Nowy kebab w Kupcu

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
redrider83
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2014, 16:50

Nowy kebab w Kupcu

Post autor: redrider83 »

Jadł już ktoś w nowym kebabie w Kupcu? jeżeli tak podrzućcie opinie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy kebab w Kupcu.

Post autor: Infom »

Chociaż jakiś Polak otworzył czy kolejny Arab :)?
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: mlody91 »

tam odkad ten pierwszy kebab zostal zlikwidowany to bylo ich juz chyba w tym miejscu z 10 w ciagu kilku lat
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Michał »

Ja spróbowałem z ciekawości. Wybrałem wersję bokser czyli ten największy. Kebab faktycznie duży ale bułę wypełnia w większości kapusta pekińska a mięsa jest bardzo mało chociaż jest smaczne. Sosy też ok. Raczej tam już nie zajdę bo kapusta w warzywniaku wychodzi dużo taniej :)
redrider83
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2014, 16:50

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: redrider83 »

Wczoraj spróbowałem i muszę przyznać że się miło zaskoczyłem. Zamówiłem dużego w bułce i syto się najadłem. Sos mieszany bardzo dobry. Mięso smaczne i całkiem sporo. Chyba pierwszy kebab po starym dobrym ostrołęckim kebabie który mi smakował także Polecam:)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Infom »

a mięso? wieprzowe czy kurczak czy "mielonka"? to napiszcie jeszcze ceny jakie mają.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Michał »

Mięso kurczak i za wersję bokser zapłaciłem 15 zł. Dodatkowo za 1 zł do boksera można dokupić małą porcję frytek.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: formatcedwukropek »

To jest firma z Ciechanowa. Nie byłem jeszcze w ich ostrołęckim lokalu, ale lokal w Ciechanowie przy Pułtuskiej odwiedzałem wielokrotnie. Mięso drobiowe smaczne i soczyste, sos łagodny bardzo dobry i świetna bułka obsypana sezamem (przynajmniej w Ciechanowie). Niestety od jakiegoś czasu ciągle podwyższają cenę, jednocześnie zmniejszając ilość mięsa. Jeśli tak będzie w Ostrołęce, nie wróżę sukcesu. W Ciechanowie się trzymają, ponieważ byli tam jednym z pierwszych kebabów i przez lata kebab był na wysokim poziomie. Natomiast ich nowy lokal w Przasnyszu, naprzeciwko dworca PKS, upadł dosyć szybko.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: PIq5 »

Z plusów:
-fajna, dobrze upieczona bułka,
-w miarę czysto w lokalu,
- dosyć duże porcja,

Minusy:
- sałatka to tak naprawdę kapusta pekińska posiekana, powinni wziąć przykład choćby z Sahary, w której jest bardzo urozmaicona ta część kebaba,
- powinno być jeszcze chociaż mięso wieprzowe do wyboru, w końcu stary kebab w tym miejscu miał właśnie ten rodzaj mięsa i na nim zrobili sobie markę,
- Przyłożyć się do pakowania, mój kebab niestety otworzył się podczas niesienia, czego nie zauważyłem i okupiłem to zimnym jedzeniem,

Panie tam pracujące, więcej uśmiechu, klient też lubi sobie spojrzeć na kobietę, która promienieje.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: niepodporzadkowana »

Czy dobrze zrozumiałam, że wreszcie w Ostrołęce jest Mc Jack ??? jeśli tak to wreszcie będzie można zjeść dobrego kebsa!!!
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: formatcedwukropek »

Tak, to MacJack (nie Mc Jack). Kebab zawsze był u nich dobry, ale ostatnie miesiące to znaczne ograniczenie ilości mięsa i ciągłe podwyżki cen. Ostatnio jadłem małego w bułce w Ciechanowie. Kebab pyszny, ale co z tego, jeśli na dwa kęsy. Właściwie bułka z surówką i odrobina mięsa jako dodatek. Po trzech takich wizytach z rzędu, przerzuciłem się na inny lokal w rynku. Mam nadzieję, że w Ostrołęce jest inaczej.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Infom »

Może właściciele post zobaczą i zrobią wszystko, żeby było na odwrót jak chcą zaistnieć na rynku gastronomicznym w Ostrołęce
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: niepodporzadkowana »

W Mławie z kolei obniżyli cenę , ale faktycznie jest nieco mniej mięsa. I teraz dodatki są chyba płatne, więc za fetę i oliwki trzeba dopłacać, co na jedno wychodzi. Ale i tak się cieszę że wreszcie w Ostrołęce będzie mój ulubiony kebab, bo ja nienawidzę czerwonej kapuchy a zauważyłam, że w tutejszych kebabach jest ona dawana nagminnie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Infom »

i jeszcze z fetą ? to muszę się skusić, nigdzie oprócz w Olsztynie nie spotkałem właśnie kebaba z fetą, a smakuje idealnie :)
redrider83
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2014, 16:50

