Najlepszy stomatolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Efect
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2013, 15:57

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Efect »

Witam. Wie ktoś czy pani Czaplińska przyjmuje na NFZ
judyta
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2013, 18:47

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: judyta »

Pani Czaplińska Wiola przyjmuje tylko prywatnie ale polecam!!!! Super stomatolog
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: ikea888 »

Wczoraj szukałam z bólem dentysty i przyjęła mnie pani dr Bednarczyk, bardzo miła pomogła mi polecam
Pawel84
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2014, 17:28

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Pawel84 »

croldin pisze:Centrum Stomatologii na Goworowskiej naprzeciwko księgarni pedagogicznej ;). Młody, dokładny dentysta i poświęca dużo czasu na pacjenta. Bardzo nowoczesny sprzęt. Ma rentgen. Miałem kanalowe, chyba jako jedyny w Ostrołęce używa mikroskopu. Polecam

A ja nie wiem czy polecam tego Młodego Pana z "Centrum"... Pana Kucharskiego....
W styczniu leczył mi zęba, zaczął mnie boleć, jest wrażliwy na wszystko, nawet na powietrze które wdycham szybciej do buzi....
Przy kolejnej wizycie stwierdził że jest wszystko w porządku i że niby jestem nadwrażliwy... nonsens...nie mogę jeść wogóle jedną stroną szczęki, jak piję cokolwiek to boli... Po "niby " korekcie , tzn. nałożeniu czegoś tam na tego zęba żeby go odizolować nie zmieniło się nic. Jutro idę do niego i zobaczymy co mi powie. Ale ja wiem że ja ostatni raz do niego idę. Jeszcze coś, czy lekarz na początku robi pacjentowi oczyszczanie, piaskowanie zębów ? Twierdzi że robi tak na każdej pierwszej wizycie. Nie wiem czy to jest normalne.
Ja go nie polecam.
zajac22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 mar 2014, 14:36

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: zajac22 »

Jak stomatolog to tylko DOKTOR ZYŚKOWSKI! Przyjemny, profesjonalny, doświadczony i z poczuciem humoru :) Mialem do czynienia z wieloma dentystami, a w zasadzie pseudo-dentystami i tylko Pan Zyśkowski zrobil na mnie pozytywne wrażenie! POLECAM!
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: zosia 32 »

Ja polecam gabinet dr Siradzkiej (Merks) na Wybickiego. Chodzimy tam całą rodziną, dobrzy specjaliści(3 albo 4 dentystki są, więc zawsze znajdzie się czas na pacjenta), i niskie ceny (za leczenie kanałowe szóstki płaciłam 100 zł). A wizyty są i na NFZ i prywatnie.
bluebird
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 sty 2014, 19:44

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: bluebird »

zosia 32 pisze: i niskie ceny (za leczenie kanałowe szóstki płaciłam 100 zł)
raczej było to zwykłe wypełnienie, kanałowe to koszt kilkuset złotych (ja za szóstkę zapłaciłam łącznie niemal 500 zł)
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: zosia 32 »

nie, wypełnienie wszystkich kanałów 100 zł plus wypełnienie białe zęba 100 zł= 200 zł
kaskak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:59

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: kaskak »

dr Petrosjan w Rzekuniu-polecam, tanio i profesjonalnie
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Soul »

zosia 32 pisze:Ja polecam gabinet dr Siradzkiej (Merks) na Wybickiego. Chodzimy tam całą rodziną, dobrzy specjaliści(3 albo 4 dentystki są, więc zawsze znajdzie się czas na pacjenta), i niskie ceny (za leczenie kanałowe szóstki płaciłam 100 zł). A wizyty są i na NFZ i prywatnie.

Merks już nie przyjmuje na NFZ, chciałam się zapisać, niestety rejestratorka powiedziała, że tylko prywatne wizyty.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: marti40 »

Nie rozumiem was ludzie,po co wydajecie kasę po 150 zł za leczenie kanałowe itd skoro to wszystko jest dostępne w ramach bezpłatnej opieki na NFZ,jest naprawdę kilku dobrych stomatologów,którzy przyjmują bezpłatnie.
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: zosia 32 »

marti40 pisze:Nie rozumiem was ludzie,po co wydajecie kasę po 150 zł za leczenie kanałowe itd skoro to wszystko jest dostępne w ramach bezpłatnej opieki na NFZ,jest naprawdę kilku dobrych stomatologów,którzy przyjmują bezpłatnie.
Bezpłatnie jest od kła do kła :P nic więcej, chyba że nie masz 18 lat
Ina
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2015, 20:12

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Ina »

Lek. dent. Bożena Jedynak
Osobiście NIE polecam. Dzwoniąc (w sobotę) z zapytaniem, czy Pani stomatolog przyjęłaby mnie z bólem zęba ( wyjaśniłam problem) , usłyszałam, że na dziś ma zbyt wielu pacjentów i nie wchodzi to w grę"Mogę zapisać Panią, za tydzień?". Na dodatek zadano mi pytanie, czy problematyczny ząb, był leczony w tymże gabinecie, z powodu, że nie bym ,usłyszałam od tejże bardzo MIŁEJ Pani,"żeby zgłosiła się z tym zębem do dentysty który mi go robił". Szczyt chamst..!
Fachowe, ETYCZNE ,podejście do pacjenta. SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM CHCĄCYM W PODOBNEJ SYTUACJI USŁYSZEĆ KILAK CIEPŁYCH SŁÓW OTUCHY, ŻE ZA TYDZIEŃ OWSZEM MOŻNA SKORZYSTAĆ Z POMOCY PANI STOMATOLOG !!!
login
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:27

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: login »

Najlepszym stomatologiem w Ostrołęce bez wątpienia jest pani Danuta Golon , która przyjmuje prywatnie na ul. Celulozowej 9 w bloku. Chodziłam do wielu stomatologów i zawsze miałam obawy i zawsze nie byłam zadowolona. Ta pani jest profesjonalna, wszystko jest czyściutkie , mam do niej 100% zaufania i nie zmieniłabym jej na inną.
Anka123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:54

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Anka123 »

Z daleka od korzynskiego przyjmuje w bloku na 11 listopada mojej kolezance zrobil duzo krzywde ostatnio i nie przyznaje sie do niej. Gbur i nieuk odradzam.
Anka123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:54

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Anka123 »

Nie polecam pakuly przyjmuje na ul pilsudskiego.
Anka123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:54

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Anka123 »

Polecam za to p Czaplicka bardzo mila dentystka tylko nie wszystkich przyjmuje wybiera sobie pacjentow.
Anka123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:54

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: Anka123 »

Jak mnie Pakula leczyl to mnie 4 miesiace morda kula.

Bardzo dobry stomatolog P Bienkowska ul Rolna. Polecam
becia23
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:12

Re: Najlepszy stomatolog

Post autor: becia23 »

Ja polecam dental smile clinic ostrołęka na 11 listopada , każdy kto raz tam pójdzie juz innego stomatologa szukać nie bedzie... pełny profesjonalizm za który warto zapłacić troche więcej - na własnych zębach szkoda oszczędzać....
ODPOWIEDZ