Pomoc w oklejeniu Auta

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: Cadet3377 »

Piszę bo potrzebna mi pomoc w oklejeniu auta nie mam sprzetu ani umiejetnosci do oklejenia auta no i folij ale folja to nie problem na allegro widzialem fajne i nie drogie
mam zniszczony mocno lakier głównie maskę i dach , morze ktoś się zajmuje oklejaniem tak prywatnie ?
Ja bym zaplacił oczywiscie w miare rosądną cene za robotę
Będę bardzo wdzięczny za pomoc i poradę
Dziekuje
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: netespl »

Z oklejeniem auta, a w szczególności dużych, płaskich powierzchni nie ma większego problemu, pod warunkiem że użyje się do tego odpowiedniej folii (tzw. wylewanej), a nie najtańszej z dostępnych. Właściwie jedyny sprzęt jaki trzeba mieć do dyspozycji to opalarka chociaż na upartego i bez niej da się to zrobić. Jeśli dysponujesz własnym garażem to naprawdę warto pokusić się o samodzielne oklejenie, trzeba tylko pamiętać o bardzo dokładnym oczyszczeniu powierzchni przed klejeniem.
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: Cadet3377 »

Dzięki za odpowiedż ja znalazłem na allegro takie coś http://allegro.pl/folia-carbon-okleina- ... 810048.htm
nie wiem czy to dobra czy byle co ale tanie jak dla mnie,chyba że Masz cos innego do zaproponowania to daj linka to zobaczę ja chciałbym coś podobnego do mojego koloru a mam ciemną wiśnie ale widziałem folie do zmiany koloru to są strasznie drogie więc szukam coś taniego i w miarę
Wcześniej myślałem o tej folij w plynie ale to też trzeba pistolet ITP więc odpada
Znalazłem w necie firmę co oklejają auta folią na ul. Jodłowa 24 MAX FORMAT ale jest dla mnie za drogo
Jak bym znalazł kogoś co by mi zaproponował dobrą i w miarę tanią folie i pomógł w oklejeniu to myślę ze bym się z Nim dogadał
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: TRUE »

Pierwsza sprawa jest taka, że jak masz zniszczony lakier to oklejanie nie ma sensu, bo folia zejdzie razem z tym lakierem. Druga to folia, w myśl zasady chytry płaci dwa razy, lepiej kupić raz a coś dobrego. Kup dobrą folię weź kogoś do pomocy, obejrzyj filmy nt. oklejania i spróbuj. Jak chcesz to mogę ci dać namiar na tanie i dobre folie w Ostrołęce, chłopak jeszcze czasami okleja auta więc może by Ci pomógł, coś doradził.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
ruda_69
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:32

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: ruda_69 »

Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: Cadet3377 »

Dzięki za INFO,jesli chodzi o lakier to on nie jest mocno zniszczony lakier nie schodzi tylko jest porysowany wiem że polerowanie nie pomorze
Myślę że folia to wszystko zakryje chociaż w 80%
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: TRUE »

Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
januszpogorzelski0
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2014, 11:56

Re: Pomoc w oklejeniu Auta

Post autor: januszpogorzelski0 »

Ja mogę przyjechać i okleić to auto. Jestem w tym ekspertem i mam duzą wprawę.
ODPOWIEDZ