Rekrutacja do przedszkoli 2014 - kilka pytań

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Rekrutacja do przedszkoli 2014 - kilka pytań

Post autor: kanalia »

Witam
Chciałbym zapytać, jak w różnych przedszkolach w Ostrołęce wyglądają listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do danego publicznego przedszkola?
Chodzi mi o to, czy na tych listach, oprócz podpisu przewodniczącego komisji rekrutacyjnej, jest również zawarta informacja o:
- najniższej liczbie punktów, która uprawnia do przyjęcia dziecka do przedszkola
- oraz czy jest data (w formie adnotacji) kiedy lista została podana do publicznej wiadomości (tj. poprzez umieszczenie w widocznym miejscu w siedzibie danego publicznego przedszkola)?
Pytam, gdyż z tego co czytam w Ustawie o systemie oświaty

Art. 20zc ust. 4 i 5, informacje te powinny być umieszczone na tych listach, a ja jakoś ich nie mogłem dostrzec, przynajmniej w tym jednym przedszkolu, w którym sprawdzałem. Dlatego jestem ciekaw jak jest w innych ostrołęckich przedszkolach, czy tam również te zapisy ustawy nie zostały spełnione?
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Re: Rekrutacja do przedszkoli 2014 - kilka pytań

Post autor: leon8107 »

witam
podłączam się do tematu,
proszę o informację gdzie się mogę odwołać , mój 4-letni syn nie dostał się do dwóch przedszkoli, obje z żoną pracujemy.
to jest nasze Państwo pro rodzinne

z góry dziękuje
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Rekrutacja do przedszkoli 2014 - kilka pytań

Post autor: kanalia »

Na razie nie można się odwoływać.
Pomyliłem pojęcia. Teraz wywieszone są listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
Odwoływać się będzie można, jak wywieszone zostaną listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
ODPOWIEDZ