Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: ja2 »

Gdzie w Ostrołęce znajde firmę bądz osobę prywatną która ma w swojej ofercie drzwi wejściowe do mieszkania w bloku ( stare budownictwo ) z możliwością montażu na starej futrynie?
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: kormoran »

Można spróbować załatwić to samemu: ustalić, czy drzwi są prawe czy lewe, zmierzyć wymiary starych drzwi i na tej podstawie poszukać takich drzwi w firmach nimi handlujących. Należy pamiętać, że drzwi można uciąć z wysokości. Na dobrą sprawę można przestawić też zawiasy. Jeżeli natomiast konieczne jest zlecenie wykonania drzwi przez kogoś to trzeba popytać w punktach sprzedaży okien i drzwi - na pewno mają producenta, który dopasuje drzwi a nawet zleci swojej ekipie do obsadzenia. Można też poszukać w "google': producent drzwi wejściowych Ostrołęka itp. Powodzenia.
Awatar użytkownika
shell28
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 31 sty 2012, 15:27

Re: Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: shell28 »

O właśnie ten sam problem napisz czy udało ci sie znaleść
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Re: Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: ja2 »

Na chwilę obecna mam z tym problem, w punktach sprzedaży okien i drzwi, mówią, ze takich nie mają , twierdzą, że "Nigdzie Pan/Pani takich nie dostanie", a dobrze wiemy ze mozna.
Pamietam , żę swojego czasu pojawiały sie nieraz ulotki w skrzynkach na listy z taka ofertą. Jesli ktos korzystał z takich usług to bylabym wdzięczna za namiary.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: Qrzysio »

Polecam wymienić z futryną. Drzwi z ulotek są słabej jakości. Nie mają uszczelek (trzaskają, wieje, jest głośno). Lepiej zainwestować więcej i zrobić to porządnie.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: kormoran »

Dobrze byłoby nauczyć się odpowiadać pytającym na forum na ich pytania a nie doradzać. Kiedyś w Polsce było najwięcej lekarzy, później nauczycieli a teraz doradców. Jeżeli ktoś pyta wyraźnie o drzwi bez futryny to wskażmy kogoś, kto wymieni drzwi. Bo inaczej to wychodzi tak, że ktoś chce kupić np. samochód używany a my proponujemy jemu nowy.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Drzwi wejściowe montowane na starej futrynie

Post autor: sKaLpeL »

może po prostu najlepiej do stolarza ? zrobi idealnie pod wymiar starej futryny
ODPOWIEDZ