Geometria tylnich kół BMW

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Geometria tylnich kół BMW

Post autor: miley »

Witam. Gdzie w ostrołęce ustawie oraz sprawdze geometrię ustawienia tylnich kół w bmw e46 ?
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Geometria tylnich kół bmw

Post autor: kormoran »

Moja propozycja: jedź ul. Traugutta w stronę Wojciechowic. Skręć w prawo w ul. Kołobrzeską. Skręć w prawo w pierwszą możliwą drogę i jedź, trzymając się lekkim skosem prawej strony - do końca / ok. 40m/. Tam ma swoją siedzibę p. Janusz Stępkowski. Moim zdaniem zna się na tym. Ustawiał mi w BMW 5, kumplowi w BMW 3. No, i z tego co wiem - swojej córce - też w jakiejś BMW.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Geometria tylnich kół bmw

Post autor: miley »

Super sprawdze i odwiedze dziękuje za odzew. .
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Geometria tylnich kół bmw

Post autor: bonvivant »

Do ustawienia geometrii potrzebny jest odpowiedni sprzęt a nie przysłowiowy pan Janusz co ustawia "na oko" (bez obrazy - mogę się mylić co do tego pana i może jest ok). Ja polecam Citroena na Warszawskiej. Mają tam chyba najlepszy sprzęt w Ostrołęce do ustawiania geometrii.
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Geometria tylnich kół BMW

Post autor: art210 »

Bez obrazy ale się mylisz - pan Janusz ustawia ok , sam korzystam . A citroena nie polecam - ale mogę się mylić.
Kzj90
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Geometria tylnich kół BMW

Post autor: marbac »

A ja Citroena polecam.
I sporo osób poleca, było już kilka wątków na ten temat.
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Geometria tylnich kół BMW

Post autor: art210 »

Czyli super obydwaj z kolegą ^ bonvivant ^ się myliliśmy -- widzicie jak niewiele jest wątków na tym forum które nie kończą się kłótnią i oczernianiem innych. :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Kzj90
ODPOWIEDZ