Polityka

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Uważaj, bo ta dyskusja może przerodzić się w kłótnię dotyczącą poglądów politycznych. Na Twoim miejscu nie rozpoczynałbym tego tematu :lol: :lol:
A jak już to nie uznaję w ogóle takich partii jak Samoobrona czy LPR, których przywódcy nie są politykami tylko dziećmi spierającymi się kto ma rację. PiS zaczyna być podobny do tych ugrupowań, zatem najbardziej godna zaufania jest chyba PO.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Wiem , że to drażliwy temat , ale oczekuje tu wypowiedzi osób " w miare " inteligentnych , mających cos ciekawego do powiedzenia , obiektywnych i o ciekawym podejsciu do tematu ( czyli bez obelg wyzwisk i monotematycznej krytyki ) . Chodz jak ktoś najedzie " przypadkiem " na ojca dyrektora to wcale za złe tego mieć nie będe :]
pzdr
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Cóż, przede wszystkim w Polsce jest tak, że wybory to wybranie mniejszego zła. Tu należy się spierać, czy ostatnio wybrano te mniejsze. Wszak rodzina Polską rządzić nie powinna. PO choć nie wszystkie projekty ma godne uwagi, powinno rządzić. Przynajmniej są tam ludzie na poziomie, a nie krzykacze upodabniające się do Giertycha i Leppera. Wystarczy oglądać programy z debatami, jak chociażby "Co z tą Polską?" Lisa. Prawie zawsze PiS reprezentują osoby chamskie (jak chociażby wczoraj), głupio-mądre itd. Niby wszystko jest piękne, a za wszystkim stoją Rydzyk, Kaczuszki, jeden wysoki, drugi opalony i moherowe berety (im zasługa dla wybranego rządu - "Kto na Tuska zagłosuje, ten Jezuska ukrzyżuje" - śmiech na sali). A nie tak powinno być...
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Fett pisze:PO choć nie wszystkie projekty ma godne uwagi, powinno rządzić. Przynajmniej są tam ludzie na poziomie, a nie krzykacze upodabniające się do Giertycha i Leppera.
Moim zdaniem Tusk tez ostatnio zrobil sie "na krzykacza", jakkolwiek kiedys wydawal mi sie rozsadny. Jednak gdy przegra sie wszystko co mozna bylo, to coz pozostaje. Niestety alternatywa jest niemal zadna, kiedys zdawalo mi sie, ze PiS ma pomysl na rzadzenie, ale powoli uswiadamiam sobie, ze sie mylilem. Interesujac sie polityka trzeba pamietac, ze to co do nas dociera, to media ktorym nie nalezy do konca ufac.
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

powiem tak każdy dużo mówi ale przed wyborami a jak już ich wybiora to mało robi, a co do mediów przecież to czwarta władza
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Maciek pisze:Moim zdaniem Tusk tez ostatnio zrobil sie "na krzykacza", jakkolwiek kiedys wydawal mi sie rozsadny. Jednak gdy przegra sie wszystko co mozna bylo, to coz pozostaje.
Podejrzewam, że każdy z nas zmieniłby się nieco, stracił nerwy, gdyby był tak blisko, a przegrał przez dewotki, zachęcone przez Rydzyka do głosowania :roll:
Maciek pisze:Niestety alternatywa jest niemal zadna, kiedys zdawalo mi sie, ze PiS ma pomysl na rzadzenie, ale powoli uswiadamiam sobie, ze sie mylilem.
PiS, jak zresztą każde ugrupowanie, obiecywał jak najwięcej, a chodziło o jak najwiekszą władzę. Tyle, że mamy tu udział OjcaDyrektora, Leppera i Giertycha, czyli najbardziej groteskowych polskich postaci :?
Maciek pisze:Interesujac sie polityka trzeba pamietac, ze to co do nas dociera, to media ktorym nie nalezy do konca ufac.
Dlatego dobrze jest czytać i oglądać te same informacje z różnych źródeł, co np. ja czynię :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

A co powiecie o przedwczesnych wyborach? Ja obstawiam, że nie będzie :D
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Tylko sam Kaczor (tudzież jego brat) wie, co mu chodzi po łbie... Na moje oko kolejny straszak na Giertycha i Leppera... Witam w IV RP...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

jestem tego samego zdania ze to tylko straszak i ze ich wczesniej nie zrobia bo PiS raczej by nie wygral po raz 2
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

narazie jeszcze w statystykach prowadzi :? mam nadzieje ze to sie zmieni...
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

a ja Wam zarzuce kilka (kilkanaœcie) fotek..by było weselej :twisted: :P sami wybralismy.. :?


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

hehehe
ODPOWIEDZ