Szkółka sportowa dla 3-latka

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
EWUNIA11185
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2014, 19:20

Szkółka sportowa dla 3-latka

Post autor: EWUNIA11185 »

Witam serdecznie. Wie ktoś może czy w Ostrołęce istnieją jakieś ciekawe szkółki sportowe dla dzieci/ maluszków od 3 roku życia? Mój synek w sierpniu kończy właśnie tyle i chciałabym go zapisać na piłkę nożną. Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedz.
Kuba123
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:57

Re: Szkółka sportowa dla 3-latka

Post autor: Kuba123 »

Wątpie raczej,nie za wcześniej trochę na takie coś?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szkółka sportowa dla 3-latka

Post autor: Qrzysio »

Były. A czy są, nie jestem pewien. Sprawdź to:
http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/m ... 874,2.html
PaulaB
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2014, 22:10

Re: Szkółka sportowa dla 3-latka

Post autor: PaulaB »

Witam. Podnoszę temat. Zajęcia były - Socatots, mój syn chodził, ale z tego co się zorientowałam, już teraz nie będzie u nas tych zajęć. I tu moje pytanie, czy wie ktoś coś może o zajęciach, które były planowane od września w SP10? Były ulotki w skrzynkach zostawiane. Może ma ktoś może taką wiadomość, czy nr telefonu? Pilnie poszukuję! Pozdrawiam :)
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Szkółka sportowa dla 3-latka

Post autor: sergio »

Spróbuj z takim maluchem w APN - Akademia Piłki Nożnej Ostroleka , oni przjmują maluchów , ale musisz się dopytać czy również w wieku twojego synka. Tu masz stronkę www.apn.ostroleka.pl . Z tego co się orientuję u nich można zapisać najmlodsze dzieci w Ostrołęce.
hipijo
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2015, 17:33

Re: Szkółka sportowa dla 3-latka

Post autor: hipijo »

Osobiście uważam, że to trochę za wcześnie już angażować takie małe dziecko do systematycznych zajęć. Słyszałam, że na tenisa można dziecko zapisać od 4 roku życia, ale to jednak droższa rozrywka.
ODPOWIEDZ