałbym poprosić Was o pomoc, chodzi o to, że znalazłem na moja-ostroleka.pl w ogłoszeniach faceta, który pomagał w pisaniu prac dyplomowych, jak i pisał całe prace. Zdecydowałem się na skorzystanie z jego usługi, umawialiśmy się, że ja mu wpłacę pieniądze, a on mi wyśle cały jeden rozdział pracy. Wszystko było w porządku- wywiązał się z 1. i 2. rozdziału. Kiedy wpłaciłem mu pieniądze za resztę pracy (3. rozdział) zerwał się z nim kontakt.
Co w tej sytuacji zrobić? Jak postępować?
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Porada prawna

Post autor: netespl »

Nijak. Chciałeś być oszustem i zostałeś oszukany.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Porada prawna

Post autor: mondeo »

i się potem zdziwisz wielki inteligencie jak pracy nie będziesz miał, i się jeszcze będziesz obnosił że niby masz wyższe wykształcenie i pewnie " w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" powiesz, chyba że już masz załatwioną ciepłą posadkę . Bardzo dobrze ktoś postąpił obyś kiblował w tym roku i pozostał przy średnim wykształceniu.
Nie wolno oszukiwać, i jeszcze przy okazji samego siebie. żenada @!@@@@ może to cię czegoś nauczy !!! filarze wyższego wykształcenia.
LemiChaell
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 22 lut 2011, 19:14

Re: Porada prawna

Post autor: LemiChaell »

Mondeo- dobrze powiedziane
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Porada prawna

Post autor: Qrpiana »

Zgłoś się do dziekanatu swojej uczelni - powinni pomóc :lol:
patrykpatrykpatryk
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 20:51

Re: Porada prawna

Post autor: patrykpatrykpatryk »

Przewidywałem, że może się to tak skończyć- jak widać wszyscy w okół mnie są prawi i sprawiedliwi, no trudno, jestem czarną owcą. I tak już dostałem nauczkę, ale Wy jak widać tylko człowieka dobić potraficie i życzyć najgorszego. A później na forum się żalą, że to taka polska mentalność, że człowiek człowiekowi wilkiem i wszędzie zawiść i jad- hipokryci.
Mondeo- nie masz o mnie zielonego pojęcia, więc się nie wypowiadaj, być może Ty się obnosisz ze swoim wykształceniem, albo Twoi, pewnie tak samo wspaniali jak Ty, znajomi.
ppp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2014, 17:40

Re: Porada prawna

Post autor: ppp »

Idiota. Nie wierzę, że tacy istnieją. Zgłoś sprawę do sądu z powództwa cywilnego.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Porada prawna

Post autor: netespl »

patrykpatrykpatryk pisze:Przewidywałem, że może się to tak skończyć- jak widać wszyscy w okół mnie są prawi i sprawiedliwi, no trudno, jestem czarną owcą. I tak już dostałem nauczkę, ale Wy jak widać tylko człowieka dobić potraficie i życzyć najgorszego. A później na forum się żalą, że to taka polska mentalność, że człowiek człowiekowi wilkiem i wszędzie zawiść i jad- hipokryci.
Mondeo- nie masz o mnie zielonego pojęcia, więc się nie wypowiadaj, być może Ty się obnosisz ze swoim wykształceniem, albo Twoi, pewnie tak samo wspaniali jak Ty, znajomi.
Człowieku, łamiesz prawo i myślisz, że ktoś będzie Ci przyklaskiwał? Co ma mentalność do tego? Skoro nie jesteś w stanie napisać pracy dyplomowej to trzeba było nie iść na studia, a nie próbować je skończyć oszukując. Właśnie przez takich cwaniaczków jak Ty mamy taki poziom wśród "wykształconych" ludzi, którzy z wykształceniem mają wspólny jedynie papier.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Porada prawna

Post autor: Pan Kracy »

Na powyższym przykladzie widać obecną degrengoladę i upadek dobrych obyczajów. Dawnej, złodziej nie okradał złodzieja, oszust nie oszukiwał oszusta... A teraz...? Ech... szkoda gadać....
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Porada prawna

Post autor: sKaLpeL »

pamiętaj na przyszłość - niezależnie co kupujesz, płaci się zawsze po wykonanej usłudze, nigdy przed. Przed to można dać zaliczkę na którą ma się potwierdzenie. Popełniłeś błąd, teraz sam dopisz trzeci rozdział, powodzenia
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Porada prawna

Post autor: skutekk »

ha ha ha nic wiecej nei da sie powiedziec. Za kupowanie prac grozi do 2 lat pozbawienia wolnosci... zamiast siedziec na tylu cicho jeszcze sam na siebie bata krecisz :lol: :lol: :lol: mature pisemna tez kupywales??? czlowieku pukasz w dno od spodu inaczej tego nie nazwe :devil:
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Porada prawna

Post autor: emzet »

Zgłoś sprawę na policję, powinni Ci pomóc.
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: Porada prawna

Post autor: sebczyk »

Smutny Patryczku - pozostaje łączyć się w bólu z Tobą, leniu. Obyś kiedyś zmądrzał.
Ludzie miesiącami piszą prace dyplomowe, ale przynajmniej mają satysfakcję z efektu końcowego.
patrykpatrykpatryk
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 20:51

Re: Porada prawna

Post autor: patrykpatrykpatryk »

sebczyk wrote:
> Smutny Patryczku - pozostaje łączyć się w bólu z Tobą, leniu. Obyś kiedyś zmądrzał.
> Ludzie miesiącami piszą prace dyplomowe, ale przynajmniej mają satysfakcję z efektu
> końcowego.

Przynajmniej jeden normalny komentarz.
Dzięki za całe Wasze wsparcie... Nie miejcie mnie za nie wiem kogo, po prostu chciałem sobie ułatwić życie... Możliwe, że przekombinowałem, ale mialem do tego swoje motywy.
szantylanty
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2014, 16:08

Re: Porada prawna

Post autor: szantylanty »

a powiedz z jakiego adresu mailowego wysyłał ci prace i jak sie przrdstawiał bo jestem ciekawy czy to nie ten sam człowiek który mnie też tak oszukał???
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Porada prawna

Post autor: mondeo »

partykpatykpatyk nie zrozum mnie źle ale uogólniając właśnie dzięki takim leniom jak ty nastał postęp, gdyby nie takie lesery nadal byśmy po wodę biegali z wiadrami do rzeki,

wypaczone półkule mózgowe, centralny układ nerwowy na poziomie "pantofelka" może ponieść za sobą surowe konsekwencje, jak ktoś słusznie wspomniał czyn jest ten karany ciężkim wiezieniem, a wilczy bilet to dostaniesz na pewno i już nigdy nie skończysz żadnej uczelni wyższej. Fakt publicznego obnoszenia się z tym świadczy o obecnie niskim poziome kształcenia.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Porada prawna

Post autor: alf 78 »

mondeo pisze:świadczy o obecnie niskim poziome kształcenia.
użył bym nawet stwierdzenia niski poziom IQ
ODPOWIEDZ