Wianuszek z żywych kwiatów

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: buka »

Witam, kolejne komunijne pytanie-
gdzie w Ostrołęce kwiaciarka,florystka uplecie komunijny wianuszek ze świeżych/żywych/prawdziwych (nie wiem jak to ująć :) ) kwiatków.
Będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: niepodporzadkowana »

a nie możesz po prostu podzwonić po kwiaciarniach i zapytać? Podejrzewam, że każda osoba z kwiaciarni zrobi wianuszek.
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Post autor: buka »

Po pierwsze- nie w każdej kwiaciarni robią wianuszki, po drugie-pytanie zadałam na forum , aby ktoś polecił mi sprawdzone miejsce. Nie raz można się "przejechać ' na niesprawdzonych kwiaciarniach. Więc serdecznie Ci dziękuje za taką radę i na przyszłość życzę trochę mniej złośliwości.

A teraz kolejne pytanko-słyszałam , że ta młoda dziewczyna co stoi między handlowcami plecie wianuszki, czy może ktoś korzystał? Mi robiła już parę wiązanek( na pogrzeb, na wesele i dla nauczycieli) i byłam mega zadowolona ,więc pewnie zaryzykuje ten wianuszek , ale może ktoś 'podrzuci" inną kwiaciarkę.
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: wiki88 »

Kwiaciarnia "ZIELONA" na ul. Hallera na przeciwko postoju taksówek. Polecam.
markpil

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: markpil »

jak wiesz to po co sie pytasz czy tak trudno wykrzesać trochę własnej inicjatywy a nie tylko podstawić pod nos .
1ania
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2014, 6:43

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: 1ania »

Robiłam wianuszki dla dwóch córek. Pierwszy zrobiłam w kwiaciarni u Reczków- był piękny. Dwa lata później zrobiłam u dziewczyn, które sprzedają kwiaty pod Handlowcem. Wianuszek był również piękny, niczym nie odstawał od tego z kwiaciarni, zrobiony był ze świeżych storczyków(długo się utrzymał) a poza tym cena była dużo dużo niższa. Polecam
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: buka »

markpil pisze:jak wiesz to po co sie pytasz czy tak trudno wykrzesać trochę własnej inicjatywy a nie tylko podstawić pod nos .

I po co tyle złośliwości?
Wydaje mi się , że wszelkiego typu fora są właśnie po to , że poszukać rady, wymienić się doświadczeniami itp.
Jeżeli ja nie posiadam wiedzy w jakimś temacie to się nie wypowiadam , a już na pewno nie obrażam nikogo na forum. Problemem dzisiejszych czasów jest to , że anonimowość w sieci czasami obdziera nas z kultury i zwykłej ludzkiej serdeczności....
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: buka »

Obu Paniom dziękuje za pomoc i radę. Przejdę się do wspomnianych kwiaciarni i zobaczę czy da radę zrobić to,co chodzi mi po głowie (wiadomo, że nie każde kwiaty się nadają na wianuszek). Ale o storczykach nie myślałam , a córcia uwielbia te kwiaty.
Dziękuje i miłego dnia.
Karolinka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:55

Re: Wianuszek z żywych kwiatów

Post autor: Karolinka »

Ja również polecam panią która sprzedaje kwiaty na przeciwko sceny pod handlowcem, moja siostra zamawiała u tej pani wianuszek ze stokrotek wyszedł PIĘKNIE a ceny rzeczywiście jak za taki wianuszek duuużżo niższe, powiem że na komunii ładniejszego nie widziałam, polecam.
buka pisze:Po pierwsze- nie w każdej kwiaciarni robią wianuszki, po drugie-pytanie zadałam na forum , aby ktoś polecił mi sprawdzone miejsce. Nie raz można się "przejechać ' na niesprawdzonych kwiaciarniach. Więc serdecznie Ci dziękuje za taką radę i na przyszłość życzę trochę mniej złośliwości.

A teraz kolejne pytanko-słyszałam , że ta młoda dziewczyna co stoi między handlowcami plecie wianuszki, czy może ktoś korzystał? Mi robiła już parę wiązanek( na pogrzeb, na wesele i dla nauczycieli) i byłam mega zadowolona ,więc pewnie zaryzykuje ten wianuszek , ale może ktoś 'podrzuci" inną kwiaciarkę.
Karolinka
już pisałam ale powtórzę że u tej pani zamawiała moja siostra dla swojej córki w ubiegłym roku wianuszek ze stokrotek, wyszedł przepiękny, i naprawdę na komunii ładniejszego nie widziałam, też bardzo długo zachował świeżość, polecam( szczerze to z rodziną po kwiaty od tamtej pory chodzimy tylko tam) o dziwo poleciła mi ją pani z innej kwiaciarni.
ODPOWIEDZ