Sala weselna

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
xxx25
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2014, 19:29

Sala weselna

Post autor: xxx25 »

Którą sale polecacie na zrobienie wesela :) ?
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: SALA WESELNA

Post autor: mon »

Arkadia w Kordowie
Piękna sala, pyszne jedzenie, właściciele bardzo sympatyczni i ugodowi. Sporo miejsc noclegowych. Po moim weselu mogę każdemu polecić :) A barszcz czerwony w ich wykonaniu do dziś mi się śni, tak był pyszny!
markpil

Re: Sala weselna

Post autor: markpil »

Polecam Wiolettę koło WORDu n robiłem wesele córce mają pokoje a przyjęcie rewelacja http://pensjonatwioletta.pl/
asiekba
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2007, 14:04

Re: Sala weselna

Post autor: asiekba »

Popieram, we Wioletcie jest super pyszne jedzenie swojej roboty, sala spora i przytulna, otoczenie cudowne (śliczne zdjęcia wychodzą), szczególnie staw z pięknymi rybkami i pawie w klatce. Byłam na dwóch weselach, po czym zrobiłam tam chrzciny. Polecam
blondyneczka
onaaa123
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2011, 20:13

Re: Sala weselna

Post autor: onaaa123 »

Z całą pewnoscia moge polecic sale "Alicja".
Za to o sali "Wioletta" slyszalam zupelnie odwrotne zdanie.
markpil

Re: Sala weselna

Post autor: markpil »

onaaa123 pisze: Za to o sali "Wioletta" slyszalam zupelnie odwrotne zdanie.
ja nie piszę co słyszałem ja tam byłem i widziałem
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sala weselna

Post autor: Infom »

markpil pisze:Polecam Wiolettę koło WORDu n robiłem wesele córce mają pokoje a przyjęcie rewelacja http://pensjonatwioletta.pl/
Wioletta ? nie wiem co wy w niej widzicie ale jak dla mnie nie ma uroku, przypomina remizę w Nowej Wsi Zachodniej.
Polecam obie sale Augustyniaka, sale w Antoniach
markpil

Re: Sala weselna

Post autor: markpil »

Infom pisze:Wioletta ? nie wiem co wy w niej widzicie
nie spróbujesz nie będziesz wiedział- ja byłem mega zadowolony więc polecam z czystym sumieniem i nie dyskredytuje innych sal jak Ty to robisz . Dla mnie np sale Augustyniaka i sale w Antoniach moga wyglądać jak remiza w Nowej Wsi Zachodniej.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Sala weselna

Post autor: kormoran »

Każda sala ma swoje plusy dodatnie bądź ujemne. Wesele mojego syna było w sali przy zakładach mięsnych. Jedzenie mają tam wyśmienite, wszystko robią sami, posiłki gorące - są gorące a nie ledwie ciepłe. Jak nie robisz tam poprawin to wszystko co nie zjecie spakują elegancko i zabierasz bez problemu. Szefowa w porządku, razem ustalacie menu - bez żadnych zbędnych dań tzw. obowiązkowych. Ważne przede wszystkim jest, aby mieć odpowiednią kapelę. Muzyka to połowa sukcesu a nawet więcej. Nie wiem tylko jak tam aktualnie z terminami bo jeszcze do niedawna były rezerwacje mocno do przodu.
gdynianin
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2014, 14:38

Re: Sala weselna

Post autor: gdynianin »

Polecam Wenus w Kadzidle. Miałem tam wesele i muszę przyznać, że wszystko było na bardzo wysokim poziomie. Sala mieści sporo osób (chyba coś ok. 200), jedzenie jest przepyszne, a menu obszerne - można wybrać co się chce, a właścicielka sali doradza i dzieli się swoim doświadczeniem. Obecnie chyba jedna z najtańszych sal jeśli chodzi o wesela w okolicy. Jedzenie które zostało po weselu (bądź poprawinach) normalnie obsługa sali pakuje i można je zabrać do domu. Dekoracje na życzenie (i za dopłatą) można zmienić, chociaż my się na to nie zdecydowaliśmy - podobało nam się tak, jak było. Nie ma też problemu z mniejszymi weselami (takie jak nasze - ok. 80 osób) - można poprosić o "przemeblowanie" sali tak, by nie sprawiała wrażenia pustej. Cała rodzina (tak miejscowi, jak i przyjezdni) chwalili jedzenie i bardzo miłe kelnerki. Co więcej dotąd nie słyszeliśmy od naszych gości żadnej negatywnej opinii o weselu (tutaj trzeba oddać, że to również zasługa zespołu "Jak Wiatr").

Polecamy gorąco!
ODPOWIEDZ