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: redrider83 »

Infom dokładnie mają oliwki i fetę jako dodatki wliczone już w cenę. Póki co menu w internecie znalazłem tylko na ich Ostrołęckim koncie na Facebooku.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: niepodporzadkowana »

Byłam, jadłam. Wreszcie się doczekałam !! Przepyszny kebab. Szkoda że nie ma jeszcze pizzy, ale podejrzewam, że wystartowali póki co by sprawdzić czy będzie szło.
Michał pisze:Ja spróbowałem z ciekawości. Wybrałem wersję bokser czyli ten największy. Kebab faktycznie duży ale bułę wypełnia w większości kapusta pekińska a mięsa jest bardzo mało chociaż jest smaczne. Sosy też ok. Raczej tam już nie zajdę bo kapusta w warzywniaku wychodzi dużo taniej :)

nie wiem ile mięsa potrzebujesz, ale w moim małym kapusty było bardzo malutko, jedynie do smaku. Tak to samo mięsko.

Dodam jeszcze że mały kebab jest na tyle duży , że mój chłop 130kg wagi się nim najada. A ja biorę go na 2 razy.

W Ostrołęce brakuje mi jeszcze tylko TeSali i już będzie gdzie smacznie zjeść. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Michał »

niepodporzadkowana pisze:nie wiem ile mięsa potrzebujesz, ale w moim małym kapusty było bardzo malutko, jedynie do smaku. Tak to samo mięsko.

Dodam jeszcze że mały kebab jest na tyle duży , że mój chłop 130kg wagi się nim najada. A ja biorę go na 2 razy.
Potrzebuję tyle żeby się najeść. Widocznie zależy kto tego kebaba robi. Mojego pewnie robiła inna osoba :)
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: PIq5 »

niepodporzadkowana pisze:Dodam jeszcze że mały kebab jest na tyle duży , że mój chłop 130kg wagi się nim najada. A ja biorę go na 2 razy.

To Twój facet chyba mało je, ja nie będąc specjalnie głodnym przy wadze 73 kg zjadłem na raz tego kebaba, specjalnie się nie zmuszając.
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: smerfetka26 »

Witam. Zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj postanowiłam spróbować i niestety się zawiodłam. Na początku byłam miło zaskoczona, kebab duzy był naprawdę duży, mięsa też było sporo, jak dla mnie nawet za duzo w stosunku do surówki.Surówka cóż, szału nie ma, sama pekińska,2 plasterki pomidora i cebula. Sos też mi nawet smakował ale po zjedzeniu 1/3 kebaba przestał mi smakować, a nawet jego smak zaczął mnie denerwować.To jednak nie wszystko, kwestia smaku, mi nie podeszło natomiast ktoś inny mógłby być zachwycony, jednakże znalezienie w kebabie sporo kawałków niedopieczonego, różowego mięsa, na dobre mnie zniechęciła. Jak się zaczęłam dobrze przyglądać to naprawdę trochę tam się tego znalazło.Być może akurat ja miałam pecha i nikomu innemu nic takiego się u nich nie przytrafiło, ale ja na pewno więcej tam nie zjem. Nigdy już zdradzę "Kebaba u Gutka". Uważam, że ceny mogłyby być odrobinę niższe i niefajnie, ze nie ma dowozu, ale małym kebabem też się najadam i przynajmniej zawsze zjem go ze smakiem.Dzięki Ci chłopie, ze chociaż jeden kebab w Ostrołęce jest smaczny :)Pozdrawiam Gutka.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: sKaLpeL »

Po opiniach na forum, również chciałem sprawdzić jak tam MacJack, zamówiłem w cieście pita z frytkami, powiem szczerze że był całkiem przyzwoity, jakiegoś wielkiego szału nie ma, ale nie było czegoś co by mnie zniechęciło natomiast na pewno spróbuję jeszcze przynajmniej raz, dodam że pita bardzo duża co było zaskoczeniem na duży + , ale jak napisała koleżanka wyżej, wg mnie również u gutka jest najsmaczniejszy, zwłaszcza sos łagodny który jest obłędnie pyszny
redrider83
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2014, 16:50

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: redrider83 »

Ja w tym lokalu bywam bardzo często od momentu jak tam wpadłem i spróbowałem i powiem szczerze , że nigdy nie trafiłem na niedopieczone mięso. Sosy mi osobiście smakują widać że nie z seryjnej produkcji jak w większości naszych lokali i w mojej opinii wyróżniają się wśród tłumu naszych ostrołęckich kebabiarni. Fajnie że ten lokal powstał wkońcu mam gdzie smacznie zjeść:)
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: PIq5 »

Ten kebab istnieje jeszcze w Oce?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy kebab w Kupcu

Post autor: Infom »

Zamknięty czyli jednak większości nie smakował
ODPOWIEDZ