Zarośnięta obwodnica

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Zarośnięta obwodnica

Post autor: Infom »

Fajnie przedstawione zdjęcie zarośniętej obwodnicy :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

może Urząd Miasta zwróci uwagę zewnętrznej firmie która wygrała przetarg na utrzymanie porządku w zieleni w naszym mieście!
Moim zdaniem jest to nasza wizytówka miasta przy wlocie od strony Łomży do Ostrołęki!
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Zarośnięta obwodnica! :)

Post autor: marbac »

Z całym szacunkiem, ale jeżeli myślisz, że pracownicy Wydziału GKiOS UM w Ostrołęce reagują na wpisy na forum, to się mylisz. Najprościej sięgnąć po słuchawkę telefonu i zgłosić. Jeżeli to nie przynosi efektu, to ponowić zgłoszenie. A jeżeli w dalszym ciągu nie ma reakcji, to zgłosić na piśmie, wtedy pomaga. Wiem, bo kilka razy zgłaszałem.
bicykl
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2006, 22:32

Re: Zarośnięta obwodnica! :)

Post autor: bicykl »

Witam. Odbiegając trochę od tematu nieraz się zastanawiam:
- po co jest ochrona środowiska?
- za co ci urzędnicy biorą pieniądze?
- może by tak ruszyli d...y i na miejscu zobaczyli, że wiele firm pozbywa się odpadków w sposób zagrażający naszemu zdrowiu, bo to chyba leży w zakresie ich obowiązków.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: Zarośnięta obwodnica! :)

Post autor: mały krzyś »

Przepraszam, ale kogo obchodzi Twoja zarośnięta odby...
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zarośnięta obwodnica

Post autor: Infom »

mały krzyś pisze:Przepraszam, ale kogo obchodzi Twoja zarośnięta odby...
no tu jest problem ze w Polsce nic nikogo nie obchodzi i jest jak jest!
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Zarośnięta obwodnica

Post autor: marbac »

Żeby była jasność, ja też uważam, że pracownicy magistratu powinni sami robić przegląd stanu zieleni miejskiej i egzekwować właściwe jej utrzymanie od firm, które biorą za to pieniądze. Tak się jednak niestety nie dzieje i w przypadkach, gdy coś mnie już naprawdę solidnie wkurza, bo np. nie mogę przejść chodnikiem, gdyż gałęzie rosnących obok drzew blokują przejście, to dzwonię, dzwonię lub piszę. Do skutku...
ruda_69
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:32

Re: Zarośnięta obwodnica

Post autor: ruda_69 »

na obwodnicy jest takie miejsce,gdy ścieżka rowerowa krzyżuje się z chodnikiem, niestety krzaki już tak urosły,że nic nie widać czy przypadkiem nie nadjeżdża jakiś rower... tylko patrzeć jak będzie szła np. kobieta z wózkiem a jakiś rowerzysta w nią wjedzie... wtedy może ktoś się tym zainteresuje jak stanie się komuś krzywda.
ODPOWIEDZ