Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Zmiany, propozycje, problemy
robaleq
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2010, 22:53

Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: robaleq »

czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium ???!!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: malykazio »

Bo tak! Chyba nie spodziewasz się uzyskać odpowiedzi na swoje pytanie? Nie tutaj... ;)
fenyloketonuria
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2008, 18:49

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: fenyloketonuria »

Bo wypłakać to się możesz w kącie, albo w poduszkę, a nie na forum...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: Qrzysio »

Polskie fora są zasypywane pozwami zbiorowymi przeciwko bankom i różnym instytucjom, pomocy chorym dzieciom i organizowaniu protestów itp. Problem w tym, że osoby, które zamieszczają te informacje to najczęściej spamerzy najniższego poziomu, których praca polega na skopiowaniu treści, która już widnieje na kilkuset innych forach. Dla mnie to rodzaj reklamy. Nie czytaliście umów, teraz chcecie kasę od banku, czyli zysk. Forum to nie tablica ogłoszeń.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: cichy117 »

I tu cie Qrzysiu popieram w 100%. Podpisując umowę wszyscy godzili się na ryzyko i byli zadowoleni dopóki kurs był korzystny. Jak sytuacja się odwróciła to płacz i szukanie winy w banku. JEDYNYMI winnymi są ci którzy brali taki kredyt. Ludzie, trochę myślenia
robaleq
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2010, 22:53

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: robaleq »

Drogi Qrzysio i cichy 117 nawet nie zadaliście sobie odrobinę trudu żeby przeczytać czego dotyczy pozew zbiorowy do którego przystąpiło ponad 700 osób w związku z wyrokiem Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, XVII Wydział Ochrony Konkurencji i Konsumentów na rozprawie sprawy z powództwa Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeciwko Bankowi Millennium Spółce Akcyjnej w Warszawie o uznanie postanowień wzorca umowy za niedozwolone. Wydaje mi się że mało osób o takim wyroku wie, a na pewno jest kilka osób w Ostrołęce i okolicach, które podpisały umowy z tym bankiem i w ich umowach również zawarte są klauzule uznane za niedozwolone i z tego tytułu należy im się naprawa szkody spowodowanej naruszeniem prawa przez Bank w postanowieniach umowy o kredyt hipoteczny. Nie jestem żadnym spamerem, bo sam takiemu działaniu jestem przeciwny. Natomiast uważam że forum jest odpowiednim miejscem do zamieszczania takich postów, a czy cenzurowanie ich przez takie osoby jak Ty ma sens pozostawiam ocenie czytelnikom tego portalu. Myślę, że ten post, który tak szybko i bezmyślnie usunąłeś mógłby pomóc paru osobom. A może moderator maił w tym jakiś interes żeby ludzie nie dowiedzieli o tym wyroku.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: cichy117 »

Dziwne bo jakimś cudem dopóki franek stał wysoko i kredytobiorcy płacili niskie raty to na niedozwolone klauzule nikt nie narzekał. Dopiero jak zaczął iść w górę to zaczęło się szukanie dziury w całym
kolejak
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:44

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: kolejak »

Otóż to Cichy. Dobrze prawisz.
Z resztą z umową robaleq podpisywałeś papierek o ryzyku walutowym, przeczytałeś chociaż. Widziały gały co brały.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czemu został usunięty wątek dotyczący Banku Millennium?

Post autor: Qrzysio »

Zapewne jestem finansowany przez "pewną grupę" banków. Powodzenia w teoriach.
ODPOWIEDZ