Work Service

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
karolina1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2014, 13:07

Work Service

Post autor: karolina1 »

Ma ktoś może doświadczenie co do pracy przez Work Service ?? Jesli tak to proszę o opinie ;) Dziękuję
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Re: Work Service

Post autor: kornfan »

Nie wiem czy chodzi o tą samą osobę, ale ja wspominam całkiem miło panią z WS. Ogólnie, szału nie ma. Stawka marna, praca zależy kiedy ale dość ciężka, no i najgorsze w tym wszystkim, że nie wiesz kiedy idziesz do pracy. Radził bym zahaczyć się w jakimkolowiek innym miejscu, ale z ustalonym grafikiem, możesz wtedy sobie zaplanować resztę dnia. Co prawda pracowałem tam jakieś 3 lata temu, więc może coś się pozmieniało.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Work Service

Post autor: skutekk »

greendevile to nie miales stycznosci z agencja Beetsma, radze przeczytac dokladnie regulamin przed podpisaniem papierow.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Work Service

Post autor: Infom »

Co do work service jak zatrudnią Cie na telefon to trochę lipa, bo przychodzi weekend dzwoni pani do Ciebie o 17 godzinie ze masz przyjsc do pracy na 22 i lipa z zaplanowanego dnia :)
Jak masz prace od poniedziałku do piatku to zawsze jakis pieniądz wpadnie, jakieś doświadczenie tak samo zdąbędziesz niż miałbyś siedzieć bezczynnie w domu albo jak koledzy na klatce, a z biegiem czasu jest możliwośc jak się sprawdzisz zatrudnienie o umowę o pracę z daną firmą u której pracujesz np. Stora Enso.
Panie może wredne z work service ale to nie z nimi pracujesz.
Moim zdaniem jak jesteś studentem to warto spróbować.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Work Service

Post autor: mondeo »

Infom pisze:doświadczenie tak samo zdąbędziesz niż miałbyś siedzieć bezczynnie w domu albo jak koledzy na klatce,.
bzdety piszesz i masz problemy z poprawną polszczyzną

fakt zależy gdzie trafisz i czy jesteś bystry, ja na wakacje zawsze gdzie indziej trafiałem, nauczyć się można jak dobrze trafisz
gagaaga31
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2014, 15:27

Re: Work Service

Post autor: gagaaga31 »

ja pracowniłam 6 miesiecy i bylo bardzo ciezko potrafili zadzwonic o 13 zebym przyszla na 14 do pracy, jesli jestes sprawny fizycznie to moze byc taka praca...
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Work Service

Post autor: mlody91 »

work service i work wonders to dwa zenujace posrednictwa pracy do zatrudniania murzynow :) z ws babke to ktos powinien w ryj strzelic i wszyscy by sie ucieszyli wtedy :)
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Work Service

Post autor: sasanka1 »

trollo - nie zgodzę się tobą że nie miałeś odzieży podpisujesz oświadczenie o odzieży (chyba że jej nie założyłeś )- przynajmniej ja podpisywałam odbiór . Mam miłe wspomnienia pracowałam codziennie. Z ubezpieczenie otrzymałam 750 za dwa szwy wiec nie jest zle
heniekmałysz
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2014, 17:43

Re: Work Service

Post autor: heniekmałysz »

wszystko co podpisujesz bardzo dokłanie przeczytaj.
ODPOWIEDZ