Kierownik budowy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
BOB BUDOWNICZY
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2014, 21:14

Kierownik budowy

Post autor: BOB BUDOWNICZY »

SZUKAM KIEROWNIKA BUDOWY KTÓRY RZETELNIE PODEJDZIE DO SPRAWY I PRZYPILNUJE MI BUDOWLAŃCÓW.
JEŻELI KTOŚ PRZECHODZIŁ JUŻ PRZEZ TEN TO PROSZĘ O POMOC (KONTAKT)
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Kierownik budowy

Post autor: justusz »

..polecam Pana Stefana Bienieckiego. Namiary pewnie znajdziesz w necie.
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Kierownik budowy

Post autor: emzet »

Kierownik budowy to fikcja. jeżeli chcesz mieć naprawdę dopilnowaną budowę to wynajmij pracownika/majstra który zna się na budowie. Przechodziłem ten etap, na szczęście sam budowałem to musiałem pilnować tylko sam siebie i pomocnika :-)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Kierownik budowy

Post autor: grs »

zgadzam się z przedmówcą, nikt za ciebie nie upilnuje a i w głównej mierze zależy też od majstra.
Usłyszeć "centymetr to nie meter" bezcenne :D
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Kierownik budowy

Post autor: ladybird »

a ja nie zgodzę się z przedmówcami. na szczęście są jeszcze ludzie, którzy solidnie podchodzą do sprawy.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Kierownik budowy

Post autor: grs »

ok masz po częsci racje, ale zależy ile chcesz wydać na takiego kierownika budowy

jeżeli sam dasz po sobie poczuć że nie ogarniasz tego co się dzieje na budowie, to musisz porządnie zainwestować w kierownika budowy i mu poprostu zaufać.

mój wzioł 1200 (600 zł na początku i 600 zł jak skończymy) był 4-5 razy na budowie w przeciągu 4 lat. Gdzie wcześniej mnie informował że jedzie, abyśmy spotkali się wspólnie. To przedewszystkim Tobie musi zależeć, bo majstry to odrębny świat
ODPOWIEDZ